دستور پخت سالم جو دوسر با الهام از Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، جو دوسر بدون گلوتن ، گیاهی و غنی از پروتئین آن را با دستور غذا در میان می گذارد. آن را برای هفته های شلوغ علامت گذاری کنید!

وقتی هوا شروع به سرد شدن می کند ، احساس می کنید یک پف خامه ترش یا ماست در انتظار است. خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های صبحانه سالم دیگر برای مکمل صبحانه شما وجود دارد. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر است و در حالی که دستور العمل های سنتی آرد بلغور جو دوسر پخته پروتئین کمی دارند ، من این دستور غذا را با پودر پروتئین وانیل گیاهی HUM’s Core Strength تکمیل کردم. طعمش شبیه کیک داغ snickerdoodle است.

این بلغور جو دوسر پخته شده پروتئین خود را با استفاده از دانه کتان ، سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) افزایش می دهد و جو دو سر آن را به هم متصل می کند. این صبحانه کامل پروتئینی است – آن را گرم یا سرد بخورید ، شیر اضافه کنید یا روغن بادام بپاشید.

شکر دارچین را بپاشید ، بلغور جو دوسر پخته شده با وانیل در فر با دارچین داغ و نمک کارامل شده و به طعم بیسکویت اضافه می شود. اگر به قند کمتری نیاز دارید ، می توانید میوه راهب را جایگزین کنید.

آرد جو دوسر پخته شده با پروتئین Snickerdoodle

نورپردازی کامپوزیت

بلغور جو دوسر

جو دو سر پخته شده آن را پایه جو دوسر پخته می کند. آنها منبع عالی غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این دستور غذا استیل یا جو دوسر سریع توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین Core Strength از HUM Nutrition

من پودر پروتئین گیاهی وانیل HUM Nutrition’s Core Strength را برای بهترین نتایج توصیه می کنم. شامل کدو تنبل ، پروتئین کنف و نخود ، در هر وعده 20 گرم پروتئین دارد.

علاوه بر اینکه یک ترکیب گیاهی به راحتی هضم می شود ، با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها از هضم نیز پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم را بهبود می بخشد L. acidophilus بیشترین مطالعه پروبیوتیک برای سلامت روده

دانه کتان

کتان آسیاب شده به عنوان یک چسبنده عمل می کند و این جو دوسر پخته شده در جای خود تخم می گذارد. قبل از افزودن تخم کتان به مخلوط ، نیازی به تهیه تخم کتان نیست. بذر کتان به همراه جو دوسر آنقدر مایع جذب می کند که به هم بچسبد. دانه های کتان فیبرهای محلول و نامحلول را تأمین می کنند.

روغن بادام

من فقط روغن بادام طبیعی تهیه شده از بادام را توصیه می کنم. Merchant Joe و Whole Foods مکانهای مورد علاقه من برای استفاده از این دستور العمل ها هستند. بهترین جایگزین روغن بادام زمینی است ، اما روغن گردو یا دانه در اینجا کار می کند.

نکن

سیب های شیرین نشده شیرینی می بخشند و جو دو سر به آن می چسباند. شما همچنین می توانید آن را به نان موز بلغور جو دوسر snickerdoodle اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید