عکس ها: بهترین پخش آنلاین روز افتتاحیه Comic Con 2021


با وجود همه چیز خنده دار ، بسته و شلوغ ، کامیک کان جشنواره چهار روزه طرفداران سال گذشته را به دلیل همه گیری لغو کرد. اما دیروز ، مرکز جاویتس به عنوان پانزدهمین NYC با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Poisons ، Wonder Women و دیگر قهرمانان بزرگ کارتونی / انیمیشن / بازی های ویدیویی / فرهنگ پاپ شناخته نشد. سرانجام ، او با چیزی بین نجوا و نجوا برگشت.

ظرفیت محدود معمولاً منجر به انسداد مجاری و دهلیزها می شود که گاهی اوقات تقریباً خالی است. برای پذیرش ، گواهی واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID برای کودکان زیر 12 سال لازم است ، و ماسک در داخل اجباری است. پس از سال ناپدید شدن ، بازیکنان فداکار و پسرانشان به پروتکل های همه گیر اجازه ندادند که ضیافت را مختل کنند.

“عاشقشم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا آمده بود ، گفت آکوامن با لباس خیره کننده چتر دریایی که دو ماه دوام آورد. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این مهمترین رویداد سال من است و من عاشق ضربه زدن به آن هستم. سال گذشته من کت و شلوار 2019 خود را برداشتم و یک فیلم از تغییر کاسپلی از خانه گرفتم ، اما این روش بهتر است. مردم من آن را دوست دارم و این ارتباط ارزشمند است. “

عکس الکس در کمیک کان 2021 به عنوان یک زن عالی کار می کند

الکس به عنوان یک زن فوق العاده یک صنعتگر است

گلوله

Alex Is Crafting of Manhattan ، که همیشه کت و شلوار بافتنی یا بافتنی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “بازگشت عالی به نظر می رسد.” “خوب است مردم اینجا تشخیص دهند که من کیستم و در لباس شخصی با افراد دیگر اینجا باشم.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی “زن شگفت انگیز” خود را پوشید ، که در ده روز دوخت – پیچیده ترین ساخته او – زلدا ، که 700 ساعت به او مهلت داده شده بود ، اما برنامه داشت هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت وارد شود.

Comic Con علاوه بر همه بازی های تجاری ، تجاری است و منطقه وسیعی از فروشندگان اسباب بازی ، مجموعه ها ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی را می فروشند. همچنین می توانید عکس یا امضا از افراد مشهور بخرید و تولیدکنندگان محتوا در همه رسانه ها نسخه های آینده آنها را پیش بینی می کنند.

Comic Con تا یکشنبه در Javits Center خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید