طبق تحقیقات انجام شده ، کار از راه دور 50 درصد کارگران را متوقف کردممکن است مزایایی برای کار در خانه وجود داشته باشد ، اما یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بسیاری معتقدند این کار حداقل دارای برخی معایب عمده است.

بر اساس داده های جمع آوری شده توسط پلت فرم استعدادهای درخشان ، کمبود وقت با کارفرمایان به دلیل همه گیری ، تقریبا نیمی از کارگران ایالات متحده و انگلیس را با مشکل روبرو کرده است.

حدود 48 درصد از 5000 کارمند مورد بررسی شاخص Beamery Talent Index بین ماه های آگوست و سپتامبر امسال دریافتند که زمان ملاقات خود را با افراد بلندپایه به میزان قابل توجهی کاهش داده اند. ‘آنها گفتند که او عصبی است. این احساس بیشتر در بین جوانان مشهود بود: 66 درصد از پاسخ دهندگان جنرال Z گفتند که احساس می کنند حرفه کار از راه دور آنها بازگشته است.

در واقع ، این نظرسنجی نشان داد که همان کارگران سفیدپوست که مایل به کاهش ساعت کار ، صرفه جویی در هزینه و حتی کاهش دستمزد برای توانایی کار از راه دور بودند ، احساس کردند که این کار به آنها آسیب رسانده است. برنامه سال

بسیاری علاوه بر اینکه در شرایط شخصی به جلو حرکت نکردند ، تصور می کردند که توانایی کار در خانه نتیجه مشکلات بیشتر و فشارهای شخصی است.

مدیرعامل Beamery ، آباکار سعیدوف ، به اینسایدر گفت: “آنچه انعطاف پذیری را پنهان می کند سطوح بالای استرس ، مشکلات روحی و روانی ، افزایش ناامیدی و رشد شغلی پایین است.”

نکته مهم این است که اگرچه این جلسات زیاد است ، اما ممکن است ارتباط بین همکاران کم باشد.

سعیدوف گفت: “اشتباهی وجود دارد مانند” اوه ، شما کار را ترک نمی کنید ، بنابراین در وقت بیشتری صرفه جویی می کنید “، اما به دلیل این که جلسات زیادی دارید ، مردم تمام روز بیشتر کار می کنند.

برای دیگران ، این همه گیری به آنها ایده ای درباره مسیرهای شغلی مورد نظر آنها داد: دو سوم کارگران گفتند که همه گیری همه اهداف شغلی آنها را تغییر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید