غولها می خواهند از گوشه آدور جکسون حداکثر استفاده را ببرند


Giants مانند یک قمارباز ناامید کازینو ، از سرمایه گذاری در اسلات ها پول زیادی به دست نمی آورند.

دارنی هولمز نقش انتخابی اصلی خود را در انتخاب دور چهارم 2020 از دست داد وقتی که در دو بازی گذشته مقابل واشنگتن از 53 به 4 کاهش یافت. آرون رابینسون ، انتخاب کننده دور سوم 2021 ، همچنان در لیست بدنی ناتوان قرار دارد و در انتظار اولین حضور خود در NFL است.

بنابراین غولها به سمت آدوری جکسون می روند ، او 35 ضربه از 91 شوت خود را در دو بازی اخیر خود برای اسلات یا باکس به ثمر رسانده است. ایمنی جولیان لاو به سرعت در حال افزایش است ، به ویژه در سناریوهای احتمالی.

جروم هندرسون ، مدافع تیم دفاع گفت: “Adoree این کار را در گذشته انجام نداده است ، بنابراین برای او چیزهای جدید است.” “من فکر می کنم او کار بزرگی انجام داد. مهمتر از همه برای من ، او بازیکن تیمی در این زمینه بود. قبل از دوران حرفه ای من ، زمانی که شما در تیمی زندگی می کردید که تمام دوران حرفه ای خود را در خارج گذرانده بود ، [he says]، ‘مربی ، چرا باید به آنجا نقل مکان کنم؟ احساس ناراحتی می کنم و آن را دوست ندارم. ”

با حرکت جکسون ، روداریوس ویلیامز مبتکر جای خود را در محیط پر می کند. وقتی گرد و غبار برطرف می شود ، غول ها بیش از هولمز به ویلیامز اعتماد می کنند.

هندرسون گفت: “این مکان عالی برای روداریوس است.” “او در حال رشد است و من خوشحالم که کجا می رود. دارنی در حال حاضر مرد بسیار عجیبی است ، اما ما یک بازی دور از حضور دارنای در آنجا فاصله داریم.”

ادور جکسون
ادور جکسون
گتی ایماژ

غول ها روز یکشنبه در یکی از خطرناک ترین گیرنده های NFL با Amari Cooper و Ceedee Lambda روبرو می شوند. مایکل گالوپ کنار گذاشته می شود ، اما بره زمانی را در کندو می گذراند.

جکسون گفت: “آنها از نظر بلع یک توپ کوتاه ، متوسط ​​یا عمیق مشابه هستند.” آنها هر دو پسرانی هستند که در تیم خود جا می گیرند. “


اس جابریل پپرز ، WR استرلینگ شپرد و WR داریوس اسلاتون روز پنجشنبه به دلیل مصدومیت پا تمرین نکردند و سعی می کنند روز یکشنبه مقابل کابوی ها بازی نکنند.

DB نیت ابنر (چهار) ، LG Ben Bredeson (بازو) ، TE Kaden Smith (زانو) ، اندرو توماس (پا) و لئونارد ویلیامز (زانو) محدود بودند. توماس و ویلیامز در لیست افرادی بودند که در سفر چهارشنبه حضور نداشتند.

“بستن معنا داشت [Thomas] مربی جو جودج گفت: “با سرعت کمتری ، او تمام کارهای ذهنی را راه اندازی کرد.” “این برای لئو نیز یکسان است.”

RB Saquon Barkley (روی زانو) و WR Ken Golladay حرکت کامل را انجام دادند.


غولها در فصل گذشته استاد را برای درگیری با تیم های ویژه در دالاس جعل کردند – تا زمانی که پنالتی نتیجه را پاک کرد. این آسان نیست که حساب کنیم هماهنگ کننده گروه ویژه Cowboys جان “Bones” Fassel – پسر مربی فقید Giants Jim Fassel – یکی از بهترین در این تجارت است.

“ما به عنوان مربیان تیم های ویژه می دانیم که تا کجا می توانیم پیش برویم [to watch film]توماس مک گوگی ، هماهنگ کننده Giants گفت: “Bones” دارای 90 سال تقلبی است. “این شبیه 85000 تکرار است. شما باید در کارهایی که انجام می دهید و نحوه انجام آنها سالم باشید. او همه کارها را زیر نور آفتاب انجام داد. “


جیسون گرت ، هماهنگ کننده حمله ، پس از فصل 2019 توسط کابوی ها آزاد شد – به عنوان دهمین سرمربی وی – و هنوز هیچ بحث معناداری در مورد شغل یا اخراج خود انجام نداده است.

گرت گفت: “من زیاد به آن توجه نکردم.” “این یک فرصت عالی بود که با غول ها به اینجا بیایم. من از این فرصت خوشحالم … و ما در تلاش برای بازسازی این تیم هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید