غذاهای اصلی یک آشپزخانه سالم تناسب اندام کندی است


اگر یک کارفرما به شما این فرصت را می دهد که در یکی از برنامه های متعدد سلامتی شرکت در Mount Lorel (NJ) شرکت کنید ، ممکن است فکر کنید که می توانید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید. به هر حال ، شما ممکن است در گذشته رژیم غذایی را با موفقیت متفاوتی امتحان کرده باشید ، یا فقط به وزنه برداری یا تمرینات قلبی متکی باشید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما معمولاً به این معنی است که رژیم غذایی مغذی تری برای رژیم روزانه خود ایجاد کنید. در زیر بهترین مواردی که باید در آشپزخانه خود نگهداری کنید در صورتی که می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، آورده شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های مضر یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به آنچه می پزید. آنها می توانند پروتئین اضافی را با جایگزینی گوشت با تاکو ، سوپ یا حتی سالاد دریافت کنند.

علاوه بر نگهداری عدس و حبوبات خشک ، کنسرو لوبیا را باید به قفسه های آشپزخانه اضافه کنید تا زمان لازم برای تهیه یک غذای سالم در یک عصر شلوغ از روز کاری کاهش یابد.

غلات کامل

برخی از کربوهیدرات ها به رژیم غذایی سالم نیاز دارند. کربوهیدرات های پیچیده مانند غلات سبوس دار ، ذرت ، جو دوسر و غیره منابع انرژی فوق العاده ای برای بدن شما ارائه می دهند ، زیرا دیرتر از انواع دیگر هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای طبخ داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند گزینه مناسبی برای رژیم غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال و یخ زده

یک متخصص تغذیه همیشه ذخیره دستی چندین محصول را تشویق می کند که باعث افزایش عمر مفید می شود ، حتی اگر به سردخانه کمی نیاز داشته باشد. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام می توانند چند هفته بدون فاسد شدن در یخچال بمانند و منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند و به سیر نگه داشتن شما در طول روز کمک می کنند.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه مخلوط سبزیجات در یخچال خود دارید تا بتوانید آن را در یک لحظه بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز ترجیح می دهند منجمد شوند ، برای طعم و مزه – سبزیجات منجمد را می توان بخارپز یا سریع سرخ کرد ، بنابراین در صورت نیاز به پخت یک غذای سالم می توانید آنها را در دست بگیرید.

امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد محصولات آشپزخانه سالم که باید در دست داشته باشید یا درباره برنامه های بهداشت شرکت در South Jersey صحبت کنید!دیدگاهتان را بنویسید