غذای عالی ، وعده های عالی و فضای دوستانه در فرهنگ آستوریا دولس


همه چیز با یک churro شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شد و قبل از مهاجرت با دخترانش از ایست نورث پورت در آستوریا زندگی کرد ، مدتها در آرزوی افتتاح رستوران بود. اما تا زمانی که بچه هایش بزرگتر بودند (کوچکترین آنها 17 ساله است) و مهمتر از همه ، وقتی دوستش خوان کورتز یک کوروس تازه تهیه شده به او داد ، برنامه ریزی سریعتر شد.

پاپاس آخر هفته گذشته به Gothamist گفت: “خوان مرا مجبور کرد و من عاشق او شدم.” “و من دوست داشتم ، آنها باید با هم فروخته شوند زیرا آنها بسیار خوب هستند! این یک شروع بود … اما بعد فکر کردم ، اجازه دهید بستنی اضافه کنیم – من دوست دارم بستنی خودم را بسازم – و سپس فکر کردم ، ما غذا هم اضافه خواهد کرد … “

و سپس همه گیری همه گیر ظاهر شد ، که علیرغم شهود او ، عزم راسخ وی را تقویت کرد. پاپاس گفت: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم ، خواه بتوانم آن را انجام دهم یا نه ، از فرصت در زندگی استفاده خواهم کرد.” “من هر چیزی را که بعد و بعد از سکته مغزی اتفاق افتاد احساس کردم – زندگی کوتاه است ، مانند زمان دیگر وجود ندارد ، بیایید آن را امتحان کنیم.”

منوی Dulce Cultura مملو از انتخاب های وسوسه انگیز است. ده ها نوع کوادادیلا ، چند کیک ، چند بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا سگ های ولگرد مکزیکی) ، تامالس ، بیرریا اسکویتس (که بسیار شبیه است) و Cheesy Mexi Fries وجود دارد. دارای سبزی گیاهی با ذرت شیرین و گل کلم بوداده بود.

سیب زمینی سرخ شده در یک سس فوق العاده و خنده دار پنیر پرتقالی خیس شده است. پاپاس با این غذا دو سس خانگی مختلف به میز من تحویل داد ، یکی از هانابرو ، دیگری از فلفل شبح ، و یک ظرف سنگی بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو خوک (دو نفر 13 دلار)

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو خوک (دو نفر 13 دلار)

گلوله

تاکو مرکز اصلی غذای خوشمزه این چیزها است و سه عددی که خوردم عالی بود. کورتز نیز شامل نمی شود و گوشت خوک یک بشقاب گوشت خوک بسیار بزرگ داشت ، که روغنی و لطیف بود و با یک توپ کلم تند به خوبی متعادل شده بود. تاکو ماهی با فیله های تکه تکه شده و سرخ شده و بیشتر ، و سالسای آناناس انبه پر شده بود. بیریا ترسیده یک جانور بود ، او ثروتمند ، آبکی و تنها بود.

سایر گزینه های تاکو شامل Chorizo ​​با پنیر ، مرغ Fajita با سس ذرت بوداده ، Carne Asada ، Al Pastor ، میگو آووکادو و قارچ پنیری Oaxaca است. همه تاکوها دو سفارش دارند ، معمولاً حدود 9 دلار ، اما می توانید انواع آن را با هم مخلوط کنید یا خودتان را با یک سه گانه احمق پر کنید.

در صورت امکان ، برای دسر صرفه جویی کنید. یا به زمان های دیگر برگردید ، فقط برای دسرهایی که شامل بستنی خانگی مانند میوه های شور ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکویت می شوند. برای تهیه آفتابگردان می توانید انواع شربت ها و افزودنی ها را اضافه کنید یا قاشق های خود را برای ساندویچ بستنی با مخروط های تازه ترکیب کنید. من آن را با دارچین Pappas’s Cinnamon Churro انجام دادم و بسیار خوشمزه بود ، این پاداش است ، پشیمان نیست.

و البته ، شما churros Cortez را دارید که طبق معمول روی “چوب” سفارش می دهید ، یا پر از سنگ های میوه مانند Nutella یا dulce de leche یا Loop Churros ، طعم هایی مانند S’mores و Almond Joy. به پاپاس هنوز منتظر مجوز آبجو و شراب است ، اما در این میان قهوه ، جاریتوس و هورچاتای خوب وجود دارد.

Dulce Cultura – تکلیف. بعدازظهر شنبه ، پاپاس مشغول پخت ، تزئین و پذیرایی دوستانه از همه کسانی بود که آمدند. دختر میانی او در پیشخوان وقت می گذراند ، در همان زمان برای غذا خوردن می دوید و میز می انداخت. و کورتز او را به عقب در آشپزخانه کشاند.

پاپاس و کورتز این مکان را طراحی کردند و ساختند – “شش ماه خون ، عرق و اشک قبل و بعد از کار” – این قسمت نشیمن در راهرو نیز با میزها تزئین شده است. یا نیمکت پنجره ای با بالشتک. تزئینات فصل ترسناک هنوز هم در حال اجرا است.

در فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید از اینکه هر روز به آستوریا باز می گردد بسیار خوشحال است. “می دانید ، وقتی جایی می روید ، آیا احساس خوبی دارید؟ این احساس درستی بود. این یک محله عالی است. همه اینطور است. بنابراین دوستانه من همه افراد جامعه را دوست دارم ، این عالی است. “با توجه به اینکه چند مسافر برای ملاقات با پاپاس هنگام نشستن و خوردن گرگ توقف کردند ، می گویم که این احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در خیابان 42 ، خیابان 43 قرار دارد و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5:00 تا 10:00 شب و جمعه تا یکشنبه از ظهر تا 10:00 شب باز است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید