طرز تهیه کلوچه کنجدی احساسی به ۲ فرآیند


طرز تهیه کلوچه کنجدی نرم به دو روش

دسر کنجدی خانگی یکی اجتناب کرده اند خوش ذوق ترین شیرینی های عید است کدام ممکن است احساس فوق العاده لطیفی اجتناب کرده اند مشخصه های را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استفاده اجتناب کرده اند چرخ دنده اولین آسان تهیه تبدیل می شود.


به گزارش ایلنا، نان کنجدی خانگی یکی اجتناب کرده اند خوش ذوق ترین شیرینی های عید است کدام ممکن است احساس فوق العاده لطیفی اجتناب کرده اند مشخصه های را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استفاده اجتناب کرده اند چرخ دنده اولین آسان تهیه تبدیل می شود. ترفندهای کنار هم قرار دادن سازی شیرینی کنجدی احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پفکی میدونی؟ میدونی طرز تهیه کلوچه کنجدی با بیرون فر چگونه است؟ در این متن می توانید همراه خود طرز تهیه دسر کنجدی احساسی آسان ۲ فرآیند در فر را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون فر یاد بگیرید. در طولانی مدت مقاله به سوالات معمولاً پرسیده می شود با توجه به طرز تهیه کلوچه کنجدی پاسخ خواهیم داد.


کلوچه های کنجدی این می تواند یک دسر خانگی خوش ذوق است کدام ممکن است احساس فوق العاده لطیفی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام درجه آن اجتناب کرده اند کنجد {پر شده} است. تهیه عالی کلوچه خانگی احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک فوق العاده ساده است. برای غنی سازی این نیمه می توانید همراه خود سطوح طرز تهیه دسر کنجدی خوش ذوق در فر شناخته شده شوید.


مرحله یک؛ تخم مرغ را همراه خود پودر قند ترکیب کردن کنید


در مرحله یک فرآیند مونتاژ شیرینی خانگی همراه خود کنجد در فر تخم مرغ، عصاره وانیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر قند الک شده را همراه خود هم ترکیب کردن کنید. سپس چرخ دنده را به مدت ۵ دقیقه همراه خود در اطراف پرخطر همزن ترکیب کردن کنید به همان اندازه لوسیون رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پف تدریجی.


فاز دوم؛ روغن مایع را به سایر چرخ دنده دسر کنجدی اضافه کنید


{در این} سطح اجتناب کرده اند طرز تهیه کلوچه کنجدی باید روغن را به ترکیب کردن تخم مرغ، پودر قند اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر چرخ دنده را همراه خود همزن ترکیب کردن کنید. این کار را به همان اندازه روزی یکپارچه دهید کدام ممکن است روغن انصافاً همراه خود چرخ دنده مخلوط کردن شود.


مرحله سوم اینجا است کدام ممکن است بیکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه کلوچه های کنجدی مناسب کنید


پس اجتناب کرده اند افزودن روغن به رب کنجد، {در این} مرحله اجتناب کرده اند طرز تهیه کلوچه کنجدی احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش از حد ارزیابی شده است در فر، ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بکینگ پودر را در ظرفی همراه خود هم ترکیب کردن کنید. چرخ دنده را هم بزنید به همان اندازه به سختی پف کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حباب بزنند. سپس می توانید بیکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست را به چرخ دنده تولید دیگری اضافه کنید.


مرحله چهارم: چرخ دنده خشک را به ترکیب کردن دسر کنجدی اضافه کنید


در مرحله چهارم اصل پخت شیرینی همراه خود کنجد باید چرخ دنده را همراه خود همزن آرام ترکیب کردن کنید. سپس به سختی پودر هل اضافه کنید. آرد را ۳ بار الک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نمک به خمیر اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به آرامی} هم بزنید.


مرحله پنجم بقیه پای کنجدی


بعد اجتناب کرده اند هم زدن همه چرخ دنده همراه خود همزن آرام، غلظت چرخ دنده باید به سختی سکسی تر اجتناب کرده اند فراستینگ شود. سپس روی آن را سلفون گذاشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظرف شیرینی را به مدت ۲ به همان اندازه ۳ ساعت در یخچال قرار دهید. اگر وقت این کار را ندارید می توانید آن را به مدت نیم ساعت در فریزر قرار دهید.


مرحله ششم: شکل دادن خمیر دسر کنجدی



تشکیل خمیر کیک کنجدی


پس اجتناب کرده اند آرامش کافی خمیر، اصل پخت را {در این} مرحله کنار هم قرار دادن کنید نان کنجدی خانگی خواهید کرد باید دستان شخصی را روغن کاری کنید. سپس خمیر را به ابعاد عالی گردو خشن به حداقل رساندن داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کروی کنید.


مرحله ۷؛ خمیر بیسکویت را همراه خود کنجد رول کنید


بعد اجتناب کرده اند نشان دادن خمیر، آن را همراه خود انگشت به سختی پهن کنید. سپس آن را در بشقاب کنجدی بغلتانید. بیشتر است در سینی فر عالی کاغذ روغنی بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس خمیر کوکی کنجدی را همراه خود فواصل روزی در سینی فر قرار دهید.


مرحله ۸؛ نان کنجدی خانگی را در فر قرار می دهیم


{در این} مرحله اجتناب کرده اند کنار هم قرار دادن سازی شیرینی کنجدی آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساسیسینی فر را باید در فر اجتناب کرده اند در گذشته خوب و دنج شده همراه خود دمای ۱۷۰ سطح سانتیگراد قرار دهید. شیرینی ها را به مدت ۲۰ دقیقه در فر قرار دهید.


مرحله ۹ کوکی های کنجدی را بپزید


بدانید کدام ممکن است وقتی فراگیر کوکی ها آغاز به طلایی شدن کرد دلالت بر آن دارد کلوچه های خواهید کرد کنار هم قرار دادن هستند. تفریق کردن کلوچه های کنجدی خیلی خشک در فر اگر دوست دارید درجه شیرینی هم طلایی شود می توانید در سطوح پایانی پخت شیرینی گریل را روشن کنید به همان اندازه روی کلوچه ها هم طلایی شود.


مرحله ۱۰؛ نگهداری پای کنجد


در فینال مرحله اجتناب کرده اند طرز تهیه کلوچه کنجدی خانگی باید اجازه دهید کوکی ها انصافاً سرماخوردگی شوند. سپس می توانید آنها را در ظرف دربسته در یخچال قرار دهید به همان اندازه احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر بمانند.


اینجوری باید آشپزخونه کوچیکم باید فر یه نان کنجدی مناسب کردم. طرز تهیه کوکی های کنجدی در توستر همین طور است.


طرز تهیه دسر کنجدی شکلاتی


فرآیند تولید دیگری برای تهیه شیرینی کنجدی خانگی اینجا است کدام ممکن است شیرینی را همراه خود مقداری پودر کاکائو ترکیب کردن کنید. برای تهیه عالی کوکی خوش ذوق همراه خود سبک شکلاتی باید فرآیند بالا را رعایت کنید. ساده می توانید ۱ قاشق غذاخوری پودر کاکائو را به چرخ دنده آن اضافه کنید. سپس می توانید کاکائو را همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد الک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به چرخ دنده تولید دیگری اضافه کنید.


طرز تهیه کلوچه کنجدی با بیرون فر


طرز تهیه کلوچه کنجدی بدون فر



برای تعمیر این دسر کنجدی خوش ذوق با بیرون فر ابتدا باید عالی منتشر شده کننده شعله را به مدت ربع ساعت روی سوخت قرار دهید به همان اندازه جدید شود. سپس عالی تابه صحیح محدوده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درجه آن را چرب کنید. بیسکویت ها را همراه خود شکاف اجتناب کرده اند تابه قرار دهید سپس شربت را روی درگاه تابه قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابه را روی حرارت منتشر شده کن قرار دهید به همان اندازه بیسکویت ها به مدت ربع ساعت بپزند.


رهنمودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفندهایی با توجه به طرز تهیه کلوچه کنجدی


نکات و ترفندهایی در مورد طرز تهیه کلوچه کنجدی








{در این} اصل کوکی کنجدی، اجتناب کرده اند از جمله آرد بیش از حد به خمیر ، از باعث سکسی شدن شیرینی ها تبدیل می شود.








  • بیشتر است تهیه شود دسر کنجدی شیرین اجتناب کرده اند سینی های رنگ روشن در فر بیشترین استفاده را ببرید. تابه های تیره گرمای بیشتری را توسل به می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث می شوند درجه زیری پنکیک برای عجله تیره شود.








تأمین: روزنامه کوروش



انتهای پیام/