شبی کدام ممکن است رئال مادرید سه گانه بنزما را برد، بایرن مونیخ شکست خورد


شبی که رئال مادرید سه گانه بنزما را برد، بایرن مونیخ شکست خورد

چلسی همراه خود سه گل کریم بنزما {در خانه} ۳-۰ مغلوب رئال مادرید شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بایرن مونیخ برخلاف پیش بینی همراه خود عالی گل مغلوب ویارئال شد.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، در چارچوب مرحله ۱ چهارم آخرین لیگ قهرمانان اروپا اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۳۰ ۲ دیدار به طور همزمان تحریک کردن شد کدام ممکن است رئال مادرید در لندن همراه خود نتیجه ۳ بر عالی چلسی را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بایرن مونیخ در اسپانیا شکست خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویارئال شد.


رئال مادرید شروعی برتر در لندن داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقایق ۲۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۴ همراه خود سوسو زدن بنزما را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه مهلک مدافع عنوان قهرمانی به گل رسید.


چلسی پس اجتناب کرده اند شکست حمله ها شخصی را تحریک کردن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۴۰ همراه خود پاس سانتری خوشایند جورجینیو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه اوج a فوق العاده کی هوارتز به گل رسید به همان اندازه به سرگرمی در استمفوردبریج بیافزاید.


در ابتدای نیمه دوم رئال مادرید تحمل فشار از حداکثر بنزما سودآور شد دروازه بان چلسی را گمراه تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل سوم را به ثمر برساند. بنزما در دقیقه ۴۶ دروازه آبی ها را باز کرد به همان اندازه این دیدار همراه خود نتیجه ۳-۱ به نوک برسد.


را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدار ویارئال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بایرن مونیخ در شرایطی تحریک کردن شد کدام ممکن است خیلی ها پیش بینی داشتند بایرن این دیدار را همراه خود جذب می کند با بیرون گل متوقف شود با این حال قهرمان اروپا همچنان شگفتی ساز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن ضعیفی را به سند رساند.


ویارئال در دقیقه هشتم روی ضربه دانگوما به گل رسید. آنها علاوه بر این در دقیقه ۴۲ گلزنی کردند کدام ممکن است ویدیوچک آفساید را رد کرد.


انتهای پیام/