زلنسکی: تأخیر تحریم‌های نفتی روسیه به هزینه جان اوکراینی‌ها تمام می تواند


رئیس جمهور اوکراین بلافاصله (پنجشنبه) به سیاستمداران غربی هشدار داد کدام ممکن است فوراً همراه خود تحریم نفت روسیه موافقت کنند کدام ممکن است شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأخیر آنها در انجام این امر در نتیجه از کف دست درگیر شدن جان مردمان اوکراین تبدیل می شود.

زلنسکی: به تعویق انداختن تحریم‌های نفتی روسیه به قیمت جان اوکراینی‌ها تمام خواهد شد

مناسبت ۲۴ به گزارش رویترز، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین نیز در پیامی ویدیویی ذکر شد: من می خواهم همچنان بر لزوم بردن مناسب موسسه مالی‌های روسی از سیستم اقتصادی بین‌المللی پافشاری می‌کنم.

داستان ها حاکی از کدام ممکن است تهاجم شش هفته ای روسیه در اوکراین باعث خطرناک ۴ میلیون نفر از ملت، کشته هر دو زخمی شدن ۱۰۰۰ نفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخریب شهرهای اوکراین شد.

زلنسکی ذکر شد: مسکو آنقدر از صادرات نفت درآمد دارد کدام ممکن است نیازی به انتقادی تکل مذاکرات صلح ندارد. من می خواهم از “جهان دموکراتیک” آرزو می کنم نفت نپخته روسیه را تحریم کنند.

وی افزود: در میان سیاستمداران باقی مانده است نتوانسته‌اند تصمیم گیری کنند کدام ممکن است چگونه می‌توانند جریان دلارهای نفتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یورو نفت به روسیه را محدود کنند. به همان اندازه اقتصاد آنها در معرض خطر نباشد. پیش بینی من می خواهم اینجا است کدام ممکن است تحریم نفتی وجود داشته باشد.


اصولاً بیاموزید: خواه یا نه چین پایین شخصی را به روسیه تمیز می تدریجی؟


زلنسکی ذکر شد: “تنها پرس و جو اینجا است کدام ممکن است خواه یا نه نظامی روسیه متعدد از پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها اوکراینی تولید دیگری را به همان اندازه روزی کدام ممکن است این سیاستمداران انتخاب شخصی را متعهد شدن نکنند، خواهد کشت.”

در همین جاری، روسیه اصرار دارد کدام ممکن است «عملیات ارتش ویژه» را همراه خود هدف خلع سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید «نازی زدایی» اوکراین تحریک کردن کرده است. با این حال اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات های غربی اظهارات روسیه را بهانه ای برای حمله به اوکراین می دانند.

آمریکا روز چهارشنبه موسسه مالی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رهبران روسیه را همراه خود در اطراف جدیدی از تحریم ها هدف قرار داد. زلنسکی تاکید کرد کدام ممکن است این اعلامیه برجسته است، با این حال کافی نیست.