سه ماهه سوم “گویا” است: هفت نکته کلیدی برای هر گزارش فصلی


31 دسامبر برای شرکت هاخیابان سال مالی ، سه ماهه سوم این است که نتایج را برای کل سال “بگویید”: فقط یک چهارم باقی مانده است و در زمان گزارش شما از آن دوره احساس خوبی خواهید داشت. همچنان که عدم اطمینان در مورد هزینه مصرف کننده ، مسافرت و بازگشت به فعالیت های شخصی همچنان ادامه دارد ، با تعداد بی سابقه ای از ناشران جدید ، قیمت ها بی ثبات هستند و سرمایه گذاران به دنبال وضوح هستند.

اگرچه این یک کتاب بازی جهانی نیست ، اما هدف از گزارش دادن به شرکت ها ارائه اطلاعات خوب در مورد عملکرد شرکت شما ، مشخص کردن موقعیت استراتژیک شما و اطمینان از آینده ای قوی است.

  • چشم انداز را فراموش نکنید! اغلب ، شرکت ها در عملکرد قوی قرار می گیرند و روی تشویق تمرکز می کنند. این عالی است ، بله ، اما مطمئن شوید که سرمایه گذاران شما با ساختن یک استراتژی و تخیل که به شما امکان می دهد به نتایج عالی برسید ، مدت طولانی در کنار شما خواهند بود – و در آینده این کار را خواهید کرد.
  • دستورالعمل ها از تغییر عادات رهبری خود اجتناب کنید. دستورالعمل های سالانه را طبق معمول تأیید یا به روز کنید و دوره های بعدی را یادداشت کنید. اگر عوامل خاصی بر کسب و کار شما در سال آینده تأثیر می گذارد ، خواه عدم وجود نیمه هادی ها ، قطع زنجیره تامین یا هزینه حمل و نقل ، آنها را تأیید کنید ، اما به خاطر داشته باشید که تیم های شما تامین کننده هستند و با مشتریان همکاری نزدیک دارد. کاهش اثرات
  • اهداف رشد آیا قبلاً به طور منظم یا همزمان اهداف رشد داشته اید روز سرمایه گذاران، گزارش سه ماهه سوم زمانی است که باید تصمیم بگیرید چرا به این اهداف اطمینان دارید. اجتناب از آنها یک نگرانی برای سرمایه گذاران است و اغلب دلایل خوبی وجود دارد که چرا دوره فعلی آنقدرها که انتظار دارید نیست.
  • موقعیت ترجیح بسیاری از شرکت ها از این بیماری همه گیر سود برده اند ، خواه تقاضا برای محصولاتی که نیروی کار از راه دور را پشتیبانی می کنند ، کاهش دهد و خواه هزینه های سفر و عملیات. برخی از شرکت ها از طریق بازاریابی ، ارائه محصولات یا حرکات سیاستی فرصت هایی پیدا کرده اند تا خود را از همتایان خود متمایز کنند. این همچنان مهم است و سرمایه گذاران سعی می کنند تعیین کنند که چقدر مزیت حفظ خواهد شد. آیا به دلیل احتمال افزایش شدید هزینه های عملیاتی ، حاشیه های شما به طور مصنوعی بالا هستند؟ آیا هزینه بالای حمل و نقل یا مواد اولیه ای که نمی توانید به مشتریان تحویل دهید ، به طور موقت حاشیه شما را کاهش می دهد؟ آیا تغییر طولانی مدت و معناداری در ردپای دفتر شما با هزینه های اضافی آن ایجاد می شود؟ بسته به موقعیت و جهان بینی خود ، می خواهید انتظارات خود را روشن کنید ، بنابراین آنها را برای شفافیت واضح حساب نمی کنید.
  • آیا هنوز باید در مورد کووید صحبت کنیم؟ بستگی دارد. برای مشاغلی که همه گیری در آنها فرصت های جدیدی ایجاد شده است ، با ارائه اطلاعات کامل در مورد اهمیت شرکت شما و اینکه این بازارها چگونه قوی خواهند ماند ، می توان به چیزهای زیادی دست یافت. برای دیگران ، این در ساختار هزینه ها و شیوه های تجاری منعکس می شود ، اما شما می خواهید از حالت عملیاتی مدرن به حالت عادی تر حرکت کنید. به سرمایه گذاران خود کمک کنید تا این ایده را به شما بگویند ، در مورد چگونگی این ایده صحبت کنید ، و دوباره با جزئیاتی که می توانید به اشتراک بگذارید.
  • نظم و انضباط مالی و عملیاتی خود را تقویت کنید به سرمایه گذاران توضیح دهید که آمادگی بالایی دارند ، حتی زمانی که بازارها و اقتصادها در حال حرکت هستند. در مورد قدرت تعادل خود و هرگونه روش ابتکاری برای تأمین مالی رشد صحبت کنید. به عنوان بخشی از موقعیت اهرم و تخصیص سرمایه ، زمان کاهش آن را مشخص کنید. اگر هر درصد از رشد حمایت می کنند ، نحوه اندازه گیری بازده سرمایه و نحوه تغییر مسیر را در صورت لزوم مشخص کنید.
  • صحنه را به اشتراک بگذارید با توجه به درام امسال ، جای تعجب نیست که تغییرات بیشتری در C-Suite ایجاد شود. بسیاری از شرکتهای جدید و با رشد سریع امیدوارند افراد با استعداد با تجربه را شکار کنند و بسیاری از شرکتهای جدید استعدادهای اولیه ای را که آنها را به این سطح رسانده است ، پشت سر می گذارند. با استفاده از این روند ، اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذاران با پیوستن به تماس های سه ماهه شما یا حضور در نمای کنفرانس با مدیران ارشد شما آشنا می شوند. هدف این نیست که مدیرعامل و مدیر مالی خود را با سرمایه گذاران اصلی جایگزین کنید ، بلکه نشان دادن یک تیم بزرگ با عملکرد خوب است که استراتژی شرکت را اجرا می کند.

در بالاترین سطح ، ما شرکت ها را توصیه می کنیم روشن نیست ، اما دقیق تر است؛ از ویژگیهای خاص به جای ویژگیهای کلی استفاده کنید. اکثر شرکت ها دستورالعمل 2022 را در این زمان از سال ارائه نمی دهند ، و حتی اگر ظاهر شما کمتر از سطح مورد نظر شما باشد ، اطلاعات بهتری نسبت به برگ های چای مخالف دارد که طرف های خارجی در حال خواندن آن هستند. و وقتی این سه ماهه را به پایان می رسانیم ، زمان برنامه ریزی جدی برای سال 2022 فرا رسیده است. اگر می توانیم به شما در ارزیابی گزینه های توسعه بازاریابی ، افزایش دید و اعتماد خود به جامعه سرمایه گذاری کمک کنیم ، با ما تماس بگیرید.


مری تی کانوی ، مدیر ارتباطات کانوی ، تجربه زیادی در روابط سرمایه گذاران و روابط عمومی مالی دارد. قبل از تأسیس این شرکت در 1998 ، وی در چندین شرکت روابط عمومی در بوستون پست های ارشد داشت و مشاوره سرمایه گذاران ، خدمات به مشتریان و توسعه مشاغل جدید را ارائه می داد.

انتقال لوگوConway Communications یک شرکت بوتیک با روابط سرمایه گذاران است که انواع روابط با سرمایه گذاران را ارائه می دهد
فرصت های ارتباطی استراتژیک برای مقابله با چالش های سازمان در تامین موقعیت خود با ذینفعان کلیدی. Conway Communications مستقر در بوستون بزرگ ، خدمات انعطاف پذیر و سفارشی را برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد هر مشتری ارائه می دهد و مشاوره موقت یا دائمی برای کمک سریع یا پشتیبانی مداوم ارائه می دهد.


جدیدترین نکات PR ، IR ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید