رنجرز شرمنده بود که در ابتدای فصل به پایتخت باخت


واشنگتن – اگر فصل پیش بینی شده با پایتخت هرگز انتقام جویی یا اثبات چیزی از انتقام جویان فصل گذشته نبود ، پس رنجرز نگران نباشد.

پیراهن آبی ها چهارشنبه شب در وان آرنا پایتخت با نتیجه 5 بر یک به پیروزی رسیدند چرا که آنها نباید به هیچ بحثی در مورد ترکیب سخت تر قبل از بازی ملحق شوند.

این می توانست اولین بازی باشد ، اما با توجه به اینکه رنجرز تصمیم گرفت نسخه سبک تری از فهرست خود را برای رویارویی با تظاهرکننده پایتخت ، تام ویلسون ، و تیم فیزیکی در واشنگتن قرار دهد ، بازدیدکنندگان روی تخته خیلی کم جنگیدند – که مهم است.

رنجرز در طول بازی تلاش کرد تا از محوطه جریمه دور بماند. واشنگتن سه بازی از پنج بازی قدرتمند خود را آغاز کرده است که در هر دور یک نفر گل برتر را به ثمر رسانده است. اگرچه رنجرز از ابتدا چند گل به ثمر رساند ، پایتخت در میانه بازی منفجر شد و 15-5 برتری شوت را حفظ کرد ، از جمله گلهای جاستین شولتز و مهاجم هندریکس لاپیر.

رنجرز در ابتدای فصل شکست خورد.
گتی ایماژ

در نیمه سوم ، الکساندر اووچکین دو گل دیگر به ثمر رساند و ستاره پایتخت را پشت سر مارسل دیون گذاشت تا در لیست گلزنان برتر NHL در جایگاه پنجم قرار گیرد. تک امتیاز رنجرز ، با قدرت کریس کریدر ، بین دو امتیاز اووچکین به دست آمد.

الکساندر جورجیف ، دروازه بان رنجرز ، با ضربه سر در جدول پیاپی ایگور شسترکین را شکست داد و به او اجازه داد در 27 ضربه 5 گل به ثمر برساند.

این صحنه مدتها قبل از زمان بازی در واشنگتن اتفاق افتاد ، جمعیت زیادی در خارج از Capital One Arena جمع شدند ، مردی با لباس پایتخت روی مژه هایش راه می رفت و “بدترین دشمن من” لیت – از میان برخی بلندگوها رد می شد.

طرفداران پایتخت زمانی ظاهر شدند که مرد عصر در افتتاحیه بزرگ به ویلسون معرفی شد. همانطور که رنجرز یخ را می کشید ، از سه ارتفاع ساختمان باران می بارید و طرفداران کوچک نیویورکی در ساختمان سعی می کردند خود را به گوش مردم برسانند.

البته آنجا بود ، به استثنای رنجرز ، سامی بلز و ترور وان ریمسدیک از پایتخت در اوایل فصل وارد آن شدند. از جمله برخورد خشن Blaze با ون ریمسدیک ، رنجرز در نیمه اول فقط برای سه پنالتی فراخوانده شد – و TJ Oshie وینگر تیم Capital در کمتر از 5 دقیقه به دلیل ضربه آزاد پاتریک نعمت اخراج شد. z مشارکت کرد.

نیک جنسن ، مدافع واشنگتن دقایقی بعد نزدیک به 2-0 شد ، اما رنجرز برای آفساید به سختی تلاش کرد و گل لغو شد.

دیدگاهتان را بنویسید