در این مطالعه کاهش ایست قلبی و مرگ و میر با تیم آمبولانس به سرپرستی متخصص بیهوشی مشخص شد.


اخبار – SAN DIEGO پس از تبادل تیم های سریع متشکل از پرستاران از بخش مراقبت های ویژه و مراقبت های شدید موسسه بیهوشی ، اوهایو ، اوهایو ، تیم های واکنش سریع به سرپرستی پزشک متخصص بیهوشی منجر به کاهش قابل توجه حمله قلبی و مرگ شدند. ارائه شده در نشست سالانه 2020 ANESTHESIOLOGY®.

نویسنده تحقیق فیت فاکتور ، مدیر پزشکی بخش احیاء جراحی در کلینیک کلیولند می گوید: “ما به عنوان متخصص بیهوشی از رحم بیمار در طول زندگی او مراقبت می کنیم.” “آموزش ما به ما تجربه ای در انجام مهارت های عملی مانند احیا و CPR ، و همچنین مهارت های ظریف مانند اجرای پروژه های بهبود کیفیت و توسعه روش های ایمنی در مراقبت از بیمار می دهد. تخصص ما بر تمام جمعیت بیماران بیمارستانی تأثیر می گذارد. و این تحقیق یک مثال است از حمایتی که ما به زندگی و امکانات بهداشتی بیماران خود ارائه می دهیم. “

این مطالعه وضعیت بستری شدن 458،233 بیمار را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. از سال 2010 تا 2018 ، 103،103 بیمار توسط تیم واکنش سریع تحت هدایت پرستار و 355،130 بیمار توسط تیم واکنش سریع تحت هدایت پزشک بیهوشی تحت مراقبت قرار گرفتند. این مطالعه نشان داد که بیماران تحت هدایت پزشکان 50 درصد کمتر در معرض حمله قلبی و 27 درصد کمتر از افرادی که در گروه واکنش سریع تحت هدایت پرستاران قرار داشتند ، می میرند.

تیم های آمبولانس وخامت بالینی اولیه (بیمارانی که وضعیت آنها بدتر می شود) را از بین می برند و اقدامات مراقبتی را قبل از وقوع اورژانس یا لوله گذاری در خارج از بخش مراقبت های ویژه آغاز می کنند. معرفی یک سیستم جامع در بیمارستان تحت هدایت متخصصان بیهوشی ، با استفاده از اصول ایمنی بیمار و نظارت بر اساس تخصص ، منجر به کاهش حملات قلبی و مرگ توسط تیمی از پزشکان شده است. این سیستم شامل سیستم های هشدار اولیه ، از جمله نظارت منظم بر وضعیت بیماران و بررسی علائم مهم است که در صورت برآورده شدن معیارهای حیاتی باعث ایجاد هشدار می شود. نمونه هایی از شرایطی که باعث ایجاد هشدار می شود شامل فشار خون پایین یا ضربان قلب بالا است.

متخصصان بیهوشی مدافعان ایمنی بیماران هستند که به طور خاص برای لحظات حساس مراقبت های بهداشتی آموزش دیده و آموزش دیده اند. هیچ تمرین کننده دیگری نمی تواند با توانایی مدیریت لحظات زندگی و مرگ در مراقبت از بیمار مطابقت داشته باشد. آموزش و آموزش آنها شامل 14 سال آموزش ، شامل دانشکده پزشکی و 12000-16000 ساعت آموزش بالینی است.

انجمن بیهوشی شناسی آمریکا

انجمن بیهوشی آمریکا (ASA) در سال 1905 تأسیس شد ، یک انجمن آموزشی ، پژوهشی و علمی با بیش از 54000 عضو است که برای بالا بردن و حفظ استانداردهای عمل بیهوشی پزشکی تأسیس شده است. ASA متعهد است که ارزیابی مراقبت های پزشکی بیماران را قبل و حین عمل ، در حین و بعد از عمل ، به متخصصان بیهوشی ارائه دهد تا از بالاترین کیفیت و مراقبت ایمن مورد نیاز هر بیمار اطمینان حاصل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بیهوشی ، به انجمن بیهوشی آمریکا در asahq.org مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقش متخصص بیهوشی در اطمینان از ایمنی بیمار ، به asahq.org/MadeforThisMoment مراجعه کنید. همین امروز به گفتگوی اجتماعی ANESTHESIOLOGY® 2021 بپیوندید. مانند ASA در فیس بوک ، ما را دنبال کنید ASALifeline از توییتر و هشتگ # ANES21 استفاده کنید.

# # #دیدگاهتان را بنویسید