در دریای چین جنوبی ، یک زیردریایی با یک شی برخورد کرد و ملوانان را مجروح کرد


چند دریانورد در تعطیلات آخر هفته گذشته هنگام برخورد یک زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده با یک شی ناشناخته در دریای چین جنوبی مجروح شدند.

ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده بعد از ظهر 2 اکتبر در بیانیه ای اعلام کرد که حمله سریع USS Connecticut هنگام غرق شدن این تاسیسات را هدف قرار داد. ایمن و پایدار. ”

موتور فضایی USS Connecticut و فضاهای آن آسیب ندیده و کاملاً کار می کنند. خسارت به بقیه زیردریایی در حال ارزیابی است. “نیروی دریایی ایالات متحده درخواست کمک نکرده است. این حادثه در حال بررسی است.”

ناوگان اقیانوس آرام در زمان وقوع این حادثه USS Connecticut را پیدا نکرد و گفت که کشتی “در آبهای بین المللی در منطقه هند و اقیانوسیه فعالیت می کرد”. با این حال ، آسوشیتدپرس و USNI News گزارش دادند که این برخورد در دریای چین جنوبی رخ داده است ، در حالی که هواپیما در حال انجام عملیات معمول بوده است.

ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده در بیانیه ای اعلام کرد که میزان خسارت USS در کانکتیکات در حال بررسی است و تحقیقات درباره حادثه در حال انجام است.
ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده در بیانیه ای اعلام کرد که میزان خسارت USS در کانکتیکات در حال بررسی است و تحقیقات درباره حادثه در حال انجام است.
نیروی دریایی ایالات متحده

هر دو رسانه گفتند که به سمت بندر گوام حرکت می کنند و برای اطمینان از ایمنی حادثه از قبل به آنها اطلاع داده نشده است.

آسوشیتدپرس به نقل از دو مقام نیروی دریایی گفت: دو ملوان سرنشین USS Connecticut دچار جراحات متوسط ​​و حدود 9 نفر دیگر نیز دچار جراحات جزئی مانند کبودی و کبودی شدند. همه در یک زیردریایی تحت درمان قرار گرفتند.

ناشناخته است که کشتی به کدام شی برخورد کرده است ، اما به گفته AP ، محققان زیردریایی دیگری را منهدم کردند. یکی از مقامات گفت که محل فروش ممکن است یک ظرف غرق شده ، یک ظرف غرق شده یا چیز دیگری باشد که بازرسی نشده است.

USS پیش از حادثه کانکتیکات در حال حرکت به بندری در گوام بود.
USS قبل از حادثه کانکتیکات در حال حرکت به بندری در گوام بود.
روابط عمومی نیروی دریایی

این تصادف اولین تصادفی نیست که در ایالت کانکتیکات آمریکا رخ می دهد. در اوایل سال جاری ، اعضای خدمه این زیردریایی از بیماری ساس که چندین ماه به طول انجامید ، شکایت کردند و فرماندهان ادعا کردند که در حل مشکل دیر عمل کردند. سخنگوی نیروی دریایی آمریکا قبل از فوریه امسال ساس هایی در هواپیما پیدا کرده بود را تکذیب کرد.

با سیم های پست

دیدگاهتان را بنویسید