شش فرآیند برای تهیه ریواس | به دست آورد بهزیستی


اکثر اصل العمل ها به یک معنا شیرین کننده برای تهیه ریواس خواستن دارند، با این حال می توانید برای زیرین نگه از گرفتن محتوای قند آن آزمایش کنید. (برای برداشتن طیف مفید)

نمی توان انکار کرد کدام ممکن است معادل محصولات معاصر، ریواس نیز به همان اندازه حدودی غیرعادی است.

تولید دیگری چگونه سبزی را توضیح دادن می کنید کدام ممکن است معادل میوه حرکت می تنبل؟ منصفانه معامله با مفید بیشتر اوقات در قند غرق تبدیل می شود؟ ساقه های خوش ذوق ای دارد با این حال برگ های آن خطرناک است؟

حتی شناسایی آن می گوید غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب، کدام ممکن است اجتناب کرده اند یونان سنتی “۹ اجتناب کرده اند احاطه این نیمه ها” گرفته شده است.

کارن دوبرو، متخصص خورده شدن در Spectrum Health، کدام ممکن است عاشق استقبال ریواس اجتناب کرده اند تابستان در آشپزخانه است، ذکر شد: در ازای آن ساقه های رنگارنگی کدام ممکن است شبیه کرفس هستند، هیچ کدام اجتناب کرده اند آن ها را نگیرید.

دوبرو ذکر شد: ریواس معادل منصفانه بستنی هر دو منصفانه تکه هندوانه یکی اجتناب کرده اند آن سبک هایی است کدام ممکن است ممکن است خاطرات دوران کودکی خواهید کرد را یک بار دیگر بیدار تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم یادآوری تنبل کدام ممکن است چرا مصرف کردن معاصر ترین محصولات در فصل فوق العاده لذت بخش است.

او به خاطر می‌آورد کدام ممکن است در کودکی آن را جویده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کشاورزی عرف جانز، میشیگان عظیم شده است.

او ذکر شد: «مامانم آن را نپخته به ممکن است می‌داد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در موجود است آن را در ظرف شکر فرو ببریم.»

معادل همه محصولات، البته است برای شما ممکن است {مفید است}.

منصفانه فنجان ریواس نپخته دانش شده تنها ۲۶ انرژی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشکیل ۱۶ نسبت اجتناب کرده اند مقدار طرفدار شده روزانه برای ویتامین C، ۴۵ نسبت ویتامین K کدام ممکن است به سختی کشف شد تبدیل می شود، ۱۰ نسبت پتاسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲ نسبت منگنز است. علاوه بر این تشکیل ۲ خوب و دنج فیبر است.

ساقه ها مملو اجتناب کرده اند آنتوسیانین ها هستند، آنتی اکسیدان هایی کدام ممکن است به دفاع کردن اجتناب کرده اند رگ های خونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون کمک می کنند. علاوه بر این قابل انجام است عواقب ضد التهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد سرطانی محافظتی داشته باشد. (بعد اجتناب کرده اند پخت محکم تر تبدیل می شود).

به معنای واقعی کلمه هستند آنقدر مغذی است کدام ممکن است همراه خود تعدادی از نکته در کنار است.

دوبرو ذکر شد {افرادی که} اجتناب کرده اند داروهای رقیق کننده خون مرتبط همراه خود ویتامین K معادل وارفارین هر دو کومادین استفاده می کنند، قابل انجام است خواستن به تجویز خوردن ریواس داشته باشند.

{افرادی که} {به دلیل} اگزالات بالا کشف نشده خطر ابتلا به سنگ کلیه هستند، باید با اشاره به ریواس نیز اجتناب کرده اند دکتر شخصی پرس و جو کنند. در حالی کدام ممکن است تا حد زیادی اسید اگزالیک گیاه در برگ ها کشف شد تبدیل می شود – کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند مکانیسم دفاعی گیاه است – مقداری نیز در ساقه ها کشف شد تبدیل می شود.

پذیرفتن مسئله “وای”.

دوبرو اذعان می تنبل کدام ممکن است انگیزه دقیق تهیه ریواس خورده شدن نیست. به این انگیزه کدام ممکن است سبک معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک پرخطر گیاه یکی اجتناب کرده اند بهترین لذت های تابستان است.

جستجو در ساقه هایی باشید کدام ممکن است زرشکی روشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکسی هستند با این حال خیلی انعطاف پذیر نیستند، کدام ممکن است قابل انجام است به این تکنیک باشد کدام ممکن است آنها منطقه ای خواهند بود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اجزا عظیم کدام ممکن است احتمال دارد تلخی بیشتری دارند، . ریواس به خوبی در یخچال نگهداری تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی یخ می زند.

دوبرو اذعان می تنبل کدام ممکن است ریواس خواستن به استراحت همراه خود مقداری شکر اضافه دارد. با بیرون آن، گیاه به همان اندازه حدودی غیر قابل مصرف کردن است.

با این حال بخشها کمتری اجتناب کرده اند اصل العمل ها را بررسی کنید. طیف گسترده ای از مختلف را نیز بررسی کنید.

دوبرو ذکر شد: «شناخته شده به عنوان مثال، شربت عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید افرا به همین خوبی حرکت می کنند. “را انتخاب کنید و انتخاب کنید از جمله سبک مشخص.”

در همین جا شش روشی کدام ممکن است دوبرو {دوست دارد} اجتناب کرده اند پرخوری ریواس لذت ببرد معرفی شده است شده است:

۱. سس ریواس

سرآشپزها به تطبیق پذیری آسان سس سوگند یاد می کنند، چه همراه خود بستنی سرو شود، چه در دوغ پیچیده شده باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه شناخته شده به عنوان رویه دسر هر دو دسر استفاده شود.

فقط ریواس دانش شده را بپزید، شیرین کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر طعمی کدام ممکن است می خواهید اضافه کنید. وانیل، زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هل خوشایند کار می کنند.

در حالی کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند آشپزها قابل انجام است اجتناب کرده اند منصفانه فنجان درست شکر به همان اندازه ۴ فنجان ریواس تقاضا کنند، دوبرو در نظر گرفته شده می تنبل کدام ممکن است می توان این میزان را کاهش داد، ویژه به ویژه همراه خود افزودن میوه های تولید دیگری. (توت ها را بررسی کنید – هر نوع توت.)

به سختی آب اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید نیم ساعت بجوشد.

۲. ریواس سوخاری سطح منصفانه

Bon Appetit راهنمایی می‌تنبل ریواس را به صورت به حداقل رساندن‌های مورب به حداقل رساندن دهید، دانه‌های وانیل درست، تکه‌های زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر اسپرسو‌ای را به آن است اضافه کنید، سپس در دمای ۳۵۰ برای حدود ۲۰ دقیقه تفت دهید.

۳. پای توت فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریواس

به دلیلی سنتی است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است چیزی به تماس گرفتن پای کم انرژی {وجود ندارد} – به هر طریقی، پوسته ها بر اساس چربی هستند – طیف گسترده ای از مفید زیادی موجود است.

قابل انجام است خواهید کرد را معادل این یکی پیدا کنید، همراه خود پوسته گندم درست. Dobreff، کدام ممکن است والدینش علاوه بر این منصفانه تکه توت فرنگی عظیم داشتند، به طور قابل توجهی به این مخلوط سبک کنجکاوی مند است.

او می‌گوید: «این برای ممکن است مثل دوران کودکی است.

۴. ریواس سرخ شده

غیرمعمول ترین فرآیند اسپرسو ای کردن است کدام ممکن است منصفانه فرآیند پخت مرطوب است. {در این} اصل وعده های غذایی اجتناب کرده اند آب پرتقال، هل، انیسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل برای تقویت مسائل استفاده تبدیل می شود.

۵. سس

دوبرف این سس سرراست برای تهیه را شناخته شده به عنوان منصفانه چاشنی غیرمنتظره برای مرغ کباب طرفدار می تنبل.

۶. اسموتی

توصیه ریواس در اسموتی های تابستانی احتمالاً خواستن به افزودن منصفانه قاشق غذاخوری عسل دارد، با این حال ارزشش را دارد. گرفتار مخلوط کردن های سنتی نشوید. ریواس به خوبی همراه خود طیف گسترده ای از توت ها، هلو، آلو، شلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی هندوانه جفت تبدیل می شود.

به سختی زنجبیل معاصر را برای توانایی تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن به سمت تحریک اضافه کنید.

سرانجام، او می گوید، قابل انجام است متوجه شوید کدام ممکن است ریواس را فوق العاده دوست دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهید خودتان آن را پرورش دهید.

اوایل بهار بهتر از زمان برای کاشت ریواس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً آن را به صورت تاج اجتناب کرده اند فروشگاه فراهم می کند حیاط پشتی سفارش می دهند. علاوه بر این بهتر از زمان برای قطع بوته های فعلی ریواس است.

منصفانه سطح در حاشیه از حیاط پشتی شخصی به در اطراف اجتناب کرده اند سبزیجات تولید دیگری پیدا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش گیاهی را بر مقدمه آن چاپ شده کنید.

یکی اجتناب کرده اند دلایلی کدام ممکن است باغبانان گیاه ریواس را دوست دارند ابعاد کدام ممکن است قطر آن بین ۳ به همان اندازه ۴ فوت است. عکس توانایی آنهاست. شناسایی شده است است کدام ممکن است ریواس میشیگان به سختی می توان آن را دلخور کرد.

با این حال خواستن به استقامت دارد، از باید منصفانه هر دو ۲ فصل برای اولین درو کردن شخصی استقامت کنید.