رونالدو ۹ سال هواداران این تیم را آزار می دهد!


کریستیانو رونالدو

رویداد ۲۴ خاپاروگی نوشت: کریستیانو رونالدو به قدری از فرصت رفتن به باشگاهی که می تواند قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود ناامید است که می خواهد دستمزد خود را کاهش دهد. اما علیرغم ادعاها مبنی بر اینکه انتقال او به اتلتیکو مادرید درآمد تجاری باشگاه را افزایش می دهد، بسیاری از هواداران باشگاه به دلایلی مخالف حضور او هستند که نیازی به توضیح ندارد.

رونالدو نه تنها بیش از هر تیم دیگری در اسپانیا به اتلتیکو گل زده است، بلکه هرگز با همسایگان رئال مادرید مهربان نبوده است. در سال ۲۰۱۹، پس از رویارویی با آنها به عنوان بازیکن در یوونتوس و کمک به تیم ایتالیایی برای شکست دادن تیم دیگو سیمئونه، سرمربی این تیم، نشان داد که او ۵ بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است و آنها هیچ کدام را نبرده اند.


بیشتر بخوانید: رونالدو به ۲۵۰ میلیون دلار پشت کرد!


رونالدو همچنین با تقلید از جشن گلی که سرمربی آرژانتینی در بازی رفت استفاده کرد، سیمئونه را به تمسخر گرفت. بعید است سیمئونه ناراحت شود، اما هوادارانی که در طول دو بازی رونالدو را هو می کردند، طعنه “تو هرگز برنده نخواهی شد” را فراموش نکردند.

یکی از طرفداران به نمایندگی از هزاران طرفدار دیگر نوشت: “چرا او را می خواهید در حالی که او در بهترین حالت خود نیست و ممکن است زمانی که در بهترین حالت خود بود به ما احترام نگذارد؟” رونالدو به دنبال قهرمانی مجدد در لیگ قهرمانان اروپا است، اما شوخی او مبنی بر اینکه اتلتیک هرگز قهرمان نشده است، پیوستن او به این باشگاه را دشوار می کند.

رونالدو رکورد بیشترین گل و بیشترین بازی در لیگ قهرمانان اروپا را شکست، اما این برای او کافی نیست. او می خواهد تا آن سطح زندگی کند تا رکوردهایش برای سال های آینده بی نظیر بماند. او در لیگ قهرمانان اروپا از نظر بازی های انجام شده ۱۵ گل از لیونل مسی و ۶ گل از ایکر کاسیاس جلوتر است. برای افزایش بیشتر این اعداد باید در تضاد باشد. او و ایجنتش، خورخه مندس، این را می دانند.

در ابتدا سوپر ایجنت رونالدو بهترین تیم های اروپا را هدف قرار داد. اما آرام آرام رئال مادرید، چلسی، بایرن مونیخ و بارسلونا شروع به دور شدن از خرید آن کردند. او ۳۷ سال سن دارد و با وجود اینکه آمار شخصی او در فصل گذشته خوب بود، منچستریونایتد با او پیشرفت نکرده است. او او را در این واقعیت مجذوب کرد که بهترین گلزن و بهترین بازیکن در آستانه سقوط بود. بنابراین، باشگاهی که او به آن سوق داده می شود، اکنون از بایرن و مادرید پایین تر است. اتلتیکو مادرید در تابستان امسال وضعیت خوبی برای سرمایه گذاری ندارد. آنها به تازگی یک قرارداد اسپانسری ۱۰ ساله جدید امضا کرده اند که به این معنی است که ورزشگاه آنها اکنون Civitas Metropolitano نامیده خواهد شد. آنها همچنین برنامه هایی را برای یک زمین تمرینی جدید فاش کرده اند. اما آنها اذعان کردند که باید بازیکنان را قبل از پایان سال مالی خود بفروشند تا ضرر نکنند.

این یک راز آشکار است که آلوارو موراتا مورد علاقه سیمئونه نیست. اگر مهاجم سابق چلسی در این تابستان جابه‌جا شود، راه را برای جذب رونالدو برای اتلتیکو باز می‌کند، اما آنها همچنان این وظیفه را خواهند داشت که هواداران را متقاعد کنند که گل‌های رونالدو ارزشمند است.

مندز رابطه بسیار خوبی با اتلتیکو دارد. او ژائو فلیکس را با مبلغی رکوردشکنی به آنجا منتقل کرد و همچنین یان اوبلاک و توماس لمار را در باشگاه دارد. اگر کسی بتواند رونالدو را به رقبای اصلی باشگاه سابقش بفروشد، مندس خواهد بود. اما هواداران اتلتیکو به راحتی تحت تاثیر قرار نمی گیرند. آنها در استقبال از بازگشت آنتوان گریزمان به آهستگی در فصل گذشته پس از اینکه او آنها را به مقصد بارسلونا ترک کرد و مدت زیادی طول کشید تا او را با هم سازگار کند، استقبال نکردند.

اگر رونالدو دوباره بلیت آنها برای فینال لیگ قهرمانان اروپا باشد، شاید تغییر نظر آنها آسانتر باشد. اما او از زمان ترک رئال مادرید به فینال جام ملت‌های اروپا نرسیده است و هواداران اتلتیکو مادرید فکر نمی‌کنند که او تغییری ایجاد کند.

رونالدو قبلا عناوین کسب می کرد، اما وقتی این کار را کرد، قرار بود او را در فینال شکست دهد و او را قطع کند.