رژیم کتوژنیک Bolt Prof؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof کی است؟


در رژیم کتوژنیک پروفسور بولت

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا اصلاً به آن کتو می گویند؟ و چرا شما به طور کلی رژیم کتوژنیک دارید ، برای پاسخ به همه سوالات خود با ما همراه باشید.

Bolt Prof یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

غذای کتوژنیک یک رژیم غذایی کتوژنیک است

برای محافظت از پیچ ، یک فنجان قهوه درست کنید ، 1-2 قاشق غذاخوری کره اضافه کنید. و 1-2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT به آن اضافه کنید. با همزن یا فوم مخلوط کنید.

یک ویژگی بارز روغن نارگیل قهوه ضد گلوله ضد رژیم غذایی در رژیم کتوژنیک است

چرا بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این مقاله خارج است. اما مهمترین مزیت این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون در بدن را افزایش داده و به بدن اجازه می دهد از ذخایر چربی خود استفاده کند. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه بر رژیم کتو بسیار سنگین است. زیرا سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصا برای افرادی که استرس دارند.

قبل از مطالعه ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این مقدار معادل 200 میلی گرم کافئین در 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار شدید باشد.

اگر سطح کورتیزول افزایش یابد ، سطح قند خون را افزایش می دهد ، و اگر سطح قند خون افزایش یابد ، سطح انسولین را افزایش می دهد.

بسیاری از افرادی که معمولاً استرس بالایی دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس فوق العاده ای دارند و احساس فوق العاده ای دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به مصرف شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کرده اند.

چگونه Bolt Proof از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی ها می شود. مشخص است که چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب چربی ها تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین به چربی باعث کاهش سرعت جذب کافئین می شود. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین در عرض 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. با این حال ، اگر آمدید ، قهوه را به شکل ضد پیچ ​​بخورید. آهسته تر جذب می شود و می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این ثابت کننده پیچ و مهره است و آنچه در بدن شما در نتیجه مصرف و کاهش آسیب قهوه اتفاق می افتد ، مزایای زیادی دارد.

چگونه Bolt Prof فواید قهوه را برای بدن شما افزایش می دهد.

با محافظت از پیچ ، هنگام نوشیدن قهوه احساس بهتری خواهید داشت ، برای اثبات پیچ ، افزایش سطح انرژی و کاهش اشتها ، ساعات بیشتری را مصرف خواهید کرد.

کند کردن ترشح کافئین سطح قند خون شما را بعدا افزایش می دهد ، بنابراین پیکسل انسولین کمتری خواهید داشت. و اگر مجرب هستید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. با این حال ، کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. و از این نظر بسیار بهتر می شود.

علاوه بر این ، CLA و بیوتیک اسید موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی بوده و باعث کاهش قهوه و کاهش التهاب در افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، می شود.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

جنبه های مهم استفاده از bolt prof در رژیم کتوژنیک

– بهتر است برای افطار از پیچ استفاده شود. (هنگام گرسنگی نباید گرسنه بمانید ، وقت آن است که هنگام گرسنگی افطار کنید. نگران نباشید که روزه شما به سرعت افطار می شود. اگر درست رفتار کنید و درست غذا بخورید ، روزه شما بیشتر طول خواهد کشید. لادی) کدام شما می توانید انجام دهید این است که به سرعت همان اثبات پیچ خورده را بخورید. اگر بسیار گرسنه هستید ، از پیچ و مهره اجتناب کنید زیرا چند ساعت شما را گرسنه نمی گذارد.

وعده بعدی غذاهای سالم و شیرین در قلب شما نخواهد داشت.

چه موقع غذا خوردن بهتر است؟

آن را در طول یا بعد از صبحانه بخورید. به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب – این بسیار اشتباه است. از آنجا که کافئین زیاد است ، مصرف آن قبل از خواب کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای اثبات بولت اولین وعده غذایی است ، زمانی که صبح گرسنه بیدار می شوید. و ما زمان خاصی را برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن ، خوردن مقادیر اندک و خوردن غذای محافظت شده از پیچ است ، زیرا این کار شما را برای ساعت های زیادی سیر نگه می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید