رای نهایی دادگاه جنجالی نیمار اعلام شد


نیمار

رویداد ۲ جاپاروگی نوشت: دادستانی اسپانیا رای نهایی پرونده انتقال نیمار از سانتوس به بارسلونا را اعلام کرد.

دادگاهی در اسپانیا نیمار ستاره تیم ملی پاری سن ژرمن و برزیل را از اتهامات فساد مالی مرتبط با انتقالش از سانتوس به بارسلونا در سال ۲۰۱۳ تبرئه کرد.

به گزارش سایت گلوبو، دادستانی اسپانیا اتهام فساد و کلاهبرداری این ستاره برزیلی را رد کرده است. نیمار به دلیل تخلفات مربوط به انتقالش به بارسلونا در سال ۲۰۱۳ ممکن است با دو سال زندان و جریمه ۱۰ میلیون یورویی روبرو شود.

در جولای ۲۰۱۳، بارسلونا برای خرید نیمار تنها ۱۷ میلیون یورو به سانتوس پرداخت کرد. اما گروه سرمایه گذاری برزیلی DIS که ۴۰ درصد از دستمزد نیمار در دوران حضورش در سانتوس را در اختیار داشت، مدعی شد که پول بیشتری در این انتقال وجود داشت و آنها باید سهام بیشتری را می گرفتند.

این شرکت برزیلی مدعی شد که این بازیکن به همراه پدر و مادرش و همچنین ساندرو روسل و جوزپ ماریا بارتومئو، دو رئیس سابق بارسلونا، با یکدیگر تبانی کردند تا بخشی از مبلغی را که حق قانونی این باشگاه بود، پرداخت نکنند. شرکت. .

اما چند روز پس از شروع این دادگاه، اعلام شد که دادستانی اسپانیا هرگونه اتهام فساد مالی و تبانی علیه این بازیکن برزیلی و تمامی دست اندرکاران این پرونده را رد کرده است.

حالا تیم حقوقی ستاره پاری سن ژرمن به رویترز گفته است که احتمالاً یک شکایت خصوصی علیه این شرکت برزیلی تنظیم کرده و برای اعاده حیثیت به دنبال غرامت هستند.