“شما” در فصل 4 در Netflix به روز شده استتنها دو روز به فصل سوم تریلر Netflix باقی مانده است شماو مترجم از قبل خبرهای خوبی دارد. فقط برای شما ، Netflix به روز شده است شما برای فصل چهارم در حالی که می توانیم از فصل چهارم انتظار هیجان ناخن جویدن ، رفتارهای وحشتناک تعقیب کننده و موارد دیگر داشته باشیم ، اما چیزی که نمی دانیم این است که پن بادگلی ، ویکتوریا پدرتتی و دیگران بازی می کنند-آنها باید از فصل خارج شوند. 3 پخش زنده قبل از شروع تصویربرداری فصل 4.

سرا گمبل و گرگ برلانتی روی فصل چهارم بر اساس کتابها کار می کنند. شما و بدنهای پنهان نویسنده: کارولین کپنز همچنین سارا شتر ، لزلی مورگنشتاین ، دیوید مدن ، جینا گیرولامو ، جان اسکات ، نیل رینولدز ، مایکل فولی و جاستین لو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی به عنوان تهیه کنندگان اجرایی هستند.

گمبل در بیانیه ای گفت: “هنگام خواندن رمان کارولین ، من و گرگ بلافاصله از جو گلدبرگ و جهان بینی او ناراحت شدیم.” “و هیجان انگیز بود که ببینم پن جانی را به یک زندگی ترسناک اما جذاب هدایت می کند. ما بسیار سپاسگزاریم که Netflix چنین کمک بزرگی به شما کرده است و مردم سراسر جهان از جو سوء تفاهم در همه چیز برای 3 سال لذت برده اند.” هیجان زده است تا در فصل 4 قسمتهای جدید و تاریک عشق را کشف کند. “

در سومین قسمت بعدی این سریال ، جو (بادگلی) و لاو (پدرتتی) را دنبال می کند که اکنون ازدواج کرده اند و فرزند خود را بزرگ می کنند. جو در تلاش برای انطباق با جامعه ای مملو از وبلاگ نویسان و افراد اهل فن ، شروع به یافتن عشق واقعی زندگی خود می کند.

Netflix در توضیح فصل 3 گفت: “شکستن قفس در زیرزمین یک چیز است.” “اما آیا ترفند شما زندان ازدواج کامل با زنی باهوش است؟ خوب ، این فرار بسیار پیچیده تری را ثابت می کند.”

دقیقا فصل 3 شما جمعه 5 اکتبر در نتفلیکس پخش شد. برای مشاهده فیلم اعلام فصل 4 به بالا بروید.

جریان شما در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید