راگبی: بابت شکست مقابل گل جوهر از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم.


سرمربی تیم فوتبال خوزستان گفت: بابت شکست مقابل تیم فوتبال گل جوهر از فوتبالدوستان عذرخواهی می کنم و امیدوارم در آینده بتوانیم آن را جبران کنیم.

حمید رجبی عصر پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی با گل جوهر سرجان اظهار داشت: نیمه اول بازی کاملا در اختیار ما بود و بازی را با ریتم بسیار خوبی آغاز کردیم و توانستیم موقعیت های بسیار خوبی خلق کنیم. اما متاسفانه گل نزدیم.

وی افزود: با تغییراتی که ژول جوهر در نیمه دوم انجام داد، باز هم می‌توانیم گلزنی کنیم و بازیکنان ما تهاجمی‌تر بازی کردند و موقعیت‌هایی خلق کردند، اما هر چه گل زدیم تبدیل به گل نشد و با وجود ناباوری گل خوردیم. یک ضد حمله.”

سرمربی فولاد خوزستان گفت: تا الان تیمی مثل فولاد نمی تواند گل گهر را تحت فشار بگذارد. ژول جوهر تیم بسیار سازنده و قدرتمندی است، اما او عملا چیزی برای گفتن مقابل ما نداشت و آنها منتظر اشتباهات ما بودند.

وی افزود: برای ادامه قهرمانی تنها دو راه داریم، یا خودمان را فدای این نتیجه کنیم یا باید بلند شویم، پیگیری کنیم و از نام باشگاه بزرگ فولاد و تاریخ بزرگ آن دفاع کنیم.

رجبی با اشاره به اینکه برنامه حریف استفاده از ضدحملات بود که موفق هم شد، گفت: امروز هشت بازیکن از جمله احسان بهلاوان و اشکان زاگا در اختیار نداشتیم. حمید بوحمدان و کریستوفر کنت با کمک پزشکان وارد این بازی شدند و این ما را دچار مشکل می کند.

وی درباره بازی نکردن یونس الدلفی گفت: دلفی دیر وارد ترکیب شد و هنوز در اوج آمادگی نیست اما در آینده بیشتر مسابقات را انجام خواهد داد.

دیدار فولاد و گل جوهر با برتری دو بر یک گل جوهر به پایان رسید.