طرز تهیه نان سیر خوش ذوق همراه خود نان باگت


طرز تهیه نان سیر خوشمزه با نان باگت

نان سیر یکی اجتناب کرده اند نان های خوش ذوق ای است کدام ممکن است فوق العاده ترجیح است. علاوه بر این می توانید این نان را همراه خود نان باگت در محل تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک دار کنید.


به گزارش ایلنا، نان سیر معمولاً شناخته شده به عنوان میان وعده هر دو میان وعده استفاده تبدیل می شود. اگر فرصتی برای کنار هم قرار دادن کردن ندارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهید در کمترین زمان غذایی خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر کننده مناسب کنید، نان سیر را بررسی کنید.


طرز تهیه نان سیر خوشمزه با نان باگت


داروها مورد نیاز برای تهیه نان سیر


برای تهیه این غذای فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق به داروها زیر خواستن داریم:


نان باگت فرانسوی به مقدار مورد نیاز


بالا سیر


جعفری، ریحان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوید به مقدار مورد نیاز


۲ قاشق غذاخوری کره هر دو روغن زیتون


پیتزا چسبناک به مقدار مورد نیاز


طرز تهیه نان سیر همراه خود نان باگت


ابتدا حبه سیر را در مایکروویو در فویل قالبی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فر همراه خود دمای ۱۸۰ سطح به مدت نیم ساعت قرار دهید به همان اندازه کاراملی شود. سپس جعفری، شوید، ریحان را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر سبزی عکس کدام ممکن است دارید سرخ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از عدد را در ماهیتابه ای کدام ممکن است کره در آن آب شده سرخ کنید. سیر را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی تفت دهید.


بعد اجتناب کرده اند این مرحله نان باگت را همراه خود چاقو اجتناب کرده اند اندازه پایین تر می دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها را موجود در آن پر می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن چسبناک پیتزا می ریزیم. نان را در سینی فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه همراه خود دمای ۲۰۰ سطح سانتی گراد بگذارید بپزد. سپس اجتناب کرده اند فر خارج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادی کنید.


تأمین: همشاری وب مبتنی بر


انتهای پیام/