سگ شیطان پرست امیدوار است شکایات ناامید کننده را با “گروه های کاری” حل کند


در مصاحبه با Game Informer ایوان ولز و نیل دراکمن ، بنیانگذاران Naughty Dog می گویند که این شرکت در تلاش است تا تعادل بین کار و زندگی را با تیم های کاری جدید بهبود بخشد.

وقتی از ولز و دروکمن در مورد افسردگی و اتحادیه ها پرسیده شد ، پاسخهای مبهمی ارائه دادند که در “اشتیاق” کارکنان “سگ شیطان” نقش داشت.

با این حال ، دراکمن چند مثال واضح از آنچه که این شرکت برای بهبود تعادل بین کار و زندگی انجام می دهد ، ارائه کرد ، زیرا تعدادی از گزارشها نشان می دهد که کارکنان به طور خستگی ناپذیری و ناسالم برای تکمیل بازی ها کار کرده اند. قسمت آخر ما قسمت دوم استبه

دروکمان توضیح داد: “ما افراد مستعد زیادی داریم که می توانند مشکلات را حل کنند ، چه خلاق باشند و چه فنی.” “ما در حال بررسی کیفیت زندگی برای استفاده از قدرت مغزی موجود در استودیو برای جلوگیری از خستگی هستیم ، و شروع به ایجاد گروه های کاری می کنیم تا در مورد زمینه هایی که می توانیم در استودیو بهبود بخشیم صحبت کنیم.”

“ما قطعاً در 40 سالگی کار می کردیم. اکنون باید به رشد خود ادامه دهیم.”

به نظر می رسد این اولین بار است که مدیریت Naughty Dog علناً درباره شکایات مربوط به ساعات کار در مقیاس بزرگ و گاهی نامنظم بحث کرده است. در اخبار ظاهر شد و از کارمندان سابق دراکمن و ولز همچنین گفتند که این شرکت اخیراً رهبران تیم و مدیران بیشتری را برای مدیریت ساعات کار و ایجاد تعادل بین نیازهای کارکنان و برنامه تولید شرکت استخدام کرده است.

پس از پایان گفتگو ، چندین توسعه دهنده بازی در توییتر از اینکه ولز و دراکمن به نمایندگی از کارکنان پرشور به آرامی از خود در برابر بحران دفاع می کنند ، ناامید شدند.

ولز می گوید: “ما باید محیطی را ایجاد کنیم که این اجازه را بدهد. اگر سرورها را خاموش می کردیم که محدودیت زمانی به 40 ساعت می رسید و محدودیت هایی وجود داشت که دیگر نباید روی آنها کار کنید ، این باعث عصبی شدن مردم می شود.” به “در واقع ، افرادی هستند که می خواهند این لاک اضافی را به تنهایی بگذارند و احساس می کنند دستانشان بسته شده است.”

دراکمن همچنین از تهیه کننده ای مثال زد که خواستار معافیت از قانون “یکشنبه ممنوع” بود زیرا آنها امیدوار بودند جمعه ها را با فرزند خود بگذرانند.

منتقدان خاطرنشان می کنند که حتی اگر برخی از کارمندان تمام تلاش خود را برای حفظ یک هفته کاری 40 ساعته انجام دهند ، بار کاری آنها می تواند به همکاران این امکان را بدهد که زمان بیشتری را صرف ایجاد فرصت های جدید یا دنبال کردن علاقه های خود کنند.

کری کارگردان بازی Obsidian Entertainment پاتل نمونه هایی از این موضوع را در توییتر به اشتراک گذاشت. فرض کنید یک طراح تلاش ساعت های بیشتری را برای پیاده سازی یک بازی جدید اختصاص داده است جهانهای بیرونی، این کار برای گروه داستان ، هنرهای رزمی ، هنرهای محیطی ، صدا و QA ایجاد می کند ، که همه آنها باید کارهای اضافی خود را با برنامه خود مطابقت دهند.

علاوه بر حجم کار اضافی ، پاتل خاطرنشان می کند ، این تمرین بر روابط کارکنان تأثیر می گذارد. او می نویسد که شهدا بقیه اعضای تیم را کمتر به آرمان خود وفادار می دانند. – در دیگران ، بی اعتمادی یا نفرت نسبت به شهدا وجود دارد. ارتباط و همکاری قطع شده است. “

و البته ، تهیه کنندگان از بازی انتقاد می کنند که آن را به موقع برای محافظت از کار خود بیرون آورده است. پاتل گفت: “برای کارگردانان آسان است که آن را به عنوان یک علاقه اشتباه بخوانند.”دیدگاهتان را بنویسید