دو بازیکن خارجی در آستانه پیوستن به آلومینیوم هستند


دو بازیکن خارجی در آستانه پیوستن به آلومینیوم هستند

با اعلام مهدی رحمتی بازیکنان خارجی به زودی به آلومینیوم اضافه خواهند شد.


به گزارش ایلنا، آلومینیوم اراک دو هفته مانده به آغاز لیگ برتر انگلیس در دیداری تدارکاتی مقابل خیبر خرم آباد برای مهدی رحمتی به میدان رفت تا شاگردانش را محک بزند.


مربی آلومینیوم در پایان این دیدار در تشریح شرایط تیمش گفت: الحمدلله از روزی که طرح را به باشگاه ارائه کردیم، شش هفته است که طبق همین برنامه پیش می رویم و امروز هم داشتیم. بازی دوستانه با خیبر از آقای کمالوند و تیمش و جمع شدن ایشان تشکر می کنم که زحمت را پذیرفتند و به اینجا آمدند. فردا به تهران می رویم و چهار بازی متوالی در تهران برگزار می کنیم. شرایط خوبی داریم و همه بچه ها از جان و دل تمرین می کنند. انشاالله تلاش می کنیم تا قبل از شروع بازی ها به شرایط ایده آل برسیم.


وی درباره خبر جذب این بازیکن کلمبیایی گفت: شایعات زیادی وجود دارد. ما از بیش از ده ها بازیکن درخواست کرده ایم که ویزای خود را تکمیل کنند و حضور داشته باشند تا زمان را تلف نکنیم و بتوانیم به امتیاز برسیم. ابتدا نامه نوشتیم اما شرایط ویزا برای دو بازیکن مورد نظر ما هنوز تنظیم نشده بود. انشالله به زودی این اتفاق می افتد و در ۳-۴ روز آینده بازیکنان مد نظر ما اضافه خواهند شد.


رحمتی درباره جایگاه این بازیکنان گفت: هم مهاجم هستند و هم وینگر. آنها چند منظوره هستند.


سرمربی آلومینیوم در پاسخ به اینکه این تیم به تساوی متعادل دست یافت، گفت: می توانید بگویید آیا در فوتبال ایران تیمی وجود دارد که رقیب نباشد؟


رحمتی سپس در خصوص دوقطبی شدن لیگ و هزینه های بالای برخی تیم ها گفت: پارسال هم همین اتفاق افتاد و همین اتفاق افتاد. شش تیم بالای جدول هزینه زیادی کردند و بقیه تیم ها نسبت متعادلی داشتند. نظر من این است که هیچ بازی آسان نیست و همه بازی ها سخت هستند. امسال تیم ما از نظر بازیکن بسیار خوب و جوان است. از اضافه شدن این بازیکنان به تیم لذت می برم. همه مسابقات سخت است و ما سعی می کنیم از ابتدا در برابر همه تیم ها قوی و قوی باشیم.


وی درباره شرایط میزبانی آلومینیوم در هفته اول لیگ برتر توضیح داد: طبق صحبت هایی که با آقای رجاییان داشتم ایشان پیگیر و بالاتر از کارشان هستند. به ما گفتند که ورزشگاه به اولین مسابقه می رسد و انشالله می رسد.


انتهای پیام/