سیستم آموزشی Emit یکی از موسسات آموزشی پیشرو در کشور است


سیستم آموزشی Emit یکی از موسسات آموزشی پیشرو در کشور است

نماینده فرهنگی و اجتماعی موسسه اترک گفت: موسسه علمی، آموزشی و فرهنگی عصر طلایی رشد کودک (اترک) مجری سیستم آموزشی IMT است که یکی از موسسات آموزشی پیشرو در کشور و فارس است. ، که خانواده ها تا حد زیادی توانسته اند مکان مناسبی پیدا کنند.


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول خسرویج، پایلوت اجرایی این نظام آموزشی را فارس دانست و افزود: این نهاد در راستای رسالت آموزشی و فرهنگی خود توانست به تدریس بپردازد. فرهنگ دینی و اسلامی علاوه بر آموزش مفاهیم پایه ریاضی و دروس مدرسه


وی با توجه به حضور نمایندگان امت در مناطق مختلف استان و استان افزود: با توجه و پیگیری های ویژه مسئولان موسسه، کلاس ها و کارگاه های آموزشی ویژه ای در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی برگزار می شود. سطح معلمان و مقامات همیشه به عنوان یک اولویت مهم در نظر گرفته شده است.


خسروبیگ در تشریح جایگاه این کارگاه ها گفت: برگزاری این دوره ها علاوه بر ایجاد توانمندی های علمی باعث شد که این معلمان در حوزه فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی و اسلامی برای تحصیل کودکان مناسب تر شوند.


عکس واتساپ 08-20-20 ساعت 17:49.19


این مدرس دانشگاه در ادامه سخنان خود درباره اهمیت حمایت های فرهنگی و اجتماعی در این گونه نهادها و مراکز غیردولتی گفت: نیاز امروز و فردای ما علاوه بر آموزش، توجه به فرهنگ دینی و اسلامی است. برای فرزندانمان چون بدون تربیت و آموزش فرزندان در این زمینه در آینده نه چندان دور با مشکلات اجتماعی زیادی مواجه خواهیم شد.


وی بیان کرد: برای نگاه همه جانبه و گسترش فرهنگ دینی و اسلامی در مراکز غیردولتی استان باید به نکات بسیار مهمی از جمله رعایت روحیه بخشش و شادی فرزندان و تعریف محتوای آموزش فرهنگی توجه شود. به شکل های شاد و شاد.


قائم مقام موسسه فرهنگی اجتماعی ترک در پاسخ به این سوال که چگونه می توان نهادینه شدن فرهنگ اسلامی و گسترش فرهنگ دینی را در مراکز غیردولتی افزایش داد، گفت: جامعیت در سیاست گذاری، برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی در کنار تناسب این برنامه ها با شرایط و مقتضیات سنی جامعه در موسسات و مراکز غیردولتی، دولت می تواند سطح عقلانیت و مهارت های فردی و اجتماعی نوزادان را ارتقا دهد.


خسروبیگ با بیان اینکه ترویج فرهنگ دینی باید به صورت علمی و تخصصی انجام شود، تصریح کرد: زیرا ممکن است برداشت ها متفاوت باشد و خواسته ما برای استفاده از محتوای دینی برآورده نشود.


این مدرس دانشگاه افزود: پژوهش محوری سیاست ها، تصمیم گیری ها و رویه ها در حوزه فرهنگ دینی باید دارای اهداف و دیدگاه های مورد توافق فرهیختگان باشد تا بتوان در جهت تعمیق و گسترش این ارزش های مهم گام های موثری برداشت. به عنوان مثال، ترویج و تحکیم احکام الهی و ترویج اخلاق و فضایل اسلامی از جمله اهدافی است که افرادی که با کودکان در ارتباط هستند باید به آن توجه کنند.


وی بیان کرد: مکان یابی مناسب در مراکز و موسسات عمرانی تحت عنوان خانه نماز یکی از راه های جذب طلاب جدیدالورود به مسائل دینی و مذهبی است و دستگاه ها به این مهم اهتمام داشته اند.


انتهای پیام/