شورای تحقیقات کارشناسی تعریف تحقیقات کارشناسی به روز شده است


خبرگزاري – گروه كار تحقيقاتي كارشناسي شوراي تحقيقات مقطع كارشناسي تعريف به روزي را منتشر كرد كه طيف وسيعي از تحقيقات مقطع كارشناسي ، بورس تحصيلي و تحقيقات خلاقانه را نشان مي دهد و همچنين بر مساوات ، تنوع و گنجاندن تمركز دارد.

تعریف به روز شده به شرح زیر است:

تحقیقات در مقطع کارشناسی ، بورسیه ها و تحقیقات خلاق در درجه اول رویکردهای آموزشی برای آموزش و یادگیری است. با تمرکز بر روند ، CUR تحقیقات کارشناسی را به شرح زیر توصیف می کند:

پرسش مشورتی یا تحقیق خلاقانه توسط لیسانسه هایی که به دنبال مشارکت علمی یا هنری در دانش هستند.

Jeanne Mekolichick ، ​​رئیس CUR و رئیس گروه کاری (دانشگاه رادفورد) ، گفت: “تعریف به روز شده به دنبال انعکاس گسترش تحقیقات الهام بخش است که طیف وسیعی از پروژه ها ، مربیان و مدیران را شامل می شود. تحقیقات کارشناسی ، بورسیه ها و خلاقیت پیگیری تحصیلات کارشناسی را غنی می کند و به دانش آموزان در دستیابی به اهداف تحصیلی و شغلی خود از طریق تجربیات مهم کمک می کند.

سعید لیندسی کاری ، مدیر اجرایی CUR ، گفت: “کار گروه کاری نشان دهنده هدف استراتژیک CUR از تنوع چندگانه ، برابری و فراگیری ، شامل مربیان ، مربیان ، دانشگاهیان و موسسات است.” صخره می تواند به افراد و موسسات کمک کند تا در مورد ایجاد فکر کنند. برنامه های تحقیقاتی جدید در مقطع کارشناسی یا بهبود برنامه های موجود.

###

این شورای تحقیقات کارشناسی از توسعه دانشکده ها برای تحقیقات با کیفیت بالا و بورسیه تحصیلی برای دانشجویان و اساتید پشتیبانی می کند. بیش از 700 موسسه و نزدیک به 13000 نفر به CUR تعلق دارند. CUR معتقد است که بهترین راه برای برانگیختن علاقه و علاقه دانش آموزان به نظم ، تحقیقاتی است که با همکاری نزدیک با معلمان انجام شده است.دیدگاهتان را بنویسید