رئیس کل دادگستری البرز: مرگ یا تجاوز جنسی به آرمیتا عباسی صحت ندارد


آرمیتا عباسی

رویداد ۲۴ میزان نوشت: در چند روز گذشته در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر دست داشتن دختری به نام آرمیتا عباسی منتشر شد که یک هفته پس از دستگیری وی به بیمارستانی در کرج منتقل شد و مشخص شد که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

در این رابطه حسین فضلی هرکندی رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: بر اساس گزارش سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو نفر در شهرستان ساوگبلج دستگیر شدند که در گزارشات خود اعلام کردند که این فرد که رئیس شبکه این دو نفر برای صدور تماس و محتوا در فضای مجازی توسط خانمی به نام آرمیتا عباسی هدایت و تغذیه شد.

وی گفت: این افراد قصد داشتند با استفاده از کوکتل مولوتف به پایگاه های بسیج، مجموعه انتظامی و کلانتری های این منطقه حمله کرده و اغتشاشات را به راه بیندازند.

وی با بیان اینکه پس از دریافت این گزارش ها دستور بازداشت منزل خانم عباسی در کرج صادر شد، گفت: در بازرسی از منزل این خانم چندین بطری ۱.۵ لیتری بنزین، ۱۰ عدد کوکتل مولوتف آماده و تعدادی بطری پیدا شد فندک کشف شده است.

وی افزود: این فرد پس از روشن شدن اتهام به بازداشتگاه اعزام شد که چهارم مهرماه اعلام کرد که از ناحیه روده مشکل دارد و بنا به ادعای وی این زن به محضر امام علی (علیه السلام) اعزام شد. بیمارستان کرج جهت بررسی و درمان.

رئیس قاضی استانداری البرز با اشاره به اینکه اتهام تجاوز به عنف از روی دروغ بوده است، گفت: پس از معاینات پزشکی مشخص شد که این زن در گذشته مشکلات گوارشی مربوط به بواسیر داشته و در معاینات مشخص شد که در حال حاضر در حال حاضر به سر می برد. حاضر. مشکل خاصی وجود ندارد، کمتر از ۲۴ ساعت از بیمارستان مرخص شد و به محض ترخیص، آزمایشات تکمیلی برای این فرد تجویز شد تا دیگر مشکلی برای سلامتی وی ایجاد نشود.

وی افزود: با توجه به نوع اتهامات و جرایم و رهبری اغتشاشات و کشف اشیاء و ادوات اغتشاش از منزل وی با صدور قرار بازداشت موقت در زندان فردیس به سر می برد و با خانواده اش نیز در تماس است. به قانون

فضلی هرکندی تایید کرد: شایعه مرگ یا تجاوز جنسی به این فرد دروغ بوده و صحت ندارد.