سختی یک روز به شما کمک می کند تا آن را به طور کامل از بین ببرید


“ما وقتی کارها آسان است رشد نمی کنیم ، وقتی با چالش هایی روبرو می شویم رشد می کنیم.” – اسد میا

اکتبر مبارک! در نهایت ، ما احساس می کنیم که هوا سرد است و چاشنی کدو تنبل جریان می یابد. در این زمان از سال ، بیش از حد معمول مشغول می شویم و تمرکز خود را بر روی اهدافمان از دست می دهیم. این یک فرصت عالی برای گنجاندن مسائل تناسب اندام در زندگی شما برای حفظ سلامت بدن و حفظ عادات خوب است.

برای تناسب اندام خود بایستید

چالش های مربوط به ورزش آنلاین یک روند گذرا نیست. با وضع قوانین و شروع شما در مسیر درست ، برای هر شغلی بسیار مفید است. اگر می خواهید همه چیز را با هم مخلوط کنید ، کار جدیدی را شروع کنید یا به اهداف خود بازگردید ، مسائل مربوط به تناسب اندام بهترین مکان برای شروع است.

مزایای تمرینات تناسب اندام:

  1. به شما در حفظ مسئولیت کمک می کند
  2. انگیزه را با شروع و پایان روشن مدیریت می کند
  3. وقتی کار تمام شد ، اعتماد به نفس ظاهر می شود (شما فقط به هدف ضربه زده اید!)
  4. دروازه عالی برای فعالیت بیشتر
  5. این به شما ساختار می دهد تا همیشه بدانید چه کار می کنید
  6. عادات خوبی مانند پیگیری پیشرفت ، پشتکار و موارد دیگر را شکل می دهد!

به چالش های ما بپیوندید

در این ماه ما چالش های تناسب اندام خود را جمع آوری کرده ایم تا شما را برای موفقیت آماده کنیم. این کیت ها را هر روز به مدت یک ماه امتحان کنید و خواهید دید که آنها چه تغییر مثبتی در روال عادی شما دارند!

چالش SQUAT

نکته: اجازه ندهید زانوها از انگشتان پا عبور کنند!

اسکیت کنگ –

روی پاشنه های خود بنشینید و طعمه را کار کنید! موسیقی را شروع کرده و در حالی که سینک ظرفشویی را در دست دارید ، به تمام جهات قدم بگذارید. این کار را یکبار از هر طرف انجام دهید.

1 نوسان گسترده

اسکوات ساده

در وسط بنشینید و پاها را دورتر از هم قرار دهید. روی پاشنه های خود بنشینید و ناحیه کشیده را احساس کنید.

2 معمولی

برو به چمباتمه زدن

بازوهای خود را از حالت اسکوات معمولی حرکت دهید و از زمین بپرید. سعی کنید به آرامی روی انگشتان پای خود فرود بیایید. 4 بار پرش کنید.

3 JumpSquat

چالش PLANK

تخته

از موقعیت هیئت مدیره شروع کنید. هسته خود را دور مچ ، آرنج و شانه های خود پیچیده نگه دارید ، طعمه خود را پایین و پشت صاف نگه دارید.

4 تخته

اسکوات خرس

به آرامی دستان خود را به پای خود فشار دهید. زانوها را تا آنجا که ممکن است بدون لمس زمین نگه دارید.

اسکوات 5 خرس

تخته زانو تا آرنج

بازوهای خود را از اسکوات خرس به جلو حرکت دهید و زانوی چپ خود را به آرنج چپ خود بیاورید. این کار را با عقب راندن خرس ، قرار دادن زانوی دیگر روی آرنج دیگر و تعویض پاها تکرار کنید. این کار را 2 بار انجام دهید تا هر پا از هر طرف به آرنج شما برخورد کند.

6 KneeToElbow

جرثقیل شانه ای تخته ای

به موقعیت هیئت مدیره خود بازگردید. یک دست را از روی زمین بلند کرده و روی شانه مقابل ضربه بزنید. این کار را دوبار ، 4 بار در هر طرف انجام دهید.

7 PlankShoulderTap

مسابقه تمام شد

اکنون که مزایای ورزش را می دانید و چند مورد در جیب خود دارید ، از آنجا خارج شوید و به اهداف خود دست پیدا کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به شریک برای مشکل خود ، به ما اطلاع دهید. ما می خواهیم به شما کمک کنیم و موفق شوید. انتخاب خود را از اینجا شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید