[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمد که او اصلاً کانادایی نیست


من طبق معمول به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. آب سیب و هویج را دیدم که یک کاسه ماست جلویش بود. نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما در واقعیت ، او انتظار داشت ناهار برنج با شوید چرب و خاله چیلی به او داده شود.

من تعجب کردم که چرا او می خواهد آب سیب هویج را با شوید بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم: چه داری؟ وولا …

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. وقتی بشقابم را در پلو فرو کردم و در ظرف شوید ، دیدم که او دو لیوان آب سیب و هویج را در یک لیوان می ریزد. دو فنجان خورد و گذاشت.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی داشتم غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار از ته چاه. در چهارمین روز رژیم غذایی ، فقط باید آب میوه و ماست مصرف کنم.

روغن گردو رو به دهنم مالیدم و گفتم: “نهااااااار؟” بعد گفتم انشاءالله صبحانه خوب بود؟

گفت اره یک فنجان قهوه و یک حبه شکر و یک ورقه نان تست.

آرام آرام نگران او شدم. الان گفتم خوب؟

U: بله

من هم به نظر خودم گفتم رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال همخوانی دارد نشان می دهد که این خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط رژیم که او نیز کانادایی تبار بود ، اسیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تأیید نمی کنند ، اما می گوید من چاره دیگری ندارم و باید قبل از عید وزن کم کنم. در اینجا پاسخ مقاله “مرا بکش و زیبا کن” آمده است.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق ، شما 30 سال برای این بزرگی و چاقی کار کرده اید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، درسته؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، طرفداران این رژیم هستند.

وقتی برنامه غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم ، با وجود اینکه تا جایی که می توانستم غذا خوردم. آنها برنامه را بسیار تند و بی رحمانه نوشتند. در واقع ، اراده از شما می خواهد که از آن پیروی کنید.

صبحانه قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز یک دسر می دهند و کاغذ نان تست را به آن اضافه می کنند. شخصاً با مجموعه کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا کبابی با سالاد و آب لیمو مصرف می شود. مثل عطر است. در برخی از روزها شما باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط سالاد سس کرفس و کلم و آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

چیزی که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، فردا محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار می خواهد یک شب خوب بخوابی. فقط با آب لیمو اصرار دارد. به این فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان مجبور بود دستور رژیم کانادا را به مدت 12 روز بپذیرد و از آن اطاعت کند و به قول خود آنها باید 3 روز رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد زیادی از آنها وجود دارد. برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (به رفتار خود توجه کنید)

در این حالت تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر ناگهان شیطان به طور تصادفی به شما ضربه زد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، شکلاتی خوردید که در رژیم غذایی شما نبود ، از رژیم کانادا اخراج شدید و از آن به بعد با رفتار نادرست خود آشنا شدید. تبعید شد شما حق ورود به مدت دو ماه را دارید زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی به ذهنش رسید).

T aperitif ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، چربی ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمدا یا ناخواسته در رژیم غذایی روزانه خود دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که می توانید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند ، اگر مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (Zerikmang)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس شنا می کنند

داشتن یک برنامه غذایی منظم و مناسب بسیار عالی است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، حتی کمی انعطاف پذیری هم بد نیست). اما او به طور منظم و درست به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما ترکیب این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب ضربه می زند.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی بدن نادیده گرفته می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست. البته ، در روز چهارم در وسط فسیل های ما به جز آب سیب هویج.
  • صبح ، این مهم است ، وعده پادشاه وعده ها در این حالت به راحتی نادیده گرفته نمی شود. آیا می توان به قولی که متابولیسم را در بدن با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آغاز می کند عمل کرد؟!
  • این رژیم حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای بدن نیست. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به این زودی طاس خواهید شد.
  • کلا چند سالتونه؟ این نیازهای کالری روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختی توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند چه وزنی داشته باشند؟ برای همه دستور العمل بنویسید.

حداکثر مقدار کالری که این رژیم می تواند به بدن برساند 600-800 کالری است. بسته به سن و وضعیت جسمانی ، نیاز افراد به کالری حتی بیشتر است. اگر همان 600-800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع آن را از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده روزانه رژیم غذایی است. یک روز وعده غذایی کالری ، روز دیگر کالری کم. این ارتعاشات ضربه بدی به بدن وارد می کند.
  • یکی از عوارض جانبی این رژیم در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. پسرعموی بسیار پرشور و پر جنب و جوش من تبدیل به یک عروسک زرد رنگ شد که به نظر می رسید او را در لباس اشتباه در ماشین لباسشویی اشتباه انداخته اند. ضعیف و زرد و چروکیده. اعصاب بسته را نمی توان به مدت 3 دقیقه با عسل خورد.
  • خستگی عضلانی یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در رژیم غذایی اتفاق می افتد. وقتی بدن شاهد کاهش وزن خود است ، در طول روز چربی ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را می سوزاند. و اگر رژیم غذایی جواب ندهد ، وزن اضافی با عضله باز نمی گردد. زیرا چربی ها شما را با اشتیاق در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی های سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن همچنین با از دست دادن مقدار زیادی آب بینابینی بدن همراه است. تاول های دیگری مانند سردرد خود به خود ، سرگیجه و سرگیجه را مشاهده کرده است و عوارض جانبی روی آب داشته است.
  • به گفته Amakivachcham ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که علاوه بر تمرینات بدنی ، فعالیتهای روزانه خود را با درد سپری می کرد.
  • هر کجا که به این رژیم نگاه کنم ، هیچ پایه علمی نمی بینم. آیا کسانی که این رژیم کانادایی را توسعه داده و اجرا کرده اند و متقاعد شده اند که والدین آنها کانادایی نیستند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن خود به خود و اصولی که در 15 روز اتفاق می افتد ، در آن 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب ها و آسیب های این رژیم انجام شده است ، اما بسیاری معتقد بودند که این رژیم اجرایی و موفق خواهد شد. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن رژیم غذایی نیست. وضعیت جسمانی این افراد ممکن است مجبور باشد این 15 روز را تحمل کند ، و آنها فقط به آن 15 روز محدود شده و سپس به رژیم غذایی عادی روی آوردند.

اما در اصل ، افراد این رژیم زمان زیادی را برای مقاومت در برابر آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین ، خوب است که کودکان به علم ضعیف اعتقاد داشته باشند و از روش ها و تکنیک های اثبات شده علم پیروی کنند. متخصصانی که سالها مطالعه کرده اند و چراغ می خورند تا روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید و آنها بسته به شرایط شما نکات مورد نیاز برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن را به شما ارائه می دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات بیشتری خواهد داشت. و برای کاهش وزن اصولی ، تحریک مرکز گرسنگی در مغز شما دیگر راه حل نیست. شما باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا در حین ارائه رژیم غذایی سالم و معقول با تنقلات خوب برای بدن ، به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید خیال شما را راحت کنم: رژیم بدون ورزش شما را سخت نمی کند.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید تا در خانواده خوب به نظر برسد؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا این را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه کردم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید