زمان حضور جت ها در لندن بیشتر به دلیل یک بیماری تجاری COVID-19 یک سفر کاری است


وار ، انگلستان – از کوری دیویس ، پخش کننده جت ، خواسته شد که آیا چیزی را می خواهد در سفر جت ها به لندن تجربه کند؟

دیویس از خبرنگار پرسید که آیا پیشنهادی دارد. وقتی خبرنگار ماهی و چیپس را پیشنهاد کرد ، دیویس آتش گرفت.

دیویس گفت: “ما فقط در مورد آن صحبت کردیم. من باید آن را بررسی کنم.”

غذاهای محلی می تواند یکی از چیزهایی باشد که جت ها تجربه می کنند. به دلیل نگرانی های COVID-19 و مدت کوتاهی که آنها در اینجا هستند ، جت ها به مقاصد گردشگری نمی رسند. آنها قرار است شنبه در تاتنهام برگزار شوند ، اما این یک سفر کاری برای تیم است ، نه یک روز تعطیل.

چگونه جت ها تیم را با تفاوت زمان تطبیق داده اند این است که چگونه آنها آماده هستند تا روز یکشنبه برای بازی با شاهین آماده شوند.

جت
گیرنده های وسیع جت ها کیلان کول (ل تا ر) ، کوری دیویس و ایلیا مور در حین تمرین در لندن هستند.
AP

“مهمتر از همه ، نظم ، می دانید؟” روبرت صالح سرمربی این تیم گفت. “من فکر می کنم کارکنان پشتیبانی و همه کسانی که در ساخت این کار نقش داشتند عالی بودند و من فکر می کنم ما تمام تلاش خود را کردیم تا پارک کودکان را آماده کنیم تا در روز یکشنبه بهترین باشد. حالا ما باید به برنامه پایبند باشیم ، به اجراکنندگان اعتماد کنیم ، و اگر ما انجام دهید ، روز یکشنبه از دیوارها بیرون خواهیم پرید. “

دیویس در سال 2018 با تایتان ها بازی کرد. او گفت که این بار احساس بسیار بهتری داشت.

دیویس گفت: “من انجام می دهم. بسیاری از علوم پشت کار آنها وجود دارد و بچه ها آن را خریداری کردند. این کار کرد.”

جت ها روز جمعه در هتل خود تمرین می کردند. این هتل دو سال پیش یک زمین فوتبال در کنار زمین گلف خود ایجاد کرد تا تیم های NFL در آنجا تمرین کنند. دلفین ها هفته آینده هنگام برخورد با جگوارها در همان هتل خواهند بود.

مدافع زاک ویلسون در مورد این سفر گفت: “عالی است.” “البته اوضاع فرق می کند ، زمان تغییر می کند و همه چیز ، اما بچه ها احساس آمادگی می کنند. مربیان برنامه خوبی برای ما دارند. من فکر کردم که در زمین واقعا یک فضای عالی بود. اینجا هتل و همه چیز است. این یک محیط فوق العاده است که شامل z. من بسیار خوشحالم. “


LB CJ Mosley اعتراف کرد که پاهای او “کمی سنگین” بود پس از انجام 100 ضربه محکم و ناگهانی در مقابل تایتان ها در هفته گذشته. موسلی گفت هرگز فکر نمی کرد قبلاً اینقدر بازی کرده باشد. … صالح می گوید CB Brandin Echols (ضربه مغزی) و WR Elijah Moore (ضربه مغزی) روز یکشنبه در بازی حضور دارند. … صالح می گوید این تیم TE Kenny Yeboa را از گروه آموزشی ، Tyler Croft (عقب) می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید