رژیم لاغری سریع – زندگی ایده آل لیپوماتیک | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن و عدم مراجعه به قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، انجام می شود. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، طبیعتاً این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه کرد این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید یک یا دو بار نخوردن و زیاد نخوردن به شما کمک می کند ، باید بدانید که اشتباه کرده اید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با یک مقدار مشخصی از ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم کمی به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های غذایی برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا بدون ارائه قرص های کاهش وزن. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet و پس از آن بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی را معرفی کرده است. این رژیم کاهش وزن به تقویت سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر زمینه ها کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی همانطور که گفته شد ، بسیاری از افراد موفق شده اند تا 8 کیلوگرم وزن خود را در یک هفته کاهش دهند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه های ساده ای برای کاهش وزن بوده اید. ممکن است ورزشهای مختلفی را تجربه کرده باشید ، از یوگا ، دویدن و بدنسازی ، اما چربی اضافی را از بین نبردید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر آماده ایجاد برنامه غذایی GM هستید ، ابتدا باید ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای دارید ، فقط می توانید در یک برنامه کاهش وزن موفق شوید و سریع ترین وزن را کاهش دهید. این رژیم هفتگی است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که به هیچ وجه نباید گرسنه بمانید. گرسنگی به جای کاهش وزن در پایان برنامه ، تأثیر کاملاً معکوس دارد و افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی می کنند تعجب کرده اند که چگونه رژیم غذایی که نمی خواهد گرسنه بماند چگونه می تواند به طور م weightثری وزن خود را کاهش دهد. نگران نباشید ، فقط به این دستورالعمل های رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
روز اول جیره: میوه های تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید پا به دنیایی بگذارید که در آن متوجه می شوید می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. علاوه بر موز ، می توانید به میزان دلخواه میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید 8-12 لیوان آب بنوشید و به غذاهای دیگر حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و حتما آب بنوشید.
روز دوم جیره: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته مراقب باشید برای پخت سبزیجات از روغن استفاده نکنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد دیگر است. البته در این روز سیستم گوارش شما متفاوت از حالت معمول عمل می کند و می توانید بیشتر به توالت بروید. به یاد داشته باشید که در روز دوم هر روز 8-12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم غذایی مغذی: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
برنامه رژیم غذایی 3 روزه GM به شما امکان می دهد سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح یک رژیم میوه ای ، عصرانه رژیم سبزیجات یا برعکس انجام دهید. ترکیب این موارد با شماست. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

چهارمین روز رژیم کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه نگه دارد ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این تکه موز و شیر را داشته باشید تا هرگز گرسنه نشوید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز ، عصر 3 موز و یک لیوان شیر و بقیه موزها در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم غذایی مغذی: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک جشن کوچک برای خود بسازید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطح بالایی از اوره را تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12-15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم مختلط: یک لیوان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار بخورید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. مطمئن شوید که آن روز 8 تا 12 لیوان آب می نوشید. مطمئناً احساس سبکی خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای هستید که دوست دارید. این بهترین روز هفته شما خواهد بود.

شما قطعاً کاهش وزن بسیار خوبی را در بدن خود احساس خواهید کرد و هیچ کاری جز برنامه ریزی میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نمی دهید. این برنامه تغذیه فواید دیگری برای شما خواهد داشت. می دانید که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش شما بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که برای کاهش وزن از گرسنگی می میرند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از کاهش وزن با هر رژیم غذایی حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

آخرین رژیم غذایی که به سوال “چگونه وزن کم کنیم” پاسخ می دهد

با استفاده از ژل روی لب ها ، لب ها را تقویت کنید

با ریختن روغن روی گونه ها ، بر گونه ها تأکید کنید

با استفاده از تزریق بوتاکس چین و چروک صورت را از بین ببرید

بزرگ کردن سینه با استفاده از پروتز

درمان درد عضلات با ماساژ

دیدگاهتان را بنویسید