سناتور ایالتی از فرماندار می خواهد سوگندها را در اجرای قانون و خدمت سربازی بررسی کند


سناتور بروکلین ، سناتور زلنور میری مجبور شد افراط گرایی را “از بین ببرد” پس از آنکه کتی هوچول ، فرماندار نیویورک ، پی برد که بین نیروهای انتظامی نیویورک و سوگندهای نظامی و مسلحانه ضد دولتی ارتباطی وجود دارد. ‘ldi. اعضای گروهی که در قیام ژانویه در کنگره آمریکا نقش داشتند.

مری روز جمعه در نامه ای به فرماندار ، پلیس افراطی را “تهدید جدی برای امنیت عمومی” نامید و از کراس خواست تا تعیین کند که چه اقداماتی برای تحقیق و شناسایی اعضای این گروه در صفوف نیروهای انتظامی و نظامی انجام می شود. دولت

میری در نامه ای نوشت: “نیویورکی ها باید معتقد باشند کسانی که به حفاظت از جوامع ما سپرده شده اند ، مقاومت مشترکی در برابر خشونت های افراطی و ناسیونالیسم نظامی خواهند داشت.”

سناتور پرچم خاصی را بر ادوارد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک نصب کرد ، نامی که در مجلات فاسد عضویت این گروه درج شده بود و به یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص یافته به شفافیت اینترنت منتقل شد ، که هفته گذشته گزارش شد.

نیروهای داوطلب ایالت گارد نیویورک کیروز به فرماندار گزارش می دهد و همچنین یک غیرنظامی در وزارت امور خارجه و دریانوردی ایالت نیویورک است که بر 20000 پرسنل نظامی و نگهبانان سراسر ایالت نظارت می کند.

در یک ایمیل WNYC / Gothamist ، کی روش به عضویت در سوگند اعتراف کرد ، اما گفت که او به طور فعال با سازمان درگیر نبوده و هرگز در فعالیت های آن شرکت نداشته است. اما مقاله ای در مجلات مربوط به یک افسر گارد نیویورک به توانایی او در جذب نیرو از ارتش و گارد هوایی نیویورک ، گارد ایالت نیویورک و USCG اشاره می کند. [Coast Guard] کمکی. ”

در پاسخ به نامه مری ، هازل کرامپتون هیز ، سخنگوی فرماندار هیزل تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و در نظر گرفتن “وضعیت در گارد نیویورک” است.

کرامپتون هیز گفت: “فرماندار هوچول دیدگاه های افراطی و عدم تحمل نفرت انگیز را تحمل نمی کند.”

کی روش بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه توسط Gothamist / WNYC همچنین دو افسر NYPD را نشان داد که به نظر می رسد در پلیس ثبت نام کرده اند ، به همراه ده ها افسر فعلی و سابق اجرای قانون در این ایالت.

بیل دی بلاسیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که هر افسری که با این گروه بیعت کرده است باید اخراج شود. شهردار در سخنرانی روز جمعه خود در نمایشگاه برایان لرر WNYC گفت که دستورالعمل های واضح بررسی خواهند شد ، اما وی شهر را به تحقیق درباره همه اعضای NYPD در ارتباطات افراطی راهنمایی نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید