روز درهای باز NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کاوش کنید


خانه باز نیویورک (OHNY) یک رویداد هیجان انگیز است که هر ساله با تعطیلات آخر هفته 16 و 17 اکتبر امسال ، باشکوه ترین ، تاریک ترین و جالب ترین ساختمانهای شهر را باز می کند. اگرچه حدود نیمی از مکان ها برای همه باز است و برای رویدادهای مجازی باز است ، اما حدود نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. و شما می خواهید به آن برسید ، زیرا سفارشات سفرهای اینجا از ساعت 11 صبح امروز باز می شود و رزروها به سرعت جمع آوری می شوند.

راب راجرز ، رئیس هیئت مدیره OHNY می گوید: “New York Open House پس از حوادث 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن تحتانی به طور ناگهانی محدود شد. انگیزه ای بسیار ضروری برای کشف خواهد بود.”

نکات برجسته رویداد امسال ، که در پنج منطقه برگزار می شود ، شامل فرصت دیدن چندین جاذبه از شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) است. فرصتی برای کشف بسیاری از گوشه های حیاط نیروی دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، Crye Precision HQ ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای فرماندار جزیره ؛ و بازسازی پروژه صدفی صدف.

سفرهای گروهی به فرهنگ هارلم ، و همچنین قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگزاید ، براونزویل و قبرستان گرین وود وجود دارد. می توانید نقاشی های دیواری Audubon را در واشنگتن هیتز ، هنر NYCHA را در Red Hook Houses ببینید ، یا دوچرخه سواری کنید تا به هنرهای جمعی DOT بپردازید. تورهای اقامتی مانند خانه Billiou-Stilluell-Perin در Staten Island ، خانه های ردیفی در روستای گرینویچ ، خانه هنری خیابان و خانه Vander Ende Onderdonk در Ridgewood وجود دارد.

و مجموعه های شناخته شده ای وجود دارد ، از جمله صدسالگی اداره بندر نیویورک و نیوجرسی، که بر تأثیرگذاری بر اداره بندر متمرکز بود ، و دیگری را خواستار شد دانش بنیادی: کتابخانه ها به عنوان یک کاتالیزور عمومی، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ها در نیویورک

عکس توسط ابزار مرتب سازی BookOps

گلوله

ابزار مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا تعطیلات آخر هفته OHNY برای بهترین رویدادها در مکانهایی انتخاب می شود که عموم مردم معمولاً نمی توانند در پشت صحنه ببینند:

  • ابزار مرتب سازی BookOps: دریابید که چگونه دهها هزار کتاب از کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در ساختمان شهر لانگ آیلند در سراسر شهر خواننده پیدا می کنند.
  • اولین ساختمان فرودگاه EWR: OHNY امسال عازم نیوجرسی است و داستان را در پشت ترمینال اصلی فرودگاه در سال 1934 باز می کند ، مروارید آرت دکو به سه قسمت تقسیم شده و فقط 3700 پا فاصله از محل اصلی خود دوخته شده است.
  • SUMMIT One Vanderbilt: شهر میانی را در ارتفاع 1200 پا ، که بلندترین نقطه در مرکز شهر منهتن است ، تجربه کنید. از آسانسورهای شفاف گرفته تا جعبه های آینه ای آسمانی ، نمایی پانوراما از نیویورک ، از پیاده رو تا آسمان.
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در مرکز نانوترونیک آغاز می شود ، یک مرکز پیشرفته برای نوآوری های هوش مصنوعی و روباتیک که تولید پیشرفته را در نیویورک و فراتر از آن پیش می برد.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: برای چندین دهه ، این لنگر جدید در یک جنگل شهری سه هکتاری واقع شده است و برای افزایش سلامت و رفاه ساکنان و محله های اطراف در داخل و خارج از منزل ادغام شده است.
  • جزیره کوچک @ در شب: با درخشش اسکله 54 تازه بازسازی شده و بازسازی شده در ساحل غربی چلسی ، هماهنگی طبیعت و هنر را احساس کنید.

تمام اطلاعات مربوط به رویدادها و بلیط های OHNY 2021 را از اینجا دریافت کنید. پنجشنبه ، 14 اکتبر ، مراسمی برای تعطیلات آخر هفته در تراس پشت بام کتابخانه بنیاد تازه تأسیس Stavros Niarhos برگزار می شود. می توانید اطلاعات مربوط به بلیط ها را در اینجا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید