“سلامت چیست؟” اجتناب کرده اند KHN: در پایان، عالی اصلاح “نقص خانوادگی”.


منتشر شده کننده صدا را نمی بینید؟ برای توجه کردن به Acast همین جا را فشار کنید. علاوه بر این می‌توانید در Spotify، Apple Podcasts، Stitcher، Pocket Casts هر دو هر جا کدام ممکن است به پادکست گوش می‌دهید گوش دهید.

مقامات بایدن این هفته اقدام به تعمیر نقص خانوادگی در قوانین مراقبت اقتصادی کرد، کدام ممکن است مانع اجتناب کرده اند بدست آمده مزایای فدرال برای گرفتن بیمه سلامت اشخاص حقیقی خرس تکفل می شد، حتی وقتی بیمه حاضر شده توسط کارفرما غیرقابل استطاعت باشد. همراه خود این جاری، خاص نیست کدام ممکن است خواه یا نه این کاری است کدام ممکن است می‌توان همراه خود مقررات انجام داد هر دو غیر از آن خواستن به اقدام کنگره دارد.

در همین جاری، کنگره برای مکان یابی مصالحه ای امتحان شده کرده است کدام ممکن است بودجه فدرال را برای آزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با کووید-۱۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید واکسن ها محافظت تنبل. عالی لایحه ۱۰ میلیارد دلاری ۲ حزبی کدام ممکن است در سنا مورد مذاکره قرار گرفت، روزی کدام ممکن است جمهوری خواهان بر نظرسنجی با توجه به عالی پوشش مهاجرتی بهداشت کلی به صورت جداگانه اصرار داشتند، به پیش نرفت. این قیمت پیشنهادی ادامه دارد کمتر اجتناب کرده اند نصف مبلغی بود کدام ممکن است مقامات بایدن برای یکپارچه مقابله همراه خود همه‌گیری تقاضا کرده بود.

اعضای میزگرد این هفته جولی روونر اجتناب کرده اند Kaiser Health News، تامی لوهبی اجتناب کرده اند CNN، شفالی لوترا اجتناب کرده اند The 19 را انتخاب کنید و انتخاب کنید جسی هلمن اجتناب کرده اند CQ Roll Call هستند.

ایده ها مهم نیمه این هفته:

  • راهنمایی مقامات بایدن برای اصلاح “اختلال در کار کردن خانوار” در قوانین مراقبت اقتصادی به مشکلی می پردازد کدام ممکن است دموکرات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیان ACA سال ها اجتناب کرده اند آن شکایت داشتند. اشکال اینجا است کدام ممکن است {افرادی که} اجتناب کرده اند طریق کارشان بیمه حاضر می‌شود با این حال ترجیح می‌دهند اجتناب کرده اند طریق صرافی‌های ACA بیمه نامه بگیرند، تنها در صورتی مجاز بدست آمده مزایای حق بیمه هستند کدام ممکن است بیمه اساساً مبتنی بر کار اقتصادی نباشد. این تصمیم گیری بر ایده قیمت بیمه نامه برای عالی نفر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت های بعدی خانوار را در تذکر نمی گیرد.
  • اکثر افراد در نظر گرفته شده می‌کردند کدام ممکن است این تعهد کنگره است کدام ممکن است این اختلال در خانوار را برطرف تنبل. با این حال اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است بدست آمده اصلاحات اجتناب کرده اند طریق کنگره تقریبا غیرقابل دستیابی است، مدافعان قوانین برای اقدامات اجرایی سرسرا کرده اند. این به مقیاس تصویب عالی قوانین پارادوکس‌آمیز نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند طریق دعاوی قابل اعتراض است. خاص نیست {چه کسی} قابل دستیابی است فرصتی داشته باشد جایگاه شخصی را تثبیت تنبل از او توسط مقررات شکسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود موفقیت شکایت کرده است.
  • مقامات فدرال عالی فاصله گزارش شناسایی ویژه برای اشخاص حقیقی کم درآمد برای گرفتن ساختار های بیمه ACA تصمیم گیری می تنبل، با این حال نمایندگی های بیمه کمیسیون را برای کارگزارانی کدام ممکن است قابل دستیابی است به خوردن کنندگان در یافتن طرحی در این دوران کمک کنند، کاهش می دهند. بیمه‌پرهزینه مدت‌هاست کدام ممکن است نسبت به امتحان شده‌ها برای از سرگیری گزارش‌شناسایی فراتر اجتناب کرده اند فاصله‌های گزارش‌شناسایی روال محتاط بوده‌اند، از می‌ترسند کدام ممکن است این ویژگی‌های گزارش‌شناسایی خاص، افرادی را کدام ممکن است مشکلات بهزیستی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت آنها پرهزینه‌تر است، توسل به تنبل.
  • اگر نتوانند هر دو نخواهند به مشتریان در وسط گزارش شناسایی ویژه کمک کنند، مقامات فدرال بودجه شخصی را برای ناوبرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر گروه های کمکی در سال قبلی افزایش داده است کدام ممکن است می توانند به خوردن کنندگان کمک کنند.
  • قانونگذاران اوکلاهاما این هفته لایحه ای را تصویب کردند کدام ممکن است سقط جنین را تقریبا در همه شرایط ممنوع می تنبل. پیش بینی {می رود} کدام ممکن است این قوانین کدام ممکن است پیش بینی {می رود} توسط فرماندار امضا شود، در پاییز اجرا شود، پس اجتناب کرده اند آن کدام ممکن است حامیان امیدوارند سالن دادگاه برتر انتخاب رو علیه وید را کدام ممکن است سقط جنین را {در سراسر} ملت قانونی می کرد، تجزیه و تحلیل کرده باشد. با این حال قانونگذار علاوه بر این در جستجوی راهی بلافاصله برای بالا دادن به سقط جنین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی می‌رود لایحه‌ای را تصویب تنبل کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند شش هفته سقط جنین را ممنوع می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی می‌خواهد اجتناب کرده اند هر {کسی که} به کسی کمک می‌تنبل به همان اندازه سقط جنین انجام دهد شکایت کنند. این اقدام، درست مثل قوانین تگزاس کدام ممکن است ادامه دارد توسط سالن دادگاه برتر لغو نشده است، ممکن است بلافاصله پس اجتناب کرده اند امضای فرماندار اجرا شود.
  • قانونگذاران کلرادو در هدف عکس حرکت کرده اند. این هفته استاندار لایحه تضمین حق سقط جنین را امضا کرد. همراه خود حرکت چندین ایالت همسایه برای ممنوعیت سقط جنین، کلرادو ممکن است به مرکزی برای زنانی تغییر شود کدام ممکن است در جستجوی این حرکت هستند. با این حال این ویژگی قابل دستیابی است به راحتی در دسترس است متعدد اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی نباشد.
  • کاهش قیمت انسولین عالی هدف ترجیح ۲ حزبی در کاپیتول هیل است، با این حال قانونگذاران نتوانسته اند با توجه به راهی برای این کار به هماهنگی برسند. مجلس نمایندگان هفته قبلی لایحه ای را تصویب کرد کدام ممکن است بر ایده آن قیمت های نقدی دانش برای مبتلایان بیمه شده به ۳۵ دلار در ماه مقیاس را کاهش می دهد. با این حال سناتورهای جمهوری‌خواه این اقدام را رد کرده‌اند، حداقل به همان اندازه حدی به این انگیزه کدام ممکن است سناتور رافائل وارناک (مقامات گرجستان)، کدام ممکن است غیر مستقیم است مجدداً در کرسی انواع شود کدام ممکن است حزب جمهوری‌خواه شدیداً خواهان بازگشت ، آن را خرس فشار قرار داده است.

به‌علاوه، برای شهرت اصولاً، اعضای پانل، داستان‌های پوشش سلامت مورد کنجکاوی شخصی را برای هفته طرفدار می‌کنند کدام ممکن است در نظر گرفته شده می‌کنند خواهید کرد نیز باید بیاموزید:

جولی روونر: KHN “اجتناب کرده اند کف دست دادن خواب {به دلیل} بیماری همه گیر؟ کشش در دفتر قابل دستیابی است عالی موهبت برای سلامت جغد عصر باشد” نوشته کریشنا شارما

شفالی لوترا: واشنگتن پست “همراه خود شبح رو، دموکرات ها بر بالا ادعا کردن عبارت “سقط جنین” اختلاف تذکر کارولین کیچنر

تامی لوب: امور بهداشتی «مراقبت های بهداشتی اکنون مراقبت های بهداشتی است» نوشته آلن ویل

جسی هیلمن: «توانبخشی ۱۱ میلیون دلاری KHN اساساً مبتنی بر {نیروی کار} در کارولینای شمالی اولویت‌هایی را تحمیل می‌تنبل» توسط آنیری پاتانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیلور ناپف اجتناب کرده اند NC Health News

علاوه بر این در پادکست این هفته مورد بحث قرار گرفت:

KHN همراه خود عنوان “اسناد در امتحان شده برای تجویز قرص های سقط جنین {در سراسر} سویه ها ایالتی کدام ممکن است توسط قوانین گیر کرده اند” توسط ریچل بلوث

KHN «گزارش‌شناسایی‌های ACA برای اشخاص حقیقی کم‌درآمد اولویت دلالان را با توجه به اجتناب کرده اند کف دست دادن سهامشان افزایش می‌دهد» نوشته جولی اپلبی

برای توجه کردن به تمام پادکست های ما، همین جا را فشار کنید.

او مشترک KHN What the Health است؟ در Spotify، Apple Podcasts، Stitcher، Pocket Casts هر دو هر جا کدام ممکن است به پادکست گوش می دهید.

KHN (اطلاعات سلامت قیصر) عالی اتاق خبر سراسری است کدام ممکن است روزنامه نگاری عمیق با توجه به امتیازات بهداشتی ساخت می تنبل. در کنار همراه خود تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل جاده مشی، KHN یکی اجتناب کرده اند سه محرک بی نظیر KFF (بنیاد خانوار قیصر) است. KFF عالی گروه غیرانتفاعی است کدام ممکن است دانش درمورد به امتیازات بهداشتی را به ملت حاضر می دهد.

اجتناب کرده اند مطالب ما بیشترین استفاده را ببرید

این داستان قابل دستیابی است بدون هیچ هزینه ای تکثیر شود (عمیق).

ما گروه ها را الهام بخش می کنیم کدام ممکن است محتوای ما را بدون هیچ هزینه ای بازنشر کنند. این همان چیزی است که ما می پرسیم:

خواهید کرد باید عملکرد نویسنده بی نظیر را همراه خود پیوندی به آنلاین مکان khn.org به ما نسبت دهید. در صورت امکان، لطفاً نویسنده(های) بی نظیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید “Kaiser Health News” را در عنوان دوم وارد کنید. لطفا لینک ها را در استوری حفظ کنید.

ملاحظه به این نکته حیاتی است کدام ممکن است همه عامل در khn.org برای بازنشر به راحتی در دسترس است نیست. اگر داستانی به‌عنوان «کلیه حقوق محفوظ است» علامت‌گذاری شود، نمی‌توانیم مجوز تخلیه مجدد آن مورد را اعطا کنیم.

خواه یا نه سوالی دارید؟ به ما در [email protected] اطلاع دهید