روش های جدید سلامت الکترونیکی ایجاد یک محیط زندگی هوشمند برای سالمندان »HCN


سایر – 31 مارس 2021

یک پروژه مشارکت جدید – SMILE – در اوایل سال 2021 راه اندازی شد ایجاد یک محیط فراگیر هوشمند (SLE) برای افراد مسن با راه حل های جدید سلامت الکترونیکی که توسط کمیسیون اروپا و کانادا تامین مالی شده است.به

برنامه های لبخند پیری در محل

پروژه سه ساله SMILE راه حل های دیجیتالی جدیدی ارائه می دهد که به افراد مسن اجازه می دهد زندگی سالم ، خود مختار ، ایمن و یکپارچه اجتماعی در محیط زندگی داشته باشند. حمایت از “زندگی روزمره” مبتنی بر مفهومی است که ترکیبی از پیشگیری ، پیش بینی ، ارتباط ، مراقبت و کمک به موقع است. این به افراد مسن کمک می کند تا با جوامع خود در تماس باشند و تا زمانی که نیازهای متغیر خود را برآورده نکنند ، در جایی که می خواهند زندگی کنند.

در گام بعدی در جهت بهینه سازی محیط زندگی ، کیفیت زندگی و محدوده مراقبت از سالمندان ، از دانش کنسرسیوم SMILE برای ترویج و توسعه نوآوری به نفع مربیان و اعضای خانواده استفاده خواهد شد. اکوسیستم SLE ما زیرساختی را فراهم می کند که ارتباط ، همکاری و یک فرایند یادگیری مداوم بین همه شرکت کنندگان را فراهم می کند.

فناوری لبخند

این امر از طریق همکاری اتحادیه اروپا و کانادا حاصل می شود: الف) به عنوان دستیار مراقبت دیجیتال ، یک سیستم یکپارچه مبتنی بر هوش مصنوعی ، (ب) به عنوان یک واسطه روزانه بین سالمندان ، خانواده ، دوستان و سایر اعضای بستگان آنها به و (ج) برنامه های کاربردی mHealth شخصی و مانیتورها و دستگاه های eHealth. این به افراد مسن و مراقبان آنها کمک می کند تا با شرایط ، نیازها ، ترجیحات متغیر سازگار شده و وضعیت خود را به طور مستقل مدیریت کنند.

راه اندازی یک اکوسیستم خندان بی خواب و راه حل های دیجیتالی

جمعیت های بسیار متنوع افراد مسن از نتایج و محصولات لبخند در جامعه سالمند ما لذت می برند. ما در چهار سایت آزمایشی (نروژ ، دانمارک ، هلند و کانادا) اکوسیستم SLE خود را در زندگی روزمره ایجاد و نشان می دهیم. ما نشان می دهیم که اکوسیستم ما نیازهای طیف وسیعی از گروه ها ، یعنی افراد مسن مبتلا به زوال عقل شدید ، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) و مراقبت های دوران نقاهت پس از عمل را برآورده و برآورده می کند.

دکتر Sverre Berg از بیمارستان Innlandet Trust ، نروژ ، هماهنگ کننده پروژه ، خاطرنشان کرد:

برای افراد مسن و همچنین پس از تشخیص بیماری جدی ، سن بالا ترجیح داده می شود. فناوری امروز و فردا می تواند به شما کمک کند در خانه خود با بهترین درمان و مراقبت در جامعه احساس امنیت کنید. در SMILE ، جاه طلبی ما ایجاد یک محیط زندگی هوشمند برای افراد مسن در خانه است.

انطباق جمعه

SMILE 13 موسسه شریک از پنج کشور (نروژ ، دانمارک ، هلند ، یونان و کانادا) را گرد هم می آورد ، از جمله موسسات تحقیقاتی ، شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) ، یک سازمان غیر انتفاعی با دانش و تجربه اضافی. SMILE تقریباً 6 میلیون یورو از برنامه تحقیق و نوآوری اتحادیه اروپا و موسسات تحقیقاتی بهداشت کانادا با هدف بهبود کیفیت زندگی سالمندان در جامعه دریافت کرده است.

نشست آنلاین Smile-2021 25-27 ژانویه

تصویر متن ، مانیتور ، صفحه نمایش ، لوازم الکترونیکی را نشان می دهد

شرکای کنسرسیوم ما را به صورت آنلاین بررسی کنید: https://smileehealth.eu/consortium

با اطلاعات برای JUMAYISH باشید

هماهنگ کننده پروژه: دکتر سوور برگ، بیمارستان Innlandet Trust ، نروژ ، [email protected]

وب سایت پروژه: www.smileehealth.eu

در خبرنامه ما مشترک شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید تاریخ: https://smileehealth.eu/news

ما را در توییتر دنبال کنید:smileehealth

ما را در LinkedIn دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/smile-horizon-2020-project/؟viewAsMember=true

منتشر شده توسط

Sebestyen را ویرایش کنید

دیدگاهتان را بنویسید