شرکت زیستی گیتس متخصص سلول درمانی جوهر با Nkarta است


کارخانه تولید گیتس یک توافق راهبردی مداوم با نکارتا برای تحویل بالینی سلولهای درمانی طبیعی قاتل (NK) امضا کرده است. تحت این مشارکت ، GBF NKX101 به توسعه سلول درمانی NKarta در مرحله بالینی Nkarta ، Avorora ، CO ، پردیس پزشکی آنشوتز ، دانشگاه کلرادو ادامه خواهد داد.

بیماران مبتلا به لوسمی میلوئید حاد مکرر / مقاوم به درمان (سندرم میلو دیسپلاستیک خطرناک NKX101) یا MDS در حال حاضر ایمونوتراپی تحقیقی برای آزمایشات بالینی مرحله یک هستند. سلولهای NK از خون محیطی اهداکنندگان سالم برای تولید NKX101 با استفاده از اینترلوکین 15 متصل به غشا و گیرنده های آنتی ژن کایمریک (CAR) برای افزایش هدف گیری و کشتن سلولهای تومور تولید می شوند.

سلولهای NK توسعه یافته پس از آن برای دریافت دوزهای بزرگ گسترش می یابند. NKX101 توسط مقامات نظارتی تأیید نشده است و ایمنی و کارایی آن ثابت نشده است.

کارخانه تولید گیتس یکی از معدود تأسیسات GMP است که در یک محوطه بزرگ تحقیقاتی و بالینی با ظرفیت تولید درمانهای مبتنی بر سلول و پروتئین برای محققان دانشگاهی و همچنین شرکتهای بیوتکنولوژی واقع شده است. متیو سیفلت.

سیفلت گفت: “همکاری با یک شرکت بازرگانی باز که شهرت و اعتبار نکارتا را دارد ، نقطه عطفی برای GBF است.” “مشارکت مداوم آنها با شرکت ما گواهی بر تیم عالی در اینجا و تعهد ما برای حفظ بالاترین استانداردهای سلول درمانی در تولید GMP برای آزمایش مرحله اول است. ما خوشحالیم که اینجا هستیم.”

رالف براندنبرگر ، دکترا ، SVP ، عملیات فنی ، نکارتا ، گفت: “همکاری ما با کارخانه تولید گیتس بسیار سودآور است.” “با عملکرد قوی ، تعهد به کیفیت و سرعت ، GBF به ما این امکان را داده است که در مرحله اول کارآزمایی بالینی NKX101 و دوز بیمار را توسعه دهیم. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری مهم خود هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید