رژیم لاغری سریع

عفونت های مخمری – علائمی که باید مراقب آنها بود

با توجه به اینکه ۷۵ درصد از زنان در مقطعی از زندگی خود از عفونت قارچی رنج می برند، مهم است که همه ما علائمی را بدانیم که باید در صورت اقدام سریع در هنگام شروع عفونت قارچی، مراقب آن باشیم.

قارچ مخمری کاندیدا در دستگاه گوارش همه یافت می شود و برای رفاه ما ضروری است. تنها زمانی که بدن ما سلامت طبیعی خود را از دست می‌دهد، مخمر می‌تواند به مناطقی که نمی‌خواهد گسترش یابد، زیرا محیط داخلی ما نامتعادل می‌شود.

علائم عفونت قارچی به خاطر خود مخمر نیست، بلکه به دلیل مواد زائدی است که این موجودات به بدن شما دفع می کنند. این مواد زائد کل سیستم شما را تحت تاثیر قرار می دهند، به این معنی که علائم عفونت قارچی می تواند بسیار متفاوت باشد و گاهی اوقات تشخیص دقیق علت بیماری شما دشوار است. با این حال، شایع ترین علائم عفونت های قارچی واژن خارش، سوزش یا درد در ناحیه واژن و ترشح غلیظ و شبیه پنیر کلبه است.

بسیاری از علائم دیگر وجود دارد که افراد خاص ممکن است با درجات متفاوتی از شدت آن را تجربه کنند. این شامل:

خشکی پوست و خارش

بثورات و کهیر

درد مفاصل و عضلات

خستگی عمومی

سوء هاضمه

اسهال

هوس ها

افسردگی و نوسانات خلقی

عفونت های مثانه

برفک

اگر چند مورد از این علائم را برای اولین بار نشان می دهید و مشکوک به عفونت قارچی هستید، توصیه می شود نظر پزشک را جویا شوید. به این ترتیب، می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد اقدام مناسب، مطمئن شوید که واقعاً مشکل مخمر دارید. از سوی دیگر، کسانی از ما که قبلاً در این شرایط بوده‌اند، از قبل مطمئن هستند که عفونت قارچی داریم و می‌توانیم بدون کمک درمان را شروع کنیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع و بدون بازگشت