طلا دور شدن مناسبت سکوت ۲۴


طلا سکوت را شکست

مناسبت ۲۴ هر اونس طلا برای عرضه بلافاصله در ساعت ۷:۴۴ صبح همراه خود ۶.۸۰ سهم کاهش به ۱۹۱۸.۸۰ دلار رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ساعت ۱۰:۴۰ صبح همراه خود ۸.۱۰ سهم کاهش به ۱۹۱۷.۵۰ دلار رسید.

پیشنهادات آتی آمریکا همراه خود ۰.۳۵ سهم کاهش به ۱۹۱۹.۸۰ دلار رسید، سپس همراه خود ۰.۴۲ سهم کاهش به ۱۹۱۸.۵۰ دلار رسید.

دلار همراه خود بازگشت خزانه داری آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتظارات برای افزایش فوری نرخ بهره، آغاز خوبی در هفته داشت. دلار مقاوم باعث تبدیل می شود طلا برای دارندگان فارکس جاذبه کمتری داشته باشد، در حالی کدام ممکن است بازده بهتر ارزش جایگزین نگهداری شمش های به کف دست نیامده را افزایش می دهد.

جفری هالی، تحلیلگر ارشد OANDA اظهار داشت: «در حالی کدام ممکن است نبرد در اروپای شرقی قابل دستیابی است قیمت طلا را زیرین بیاورد، اکنون مشخص است کدام ممکن است نهاده‌های کلیدی قیمت‌گذاری طلا خرس تأثیر بازدهی بهتر آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلار آمریکا هستند.

داده ها نماد می دهد کدام ممکن است نرخ بیکاری در آمریکا در ماه قبلی به سه.۶ سهم کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باز کردن ترین حد در ۲ سال جدیدترین رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستمزدها یک بار دیگر در جاری {افزایش است}.

وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز به رویترز اظهار داشت: قابل دستیابی است پس اجتناب کرده اند دور شدن مرحله حمایتی ۱۹۲۴ دلاری شخصی در هر اونس، طلا به ۱۸۹۸ دلار کاهش یابد.

در هند، تقاضای فیزیکی طلا هفته قبلی همراه خود تخفیف های خانه در آخر هفته افزایش کشف شد، در حالی کدام ممکن است کسب در چین {به دلیل} محدودیت های ویروس کرونا کاهش کشف شد.

نقره همراه خود ۰.۲ سهم کاهش به ۲۴.۵۷ دلار در هر اونس، پلاتین ۰.۱ سهم کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۹۸۴.۴۹ دلار رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پالادیوم همراه خود ۱.۳ سهم افزایش به ۲۳۰۶.۱۹ دلار رسید.