سردار شاهوارپور: محرومیت زدایی را وظیفه خود می دانیم/ مردم اهواز مستحق خدمت هستند


فرمانده نیروی زمینی ارتش خوزستان گفت: مردم سرمایه اصلی نظام اسلامی هستند و رسیدگی به مناطق ضعیف و محروم را وظیفه خود می دانیم.

سردار حسن شاهوارپور فرمانده نیروی زمینی ارتش خوزستان روز جمعه در بازدید از طرح محرومیت زدایی گفت: مردم سرمایه اصلی نظام اسلامی هستند و همه ما باید در هر نقطه ای در خدمت مردم به ویژه اقشار ضعیف باشیم. . سایت.

وی مردم اهواز را شایسته خدمت دانست و افزود: زمانی که مردم راضی باشند و احساس کنند که به آنها خدمت می شود قطعاً سیستم بیمه حضور خواهد داشت و در مقابل دشمنان می ایستد.

تعدادی محله مانند سیاحی، فرهنگیان، مهدیس و منازل که علوم پزشکی به مندلیان رسیده است و در سایر مناطق کمتر برخوردار شاهد اجرای آنها خواهیم بود.

وی گفت: زیرسازی و آسفالت معابر نیازمند اتمام پروژه های فاضلاب است و هماهنگی هایی در این زمینه با شرکت آب و فاضلاب صورت گرفته است.

و فرمانده نیروی زمینی ارتش خوزستان افزود: در چند نقطه از مناطق کم برخوردار پروژه های احداث پارک و اماکن تفریحی آغاز شده است. همچنین در بسیاری از کوچه هایی که امکان ورود به سکو وجود نداشت، سطح کوچه ها با بتن تسطیح شد.

وی گفت: طراحی و برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است و امید است تمامی معابر مناطق کم برخوردار با حمایت فرمانداری و شهرداری و تلاش همگانی سایر دستگاه ها شاهد اجرای این طرح باشیم.

سردار شاهوارپور با بیان اینکه محرومیت زدایی را وظیفه خود می دانیم، ابراز امیدواری کرد با تداوم اجرای این طرح در اهواز میزان رضایتمندی مردم افزایش یابد.