“زن خفاشی”: هاویسیا لزلی و رابین گیونز روابط خانوادگی “ناسازگار” خود را به سخره می گیرنداین اولین پخش CW در فصل 3 هفته است زن خفاشیبا جمع شدن بر روی صخره فصل گذشته ، مادر مادر رایان وایلدر را ملاقات می کنیم. شاید. جادا جت ، با بازیگری معروف به نام رابین گینز ، یک زن تجاری قوی است که ممکن است فرزند خود را رها کند یا نکند ، او در حال حاضر باتری رسمی شهر گاتهام است ، اما جیدا هنوز آن را نمی داند.

گیونز در مصاحبه مشترک با لزلی گفت: “وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع می شوند ، جادا می خواهد او را در جای خود نگه دارد.” “این می تواند از جهات مختلف یک رابطه رقیب باشد ، اما من فکر نمی کنم او می داند چگونه با آن برخورد کند.”

اگرچه کمی شوخی در مورد آنچه در پایان قسمت از Jada انتظار می رود وجود دارد ، اما صحنه غافلگیر کننده دیگری را از اولین نمایش دریافت می کنیم: Batwoman مجبور می شود با کارآگاه رنی مونتویا با قهرمان آلیس (راشل اسکارستن) متحد شود. ویکتوریا کارتاژنا). به یاد بیاورید که Cartagena قبلاً شخصیت DC Comics را در کانال FOX بازی کرد گاتهاماگرچه این یک تکرار دیگر از پلیس است.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید در صورت برخورد جهان رایان و جیدا با لزلی و گیونز ، و همچنین واکنش لسلی به فصل 3 پس از امیدهای بزرگ روبی رز برای جایگزینی کیت کین در فصل 2 ، چگونه واکنش نشان می دهد.

تصمیم: هاویسیا ، بر خلاف شما و رایان در فصل 3 ، فصل 2 ، چه احساسی نسبت به شخصیت دارید و او چگونه با نقش هایش برخورد می کند؟

خاوییت لزلی: برای من ، فقط استراحت می کنم. من واقعاً از هر قسمت لذت می برم ، زیرا می توانم فیلمنامه را با ستارگان دیگرم ، تهیه کننده و تیم و طراحان شگفت انگیز زنده کنم … من بسیار هیجان زده هستم که بخشی از آن باشم. از. امیدوارم نمیدانم آیا این روند و این تجربیات را پشت سر می گذارم یا نه. من فکر می کنم سعی می کنم تا آنجا که ممکن است حضور داشته باشم زیرا بخشی از روند من در اینجا فقط نمایش های من نیست. من فقط در ونکوور هستم. من در زندگی دیگری در سفر دیگری هستم. من برای اولین بار در اولین نمایش خود رهبر هستم. شبیه “اوه” است. لایه های بسیار زیادی خارج از آن وجود دارد ، این تجربه من به عنوان قهرمان است. من دوست دارم تا آنجا که ممکن است حضور داشته باشم. سعی می کنم با هیچ امیدی عمل نکنم.

در مورد رایان ، من احساس می کنم رایان است … نه ، من معمولاً خودم را در زندگی رایان منزوی نمی کنم ، احساس می کردم لیاقت پوشیدن روسری و کلاه را ندارم. اکنون که در فصل 3 هستم ، استراحت بیشتری دارم. اوه ، ما نقاط مشترک زیادی داریم ، من و رایان مطمئناً این را می دانیم: “بسیار خوب. کلاه و کلاه مال من است ، تغییر نمی کند. برای تغییر در این مورد باید چه کار کنم؟ برای کسانی که قبلاً تحت تأثیر قرار نگرفته بودند چه می توانم انجام دهم؟ چگونه می توانم به آنها کمک کنم؟ “من میدونم منظورت چیه؟ این بخشی از سفری است که من طی کرده ام ، اما ناگهان ، مادرم ، که فکر می کردم مرده است ، به تصویر می آید و این Jada Jet است. منظورم این است که اگر شما کمیک خوانده اید و من از طرفداران بزرگ بتمن هستم ، این بخش بزرگی از داستان در Gotham است. او و بروس وین رابطه عاشقانه ای داشتند. در برنامه ما نیست ، من فکر نمی کنم ما بتوانیم چنین بازی کنیم ، من مطمئن نیستم. این چیزی است که از رابین بپرسید ، اما او گاتهام است و بخش مهمی از این داستان است و اینکه می گوید او مادر من خواهد شد …

رایان یک شخصیت منحصر به فرد است. خوب است که رایان را با شخصیتی که بر اساس کمیک ساخته شده و وجود دارد مرتبط کنید ، و جالب است بدانید که این یک میراث است. این فصل بسیار سرگرم کننده خواهد بود. پویایی زیادی وجود دارد. لایه های زیادی وجود دارد. من بی صبرانه منتظر هستم که ببینم همه چیز چگونه پیش می رود ، زیرا من فقط قسمت هایی را که در آن زمان فیلمبرداری می کردیم خواندم.

خوب ، رابین ، سلام به شما و ژاویچی. در پایان قسمت متوجه می شویم که احتمالاً مادر تولد جادا رایان است. در مورد او چه می توانید بگویید؟ آیا او خار در چشم رایان خواهد بود؟ شاید یک چهره معلم؟ کمتر از هر دو؟

رابین گیونز: من احتمالاً کمی از هر دو خارج شده ام. فکر می کنم وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع می شوند ، جادا می خواهد او را دور نگه دارد. ظاهراً این رابطه می تواند از جهات مختلف یک رقیب باشد ، اما فکر نمی کنم او نحوه برخورد با آن را بداند. ژاویا خیلی خوب گفت یعنی … به صورتش نگاه کن رایان. از آنجا که این کودک جزئی از زندگی او نبود ، در مقابل او قرار داشت که بخشی از زندگی او نبود. او باید با آن کنار بیاید. به نظر من ، نگاه مفرح و زیبا یک نرمی است و بخشی از زندگی او که نمی تواند آن را کنترل کند – این واقعاً یک مادر است زیرا او بچه هایش را بسیار دوست دارد. من فکر می کنم زیر آن سرها ، شاید او کمی دفاع می کرد. خواهیم دید که آنها چگونه با آن بازی می کنند.

همچنین ، در پایان بخش ، تیم دیگری برای رایان تشکیل می دهیم. او در حال حاضر یک تیم Batwoman دارد و اکنون از همه با رنه مونتویا و آلیس همکاری می کند. او چگونه می خواهد قسمت های مختلف زندگی خود را متعادل کند؟

لزلی: او اصلاً هیجان زده نیست رنی مونتویا برای من به عنوان یکی از طرفداران بتمن و طرفداران Batvoman شخصیت فوق العاده ای است زیرا او یکی از کمیک های اصلی بود و عشق Batvoman به بسیاری از کمیک ها بود. او را می آوریم و ویکتوریا را می پذیریم [Cartagena] آن را بسیار خوب بازی کنید ، ویکتوریا آن را بازی کرد گاتهام تلویزیون ، این دومین بار است که در این نقش بازی می کند. وقتی صحبت از این شخصیت می شود ، اگر بخواهیم در مورد این که این نمایش واقعاً چقدر در تلاش برای ایجاد یک تصویر واقعی است صحبت کنیم ، نمایشی بسیار لایه ای است.

مانند لایه های مختلف مانند زن آفریقایی لاتین ، زن همجنس گرا ، ویکتوریا ، برای من افتخار است که این را در نمایش خود ترکیب کنم. اما به هر حال ، رنه مونتویا راست می گوید … رنه مونتویا ، شما در مورد خار صحبت کردید ، رنه مونتویا خار در طرف رایان است. او در حال حاضر حضور رایان است زیرا او رایان را مجبور می کند که ابتدا با آلیس کار کند و آنها از یکدیگر متنفر هستند. او کاری می کند که واقعاً رایان را ناراحت می کند ، سپس زندگی رایان را در وسط فصل بسیار سخت می کند. رنه مشکل است. باشه؟ رنه مشکل است.

رایان کارهای زیادی برای او انجام می دهد. هنوز هم مرا شگفت زده می کند که او همچنان به خوبی Batwoman بازی می کند و مردم را نجات می دهد ، زیرا این بسیار است. تمام زندگی او فقط ویران شده است.

رابین ، من قسمت هایی را که نشان دادید دوست داشتم ریوردیلبه ما به طور تصادفی خواهیم دید که شما در اینجا با مشکلی روبرو هستید زن خفاشی؟

Givens: با کمال میل. خیلی دوست دارم. یکی دیگر از بازیگران است که کارگردانی می کند. مطمئنم هاویچی کارگردانی خواهد کرد. من سزاوار احترام هستم. من نمی توانم منتظر مدیریت آن باشم. فکر می کنم باید مدتی در صف بایستم اما CW های دیگری برای کارگردانی دارم. بی صبرانه منتظر آن هستم. این گروه فوق العاده ای از افراد است. خدمه عالی هستند. همانطور که گفتم ، من بی صبرانه منتظر کارگردانی Javicia هستم ، اما می خواستم نوبت من باشد ، بله.

لزلی: رابین یک کارگردان عالی خواهد بود … من مانند یک کارگردان زن هستم و حتی در حال حاضر ما آنها را زیاد نمی بینیم. در کل ، من در مورد نمایش صحبت نمی کنم. نمایش های ما بسیار خوب کار می کند ، اما در حال حاضر آنها را اغلب نمی بینیم. من فکر می کنم کارگردانان زن شخصیت منحصر به فردی دارند. این خاصیت آنهاست … یادم می آید اولین باری که توسط یک زن هدایت شدم. او به من گفت ، “من دوست دارم مطمئن شوم که از آن زاویه عکس می گیرم ، بنابراین او همیشه آن را دوست دارد …” من گفتم: “خدای من. بله. من آن را دوست داشتم.”

به نظر می رسد این احتمال وجود دارد که نوعی عاشقانه بین جاویشیا ، رایان و سوفی رخ دهد. آیا چیزی برای مسخره کردن آن دارید؟

لزلی: من تیزر خوبی نیستم. من چیزی در دست ندارم راستش ، من بسیار آسان هستم. نمی دانم چه بگویم و چه چیزی نتوانم بگویم. من می گویم که آنها در ابتدای فصل بسیار گیج بودند. فکر می کنم می توانم این را بگویم ، اما فکر می کنم همه چیز در پشت دوستی و رابطه آنها پیچیده تر می شود. نمی دانم. تا به حال ، من هنوز چیزی را تجربه نکرده ام و فقط قسمتی را که در حال فیلمبرداری هستم خوانده ام. نمی دانم در آینده چه خواهد شد.

این مصاحبه برای وضوح و طول مدت ویرایش شده است.

زن خفاشی چهارشنبه ساعت 21 از شبکه CW روی آنتن می رود.

کجا باید تماشا کرد زن خفاشی

دیدگاهتان را بنویسید