در اینجا نحوه استفاده از میکرودرم ابریژن در خانه آورده شده است


ممکن است درباره درمان های میکرودرم ابریژن در آبگرم یا داروخانه و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده باشید. شاید به پوست صاف پوست معروف حسادت می کنید و همچنین دوست دارید از جدیدترین درمان های پوستی استفاده کنید. اما ما این راز را به شما خواهیم گفت: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. ممکن است نتایج روشهای حرفه ای در مورد میکرودرم ابریژن را تقلید کنید ، حتی بدون تغییر PJ ها.

برای آگاهی از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، مزایای آن و نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن ، با دکتر برانت ، مربی شرکتی مراقبت از پوست ، نستور آنتولین ، مشورت کردیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

شما می توانید میکرودرم ابریژن را به عنوان یک فرم بیش از حد ریزش فیزیکی در نظر بگیرید.

درمان مطب معمولاً شامل یک دستگاه یا اپلیکاتور شبیه جذب است که میکرو کریستال های اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم را می پاشند تا لایه بیرونی پوست روشن شود. اگرچه م effectiveثر است ، اما معمولاً بیش از 100 دلار برای هر ویزیت هزینه می شود و پس از چند جلسه بهترین نتیجه را می دهد.

تیم دکتر برنت با الهام از مزایای چنین روش هایی که می توانید به طور حرفه ای انجام دهید ، اولین درمان میکرودرم ابریژن را در خانه ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش ترین لایه بردار آنها ترکیبی از کریستال های اکسید آلومینیوم حرفه ای است-روش هایی که در مطب استفاده می شود-“سلول های مرده پوست را از بین می برد و پوست براق ، صاف و درخشان را نشان می دهد”. به “ما هر دو لایه را ترکیب می کنیم ، بنابراین اسید لاکتیک پوست را برای حداکثر لایه برداری مکانیکی آماده می کند ، سوزش را کاهش می دهد ، اما اثر بخشی را افزایش می دهد.”

کرم ساینده میکرودرم ابریژن همچنین حاوی ترکیبات گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان هایی است که از آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند.

مزایای میکرودرم ابریژن

می خواهید میکرودرم ابریژن را امتحان کنید؟ آنتولین دارای چندین مزیت کلیدی میکرودرم ابریژن است که بهبود می یابد:

 • علائم پیری زودرس (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • کسل کننده

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 بهبود “خفیف و خفیف” را در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان های مداوم میکرودرم ابریژن نشان داد. علاوه بر این ، افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست ، تحقیقات گذشته ، پتانسیل جوانسازی کامل پوست را نشان داده است.

مطالعه دیگری در سال 2016 نشان داد که افزایش تراکم کلاژن و همچنین کاهش ملانیزه شدن به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن با بهبود خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان مشاهده شد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae (راه راه قرمز راه راه)
 • یک عکس بگیر

از آنجایی که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، در کل از تبادل و تجدید سلول های پوست نیز سود خواهید برد. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان تجدید سلول های پوستی از 28 تا 50 روز کاهش می یابد.” بنابراین ، لایه برداری “مانند بردن پوست ما به ورزشگاه است و راز بهترین نتیجه مراقبت از آن است.”

درمان دکتر برانت با میکرودرم ابریژن

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید میکرودرم ابریژن برای بسیاری از انواع پوست و تن ها بی خطر است.

با این حال ، موارد معدودی وجود دارد که ممکن است میکرودرم ابریژن برای همه خوب نباشد ، از جمله اگر پوست حساس یا واکنشی دارید. وی می افزاید: ما برای آکنه فعال ، روزاسه و شکستگی های عروقی سطح پوست میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.

آنتولین هنگام آزمایش درمانها و روشهای جدید مراقبت از پوست یک قانون کلی نیز خواهد داشت: بهتر است برای ایجاد رژیم مراقبت از پوست که مناسب مشکلات پوستی شماست ، با یک متخصص پوست مشورت کنید.

نحوه انجام صحیح درمان های میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از میکرودرم ابریژن استفاده کنید ، یعنی پوست تازه ، براق و درخشان ، هنگام اضافه کردن این درمان به رژیم مراقبت از پوست ، باید چند نکته را رعایت کنید:

 • اگر از میکرودرم ابریژن در مطب آبگرم یا متخصص پوست استفاده می کنید ، مطمئن شوید که توسط متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از داروهای خانگی ، سعی کنید آهسته و پیوسته (و ملایم ، تهاجمی) عمل نکنید تا عملکرد مانع پوست را مختل نکنید. آنتولین توصیه می کند: “هفته ای یک یا دو بار درخواست کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید ، همیشه حداقل سه روز بین برنامه ها فاصله بگذارید.”
 • در مورد سد پوستی ، می توان آن را با یک مرطوب کننده با سرامیدهای تقویت کننده تقویت کرد. آنتولین می گوید “احتمال تحریک را کاهش می دهد و از سلول های” جوان “پوست محافظت می کند.”
 • در نهایت ، همیشه از ضد آفتاب با SPF 30 برای تمیز کردن پوست جدید خود استفاده کنید. البته ، این آخرین توصیه ، که بر ایمنی آفتاب و پوست تأکید می کند ، برای همه صادق است ، نه فقط برای افرادی که رژیم میکرودرم ابریژن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید