روس‌ها تحریم‌ها را همراه خود ارزهای دیجیتال در اطراف می‌زنند


روس‌ها تحریم‌ها را با ارزهای دیجیتال دور می‌زنند

رویداد۲۴ به نقل اجتناب کرده اند بلومبرگ، کریستین لاگارد خاطرنشان کرد کدام ممکن است کمیت روبل تغییر شده به فارکس دیجیتال در سال قبلی به بالاترین حد شخصی رسیده است.

او تاکید کرد کدام ممکن است در واقعً اجتناب کرده اند دارایی های رمزنگاری شناخته شده به عنوان راهی برای خیلی زدن تحریم ها استفاده ممکن است.

هدف اجتناب کرده اند این تحریم ها محدود کننده بالقوه روسیه برای خرید و فروش همراه خود دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ارزهای در سراسر جهان است.

جاناتان لوین، یکی اجتناب کرده اند بنیانگذاران Chainalysis، تحلیلگر بلاک چین، ذکر شد به همان اندازه هفته قبلی، هیچ مدرکی مبنی بر استفاده مقامات روسیه هر دو پوتین اجتناب کرده اند فارکس دیجیتال برای خیلی زدن تحریم ها وجود نداشت.

او را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از کارشناس تولید دیگری به سنای آمریکا گفتند کدام ممکن است بازار ارزهای دیجیتال برای ناپایدار اجتناب کرده اند تحریم‌های فشرده روسیه برای تسهیل در آن فوق العاده کودک نوپا است.

طبق گزارش کایکو، به همان اندازه ۲۲ مارس، روبل کایکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید استیبل کوین کمتر اجتناب کرده اند ۹ میلیون دلار تخفیف شدند.

این ۲۰ به همان اندازه ۴۰ میلیارد دلار کمتر اجتناب کرده اند اندازه جهانی است.

{در واقع شاید روس ها تعدادی از سالی است کدام ممکن است به این ضرر در نظر گرفته شده می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است روبل را اجتناب کرده اند موجود در ملت به بیت کوین تغییر نمی کنند. }