ریچ اسکاوت ، یکی از مقامات سابق حفاظت از جوانان ، گفت که این گروه “برای کودکان ایمن نیست”.


یکی از مقامات سابق پیشاهنگان آمریکایی ، که وظیفه دارد از کودکان در برابر خشونت جنسی محافظت کند ، گفت که این سازمان هنوز برای کودکان خطرناک است و متعهد به اصلاحات نیست.

مایکل جانسون روز سه شنبه در یک سخنرانی اشکبار در باشگاه ملی مطبوعات از BSA خواست تا تلاش هایی را برای سرپوش گذاشتن بر خشونت در نظر بگیرد.

وی هفته گذشته در نامه ای به قانونگذاران گفت: “پیشاهنگان بیشتر از کودکان حاضر در BSA در معرض سوء استفاده جنسی هستند” و گروه دهها مرحله را که باید شفاف سازی شود ، از جمله انتشار پرونده های اختلالات مخفی ذکر کرد. به

جانسون گفت: “پیشاهنگان آمریکایی برای کودکان ایمن نیستند. این برای کودکان ایمن تر است ، اما برای کودکان ایمن نیست.”

جانسون با گریه به بازماندگان گفت: “ما شما را شکست دادیم. من شما را قورت ندادم.”

    مرکز پیشاهنگی کوشمن وات ، مقر پیشاهنگان ثروتمند ، شورای منطقه ای لس آنجلس
اعضای سابق پیشاهنگان پسر آمریکایی با 82000 اتهام آزار جنسی روبرو هستند.
REUTERS / Fred Prouser / تصویر پرونده

جانسون در سال 2010 به عنوان اولین مدیر حفاظت از جوانان این سازمان استخدام شد. وی گفت که BSA در سالهای اخیر اصلاحات برنج را نپذیرفته است ، اگرچه این سازمان با بیش از 80 هزار ادعای قربانیان خشونت روبرو شده است.

او گفت: “ناگهان ، من نتوانستم تغییرات لازم را ایجاد کنم ، عذرخواهی و کاستی هایی وجود داشت. به زبان ساده ، احساس کردم می توانم تغییراتی در سازمان ایجاد کنم و کمی پیشرفت کردم ، اما تقریباً کافی نبود.” جانسون.

“من خسته شده ام که به شما بگویم در این سازمان چه چیزی بگویید ، چگونه بگویید و چه چیزی را باور کنید.”

این مقام سابق گفت که او در ماه دسامبر به عنوان بخشی از یک برنامه بازسازی مالی اخراج شد و در ازای اخراج ، قراردادهای عدم افشا و عدم افشاء امضا نکرد.

مایکل جانسون
جانسون به بازماندگان خشونت گفت: “ما شما را شکست دادیم. من شما را شکست دادم.”
عکس توسط AP / Patrick Semanskiy

سخنگوی BSA تکذیب کرد که گروه سعی کرده جانسون را خاموش کند و از او به خاطر ده سال فعالیتش در محافظت از کودکان تشکر کرد.

در این گزارش آمده است: “ما از شنیدن این که آقای جانسون برنامه آغاز شده و نگرانی های خود را شرح داد ، مأیوس شدیم ، به ویژه از آنجا که اقدامات سختگیرانه ای که توسط BSA به توصیه وی اعمال شده بود ، قبلاً توسط مردم حمایت شده بود.”

بیشتر ادعاهای مربوط به آزار و اذیت جنسی علیه پیشاهنگان پسر قبل از سال 1990 ، قبل از اینکه BSA تحقیقات جنایی در مورد اساتید اساتید و قبل از اینکه دو فرد بزرگسال در این حوادث دخالت داشته باشند ، رخ داده است.

جانسون خاطرنشان کرد که مجرمان شناخته شده به دلیل عدم تحقیقات مناسب همچنان از این سیستم عبور می کنند.

لباس آمریکایی پیشاهنگان ثروتمند
بیشتر ادعاهای آزار جنسی علیه پیشاهنگان ثروتمند به دهه 1990 برمی گردد ، پیش از آنکه سازمان سوابق کیفری پیشاهنگان را بررسی کند.
کریستوفر میلت / Eri Times-News از طریق AP ، پرونده

این سازمان با 82000 اتهام آزار و اذیت جنسی از اعضای سابق در ارتباط با بازسازی طرح ورشکستگی مواجه است. ائتلاف پیشاهنگان سوء استفاده عادلانه ، که نماینده اکثر متهمان است ، نزدیک به 2 میلیارد دلار از BSA و شرکای آن تأمین کرد.

شاکیان رای گیری برای تصویب طرح ورشکستگی جدید BSA را اواخر این هفته آغاز خواهند کرد ، قبل از اینکه رای گیری در ژانویه روی میز قرار گیرد.

با سیم های AP

دیدگاهتان را بنویسید