شگفتی عظیم؛ بردن ایتالیا اجتناب کرده اند جام جهانی / نتایج پلی آف اروپا


شگفتی بزرگ؛  حذف ایتالیا از جام جهانی / نتایج پلی آف اروپا

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد تصادف غیر قابل تصور ایتالیا یک بار دیگر جام جهانی را اجتناب کرده اند بازو داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فینال ثانیه ها مقابل eire شمالی غافلگیر شد.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، در تحریک کردن رقبا های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، برندگان سه سهمیه بقیه اروپا در قطر برگزار شد، در این زمان (پنجشنبه) اجتناب کرده اند ساعت ربع ساعت به وقت تهران، ۴ مسابقه همزمان همراه خود نتیجه گیری خدمه سراسری برگزار شد. . خدمه های فوتبال پرتغال، ولز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدونیه شمالی به مرحله بعد (نیمه باقی مانده) راه یافتند.


نکته قابل ملاحظه این دیدار بردن تعجب آور است خدمه سراسری ایتالیا پس اجتناب کرده اند شکست خانگی ۱-۰ مقابل خدمه سراسری مقدونیه شمالی در مسیر درست C. ایتالیا بود کدام ممکن است همراه خود شکست مقابل روسیه، جام جهانی ۲۰۱۸ را نیز در پلی آف به روسیه واگذار کرد. سوئد، در سناریویی درست مثل، این بار {در خانه} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این چشمان هوادارانش همراه خود رسوایی پایین را توقف کرد. چشم انداز شاگردان روبرتو مانچینی در ورزشگاه رنزو بار در پالرمو همچنان رو به کاهش بود به همان اندازه اینکه مقدونیه در دقیقه دوم وقت اسکندر به گل رسید. به این انجمن قهرمان یورو ۲۰۲۰ کمتر اجتناب کرده اند منصفانه سال پس اجتناب کرده اند قهرمانی در اروپا، یک بار دیگر اجتناب کرده اند حضور در جام جهانی بازماند، اتفاقی کدام ممکن است در گذشته تاریخی خدمه سراسری بی سابقه {بوده است}. مقدونیه نیز به مرحله نیمه باقی مانده پلی آف رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پورتو به مصاف خدمه سراسری پرتغال خواهد سر خورد.


خدمه سراسری پرتغال نیز در ورزشگاه دراگوی پورتو همراه خود نتیجه ۳ بر ۱ ترکیه را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به رویای این خدمه مراقبت از جام جهانی ۲۰۲۲ نوک داد. اوتاویو اجتناب کرده اند پورتو در دقیقه ۱۵، دیگو جوتا در دقیقه ۴۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید متیو نونس در دقیقه ۹۰ گلزنی کردند. دقیقه ۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوراک یلماز گل ترکیه را به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها گل دقیقه ۶۵ را به ثمر رساند.


در مسیر درست A، خدمه سراسری ولز در ورزشگاه کاردیف میزبان خدمه سراسری اتریش بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نتیجه ۲-۱ این خدمه را شکست داد. هر ۲ گل توسط گرت بیل شرکت کننده رئال مادرید در دقایق ۲۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۱ روی نیمکت به ثمر رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتریش در دقیقه ۶۴ همراه خود مارسل سابیتزر باخت را جبران کرد. بدین انجمن ولز به نیمه باقی مانده رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید منتظر دریافت کرد دیدار خدمه های اسکاتلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین بود کدام ممکن است {به دلیل} شرایط خاص اوکراینی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد {در این} ملت به تعویق افتاد.


سوئد نیز در مسیر درست B در فرندز آرنا در استکهلم میزبان جمهوری چک بود کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند جذب می کند با بیرون گل، تفریحی به وقت اضافه کشیده شد.


انتهای پیام/