ری فوس ، بازیگر نقش پیت رز در بازی ستاره 1970 در 74 سالگی درگذشت.


اوکلند ، کالیفرنیا-ری فوس ، یک شکارچی مسلح قدرتمند که حرفه او هنگامی که توسط پیت رز در بازی All-Star 1970 سرنگون شد ، پیشرفت کرده بود. او 74 ساله بود.

همسر 51 ساله اش ، کارول فوس ، در بیانیه ای آنلاین گفت فوسه روز چهارشنبه پس از 16 سال سرطان درگذشت.

وقتی فوس اولین تیم تمام ستاره خود را در سن 23 سالگی در سال 1970 تشکیل داد ، این استعداد جدیدی برای کلیولند بود که در آن 307 بار با 18 هومر ضربه زد و اولین دستکش از دو دستکش طلا را به دست آورد. 55 درصد سعی کردند پایگاه را بدزدند.

رز در دوازدهمین دور نمایش در ورزشگاه رودخانه سینسیناتی برنده شد. فوس شانه چپ خود را شکست و در مصاحبه با آسوشیتدپرس در سال 2015 گفت که بدن او هنوز 45 سال بعد هنوز درد می کند.

“من مجبور نیستم آن را به عنوان پخش مجدد در تلویزیون ببینم تا بدانم چه چیزی نشان داده شده است. جدید است. “

هنگامی که پیتر رز سر خود را در بازی All-Star 1970 بالا برد ، ری فوس ، یک تفنگدار قدرتمند با حرفه ای بالا ، در 74 سالگی درگذشت.
هنگامی که پیتر رز سر خود را در بازی All-Star 1970 بالا برد ، ری فوس ، شکارچی بسیار مسلح با حرفه ای بالا ، در سن 74 سالگی درگذشت.
AP

انتخاب دور اول مسابقات ، که توسط کلیولند از ماریون ، ایلینوی ، در سال 1965 برگزار شد ، دومین و آخرین تیم All-Star خود را در 1971 تشکیل داد ، اما فصل عالی 1970 را در 12 سال فعالیت خود با کلیولند تکرار نکرد ، اوکلند ، سیاتل و میلواکی.

او در 924 بازی 0.256 با .66 هومر جنگید و به قهرمانی در مسابقات جهانی دو و میدانی در 1973 و 74 کمک کرد.

پس از پایان روزهای بازی ، فوس در سال 1986 میزبان کانال A شد و بخشی از فصل 2021 را گذراند.

https://www.youtube.com/watch؟v=4Fj2B9z4Dbw

این تیم روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “من از شنیدن مرگ اوکلند علی ری فوس خوشحالم.” “تعداد کمی از مردم می فهمند که ورزش کردن از ری به چه معناست. او یک شخصیت حق رای بود که مطمئن شد همه بازیکنان ، مربیان ، همکاران و طرفداران می دانند که آنها عضوی از خانواده A. هستند. ما به کارول ، نیکی و لیندسی ، خانواده و خانواده اش گفتیم” ما در این برهه سخت به خانواده او تسلیت می گوییم. دلتنگ ری خواهیم شد. “

وی در مصاحبه ای با Fosse AP در سال 2015 گفت که از درد و آرتریت رنج می برد ، پنج عمل جراحی روی زانو انجام داد ، دو شانه دررفتگی داشت که هرگز صاف نمی شد و سفتی گردن.

البته ، او می دانست که این همه از شلیک رز در بازی All-Star نیست. این تا حد زیادی ناشی از سختگیری های شکارچی بود.

ری فوس
ری فوس
AP

او گفت: “بدنم درد می کند. کمرم هنوز درد می کند.” “در آن زمان ، کسی نبود که بگوید” بازی نکن “.

دو روز پس از بازی آل استار ، فوس برنده کانزاس سیتی شد و 9 امتیاز گرفت. او نمی توانست دست چپ خود را از سر بلند کند.

فوس می گوید: “این افراد در مورد اینکه آیا در آن زمان زنده بودند یا فیلم را دیدند و نتیجه را دیدند ، صحبت خواهند کرد.”

“چند ضربه سخت وارد شده است. از آنجا که یک بازی تمام ستاره است ، آنها همیشه به مهمترین یا مهمترین نکات بازی ستاره رای می دهند و همیشه در بالاترین نقطه ای که مردم صحبت می کنند دیده می شود.”

سرخپوستان کلیولند نیز پس از مرگ فوس بیانیه ای دادند.

“سرخپوستان کلیولند ، که عاشق پوشیدن لباس ایندینز کلیولند هستند ، از مرگ ری فوس ، یکی از طرفداران واقعی هواداران ، بسیار ناراحت هستند. ما عمیق ترین تسلیت خود را به هم تیمی های او ، همکارانش در لیگ برتر و سازمان هایی که تأثیرگذار بوده اند تسلیت می گوییم. باب دی بیاسیو ، معاون ارشد روابط عمومی گفت: “او در بازی که 60 سال از آن لذت برده است.”

دیدگاهتان را بنویسید