دستگیری ۴ دزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختراع ۲۴ فقره خانه شکنی در خرمشهر


فرمانده انتظامی خرمشهر اجتناب کرده اند دستگیری ۴ دزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختراع ۲۴ فقره خانه شکنی {در این} شهرستان خبر داد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گزارش خوزنیوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نقل اجتناب کرده اند پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “نجم الدین سهرابی” در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقای ایمنی اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخورد همراه خود سارقان ماهر، ماموران اطلاعاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتظامی طی منصفانه اقدام پلیسی انجام دادند. در تعدادی از عملیات غافلگیرانه منصفانه دزد ماهر را تعیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را کدام ممکن است مخفی شده بود دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان در تحقیقات فنی پلیس به ۲۴ فقره خانه شکنی اجتناب کرده اند جمله خانه شکنی منزل، مغازه، خودرو، از کیت خودرو، ستاد دولتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه تجهیزات موتورسیکلت در درجه شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی خرمشهر همراه خود ردیابی به عرضه متهمان به مرجع قضایی اجتناب کرده اند ساکنان خواست در صورت تبصره هرگونه اقدام مجرمانه بوتلگ متهم، مراتب را در اسرع وقت به تلفن ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند به همان اندازه مجرمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید متخلفان دستگیر شوند.