طرز تهیه خامه تلخ {در خانه}


طرز تهیه خامه ترش در خانه

خامه تلخ یکی اجتناب کرده اند فراورده های لبنی حاصل اجتناب کرده اند تخمیر خامه است کدام ممکن است مزه تلخ ملایمی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هضم دستی تری نسبت به خامه دارد.


به گزارش ایلنا، حتما در اصل پخت های زیادی اسم خامه تلخ را شنیده اید ، اگر میخواهید بدانید کدام ممکن است خامه تلخ چیه هر دو  خامه تلخ برای چی خوبه ، همراه خود ما در کنار شوید.


خامه تلخ ( به انگلیسی : Sour Cream ) یکی اجتناب کرده اند فراورده های لبنی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند تخمیر خامه همراه خود مرتب سازی میکرو ارگانیسم خاص ساخت تبدیل می شود . این میکرو ارگانیسم باعث ساخت اسید لاکتیک در خامه استاندارد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزه تلخ ملایمی بوجود می آورد.


خامه تلخ بافتی سکسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلیظ مثل ماست خلاصه دارد ، هضم خامه تلخ خیلی دستی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث با کیفیت صنعتی شدن وعده های غذایی نمی شود. خامه تلخ یکی اجتناب کرده اند محصولات لبنی مناطق سردسیر روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اروپای شرقی {بوده است} کدام ممکن است امروزه تغییر به یکی اجتناب کرده اند چرخ دنده غذایی پرمصرف در تهیه شام ​​ معاصر شده است.


کاربرد خامه تلخ 


ممکن است میتوانید اجتناب کرده اند خامه تلخ در پاستا ، ترافل ، پیش وعده های غذایی ، میان وعده ، اردور ، سوپ ، سالاد ، شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسر را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک های جدیدی بوجود بیاورید هر دو این کدام ممکن است میتوانید در انوع اصل پخت ها خامه تلخ را متنوع ماست ، خامه هر دو چسبناک خامه ای نمایید.


خامه تلخ امروزه تغییر به یکی اجتناب کرده اند پرکاربردترین چرخ دنده برای تهیه طیف گسترده ای از سس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپ های خوش ذوق شده است.  برای تهیه سس میتوانید به سادگی خامه تلخ را همراه خود مقداری چسبناک پارمزان هر دو چسبناک چدار هر دو سس مایونز ، پیازچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر پیاز ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به در کنار سیب زمینی تنوری خواستن نمایید. 


استفاده اجتناب کرده اند خامه تلخ در اصل پخت شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترافل ها ، ترشی خاصی به آن است ها میدهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث ترد تر شدن احساس ترافل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی تبدیل می شود. 


اجتناب کرده اند مخلوط کردن خامه تلخ همراه خود کره ، چسبناک ماسکارپونه ، پودر قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه قنادی میتوانید عالی فیلینگ خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص برای روی ترافل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسرها بیشترین استفاده را ببرید. 


در مخلوط کردن تمام سوپ هایی کدام ممکن است خامه دارند میتوانید ، برای خوش ذوق تر شدن خامه تلخ را متنوع کنید .


تهیه خامه ترش خانگی, طرز تهیه خامه ترش با ماست, موارد مصرف خامه ترش

اسبابک ها خوردن خامه تلخ


فرآیند اول طرز تهیه خامه تلخ  


ماست 

   ۱ پیمانه

  خامه پرچرب

  ۱ پیمانه


ماست را در قابلمه ای کودک بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حرارت کسل کننده خوب و دنج کنید .


خامه را به ماست اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید یکدست شود سپس اجازه دهید خوب و دنج شود ولی به سطح جوش نرسند. 


روزی کدام ممکن است مخلوط کردن به سختی ولرم شد اجتناب کرده اند روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کناری بگذارید سرماخوردگی شود.


ترکیب کردن ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه را در شیشه ای تازه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویش را بپوشانید و هشت ساعت در دمای اتاق بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ۲۴ ساعت در یخچال بگذارید. 


خامه تلخ آب انداخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن تبدیل می شود. 


آبش را در اطراف بریزید واز خامه تلخ استفاده نمایید.


تأمین: بیتوته


انتهای پیام/