در اینجا جیمز باند بعدی باید چه کسی باشد


صدای من را می شنوی؟ هزاران تلفن از این عوامل با استعداد انگلیسی بی وقفه زنگ می زند وقتی بازیگران خراشیده و می خواهند نقش جیمز باند را ببینند.

مت اسمیت در نتفلیکس نقش پرنس فیلیپ را بازی کرد "توج"
مت اسمیت در شاهزاده نتفلیکس در نقش شاهزاده فیلیپ بازی کرد.
گتی ایماژ برای تصویر ترنر

دانیل کریگ پس از 15 سال در یک تاکسیدو ، سرانجام پرونده خود را پس از فیلم “وقت مردن نیست” ، که جمعه در سینماها نمایش داده می شود ، قطع می کند. بزرگترین سوال در سینما این است که کدام روح شجاع باید جای آن را بگیرد.

در طول این سالها چند مظنون ساده مطرح شده اند: ادریس البا (که 10 سال پیش کامل بود) ، تام هاردی (با غرغر کردن) ، هنری کاویل (سوپرمن ، نه یک فوق جاسوس). هیچ کدام از آنها بخشی را دریافت نمی کنند. آنها بسیار محبوب هستند ، بسیار قدیمی هستند یا خیلی دقیق نیستند.

اما – می توانید آن را در هوا احساس کنید – تغییر بزرگی در پیش است.

خود کریگ به تغییرات لرزه ای لحن سریال اشاره کرد. در سال 2006 ، کازینو رویال شیوه پیرس برازنان واکادودل – لیزرها ، حمله CGI ، دنیس ریچاردز – را رها کرد و به داستانهای خوش پوش بازگشت.

اما با ادامه پنج فیلم او بدون وقفه ، کریگ و کو تاریکی را بیش از حد پیش بردند. بعد از مدتی به نظر می رسید که هر فیلمی از جعبه دود به بیرون پرتاب شده است. هر بار که یک بازیگر شوخی می کند ، احساس می کند یک تعهد قرارداد است. باند بعدی باید برجسته شود.

در 31 سالگی ، آلفرد انوکس هم سن شونری بود که اولین فیلم خود را در مورد باند ، جوانترین بازیگر این لیست ساخت.
آلفرد اینوکس در 32 سالگی هم سن شونری بود که اولین فیلم خود را در مورد باند ، جوانترین بازیگر این لیست ساخت.
آلبرتو ای. رودریگز

چند قانون اساسی برای انتخاب 007 جدید وجود دارد. یکی: باند باید یک پسر باشد. اگر می خواهید یک سری جاسوسی جدید و بهتر برای زنان ایجاد کنید ، اما جیمز باند یک دوست است. دوم: باید انگلیسی ، اسکاتلندی ، ولزی ، ایرلندی یا استرالیایی باشد. لطفا اوراق قرضه آمریکایی و کانادایی را نپذیرید. سه: اجازه دهید جیمز را 40 ساله یا جوان تر نگه داریم.

نامزد مورد علاقه شخصی من که این معیارها را دارد مت اسمیت است که بینندگان او را به عنوان اولین شاهزاده فیلیپ در فیلم “تاج” و دکتر کیم سابق می شناسند. اسمیت زشت ، باهوش ، سکسی و ترسناک است. او همچنین مانند راجر مور هوش نشان می دهد ، در حالی که کریگ پیش بینی کرده بود ، “من تو را در خواب می کشم.” به راحتی می توان تصور کرد اسمیت 38 ساله می گوید “باند ، جیمز باند”.

بازیگر دیگری که هنوز کسی پیشنهادش را نداده است آلفرد انوکس ، ستاره 32 ساله فیلم چگونه از قتل خلاص شویم. آیا فکر می کنید او برای وزن جنین و والتر PPK آماده نیست؟ خوب ، شگفت زده خواهید شد اگر بفهمید که انوکس که شهرت “هری پاتر” (بازیگر نقش دین توماس) را دارد ، هنگام فیلمبرداری “Doctor Who” هم سن شانری است. “نه” و دو سال بزرگتر وقتی جورج لازنبی فرماندهی “در سرویس مخفی جلال” را بر عهده گرفت.

ادعای من در مورد تزریق جوانان این است که از علاقه هالیوود به چیز جدیدی دست نکشیم. این فقط یک امر کاربردی است. هرچه باند به 50 نزدیکتر باشد ، شخصیت کمتری دارد یا از MI6 بازنشسته می شود. اینها طرح های جالب این مجموعه نیستند که همیشه باید جالب باشند. به عنوان مثال البا 49 سال دارد. چقدر ماند؟

ریچارد مدن در حال حاضر در زمین است "بازی تاج و تخت" و در دنیای فیلم های مارول
ریچارد مدن پیش از این در فیلم سینمایی بازی تاج و تخت و مارول ظاهر شده است.
مایک مارسلند / WireImage)

ریچارد مادن ، اسکاتلندی 35 ساله که نقش راب استارک را در بازی تاج و تخت بازی می کرد ، نامزد سختگیر اما هنوز بازیگوش است. وقتی ماه آینده ایکاریس را در “ابدیت” مارول بازی می کند ، طرفداران بیشتری او را می شناسند. اگرچه مستعد دراماتیک بود- “1917” ، “رومئو و ژولیتا” ، اما یک غذای عاشقانه “Ibiza” بود.

این آخرین پروژه بزرگ بن بارنز بود "سایه و استخوان" در نتفلیکس
آخرین پروژه بزرگ بن بارنز “سایه و استخوان” در Netflix بود.
گتی ایماژ برای InStyle

سرانجام ، بن بارنز بازیگری است که نقش پرنس کاسپین را در فیلم های نارنیا بازی کرد و تا سال جاری خنک شده است و در فیلم ترسناک سایه و استخوان نتفلیکس نقش شرور بازی می کند. بارنز دارای درخشش بسیار دلپذیری است که دستیابی به آن دشوار است. مانند بهترین اوراق قرضه ، شما معتقدید که او در لیست مهمانان قرار دارد ، حتی اگر او نباشد.

باربارا بروکلی و مایکل ویلسون منتظر سوپرایز هر کسی هستند که انتخاب می کنند. به یاد داشته باشید ، وقتی تهیه کنندگان کریگ ، که شهرت کمتری داشت ، در سال 2005 اعلام کردند ، وقتی هواداران متوجه شدند او زرد است عصبانی شدند. این مو بود که در سراسر جهان شنیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید