دعا میکنم ترفیع بگیری و برو!


ملاثانی سرمربی تیم استقلال با کنایه به مسئولان استان خوزستان پرداخت.

ابراهیم اشکش پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پارس جنوبی جم در هفته سیزدهم لیگ یک گفت: بازی بسیار سختی بود. ما رکورد ۳۱ هفته شکست ناپذیری داشتیم اما برای مسئولان استان خوزستان اهمیتی نداشت که به بازیکنانم خسته نباشید گفتند. حق این بازیکنانی که برای نام خوزستان می جنگند بیشتر از این است اما در استان خوزستان اهمیتی به بومی بودن نمی دهند و به بازیکنان من احترام نمی گذارند.

و ادامه داد: به هر حال به خاطر این مسائل نتوانستیم به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهیم و هفته گذشته مقابل خیبر شکست خوردیم، اما خوشبختانه بازیکنانم امروز با جان و دل بازی کردند و درست است که پیروز نشدیم اما نشدیم. از فرصت استفاده کن.» از شانس‌هایی که داریم، این واقعیت که استقلال در حال بازگشت به مراحل پایانی است، قابل توجه است و به بازیکنان می‌گویم خسته نباشید. انشاالله بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

ملاثانی سرمربی استقلال در بخشی دیگر از سخنان خود خطاب به مسئولان ورزش خوزستان گفت: امیدواریم تعدادی از مدیران ما ترفیع شغلی پیدا کنند و استان خوزستان را ترک کنند و مدیران برای قدردانی از بازیکنان بومی به استان بیایند. این را با تمام وجودم دعا می کنم. مسئولین استان خوزستان با ما تماس نمی گیرند و ما را دنبال نمی کنند. استقلال ملاثانی در منطقه فقیری قرار دارد و بودجه کاملی برای مناطق محروم در نظر گرفته شده است و در منطقه ای هستیم که منابع زیادی دارد. حدس می زنم بودجه و پول وجود داشته باشد، اما نمی دانم چرا استقلال ملاثانی به عنوان یک تیم تمام اصیل توجهی نمی کند؟! البته مسئولان مثل استقلال ملاثانی هستند اما مسئولان سنگ می اندازند، نمی دانم دلیل آن چیست؟ استقلال ملاثانی می تواند نمونه خوبی از بومی گرایی در فوتبال خوزستان باشد و باید مورد حمایت قرار گیرد.

اشکیش در بخشی دیگر از گفتگوی خود با مندی از باشگاه استقلال خوزستان افزود: ساعت ۱۲:۳۰ ظهر امروز باشگاه استقلال خوزستان ما را مجبور به پرداخت ۴۰ میلیون تومان برای اجاره ورزشگاه غدیر کرد و هزینه آن را پرداخت کردیم. سفر به آستارا برای اجاره این ورزشگاه .. زمین دادیم . من نمی دانم استقلال خوزستان که حساب شخصی هم می دهد تا ما این پول را به آنها واریز کنیم، از گروه ملی پول می گیرد و حمایت می شود که اگر پول زمین را پرداخت نکنید، نمی گذاریم تو این استادیوم بازی کنی؟ من این گله آقای کریم حسینی نماینده اهواز را دارم چون قرار بود این مشکل را حل کند. می خواهم بدانم ۴۰ میلیون تومان کجا خرج می شود؟ صندلی های ورزشگاه کاملا کثیف است، نیمی از چمن ورزشگاه بریده شده و نیمی دیگر خوب نیست و وضعیت بهداشتی ورزشگاه را می بینید. ۹ کارگر در ورزشگاه حضور دارند که می گویند امنیت ما را تامین نمی کنند و حقوق ما را پرداخت نکرده اند. همه چیز رایگان در اختیار باشگاه استقلال خوزستان است و بعدها از استقلال ملاثانی پول می گیرند. چه کسی باید از ما حمایت کند؟ البته مدیرعامل باشگاه ما می گوید که آقای اشکش نباید در مورد این مسائل مصاحبه کند، اما آیا واقعا اینطور است؟

وی در ادامه درباره دیدار تیمش و پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: ما سعی کردیم مقابل پارس جنوبی، تیمی که ریشه دار و رقابتی است و بازیکنان خوبی با قراردادهای بزرگ دارد، خوب بازی کنیم. هفته گذشته در خرم آباد مسابقه ای داشتیم که همه مسئولان لرستان به ورزشگاه آمدند اما در خوزستان باید از داوران التماس کنیم که بیایند و بازی ما را تماشا کنند. به هر حال استقلال ملاثانی کار خود را به درستی انجام می دهد و در بحث فنی هم که تا ساعت ۱۲:۳۰ باید روی زمین تمرکز کنم، نمی دانم چه بگویم و بازی امروز را هم دیدم. امیدوارم از بازیکنان ما حمایت شود.

اشکش در پاسخ به سوالی مبنی بر اعتراض شدیدش به تصمیم داور پس از اعلام پنالتی به نفع پارس جنوبی جم گفت: این صحنه پنالتی نبود و داور بالاتری بعد از قاضی در زمین حضور داشت و باعث شد پنالتی تبدیل به گل نشود، چون اصلاً ضربه پنالتی نبود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر گلایه سرمربی پارس جنوبی از عملکردش در کنار زمین گفت: برای آقای رزاقی راد احترام قائل هستم و او دوست من است. با میلیاردها تومان کار می کند، ترازنامه و نتایجش مشخص است. سبک مربیگری من مشخص است و در مورد آقای رزاقی راد دیگر حرفی برای گفتن ندارم.