غول ها آماده معامله با Cowboys Trevon Diggz هستند


بخش مهمی از بازی های تلویزیونی NFL ، میکروفونی است که قبل از بلند کردن صدای مدافع ، شماره لباس هافبک را فریاد می زند.

در اینجا ، مخالفان – با غول ها از روز یکشنبه شروع می کنند – باید در مورد مبارزه با گاوچران ها فکر کنند: “شماره 7 کجاست؟ شماره 7 کجاست؟ ”

Trevon Diggz سرمربی دالاس در حال تغییر فصل است.

جو جاد ، سرمربی تیم غول پیکر گفت: “من فکر می کنم شما باید بدانید این پسر کجاست.” “او بسیار پرخاشگر است. شما به طور تصادفی نتیجه نمی گیرید. این پسر واقعاً امسال به عنوان بازیکن جلو رفته و از گذشته درس هایی گرفته است.

دیگز اولین بازیکن پس از دارن شارپر در سال 2009 است که در چهار بازی ابتدایی فصل پنج گل به ثمر رسانده است. غول های کنونی بازنشسته ، الی منینگ را در شش بازی 6 بار (برای دو ضربه) در برابر یک مدافع دفاعی شکنجه کرده اند ، بنابراین آنها نمی خواهند آن را تکرار کنند.

گاوچران
ترون دیگز
گتی ایماژ

گرفتن دیگز در هفته دوم در برابر شارژرها به عنوان “یک بازی عالی” برای داور بسته می شود. کابوی ها با 10 پاس گل در رده دوم لیگ قرار دارند.

قاضی گفت: “برای بازی از پشت ، این مرد را نگه دارید زیرا او از گرفتن دست خود اجتناب می کند ،” سپس طبق برنامه بازی کنید و سدی قرار دهید که شهود و شعور را نشان می دهد. این مرد فقط توانایی بازی ساز را دارد. “

هنگام مواجهه با شخصی مانند دیگز ، دنیل جونز ، که در گذشته تمایل به چرخش داشت ، با مشکل روبرو می شد ، اما چهار بازی او در این فصل ، سلام بر ماری در پایان نیمه اول مقابل قدیسین بود.

استفاده از تجاوز دیگز علیه او یک نظریه خوب است ، اما یک پیشنهاد خطرناک است. او تا کنون 14 شکار را برای 260 یارد مجاز کرده است.

جونز گفت: “مانند هر کرنر یا مدافع خوب ، او نیز از چنین موقعیت هایی استفاده می کند ، بنابراین می داند و می داند.” شما می توانید او را یک بازیکن باهوش بخوانید و او می داند چه موقع از این فرصت ها استفاده کند. “

قاضی گاوچران را “دفاع مبتنی بر چرخش” توصیف کرد که از سرعت انتقال تغذیه می کند.

قاضی گفت: “آنها مدافعان بسیار با استعدادی دارند.” “آنها شما را بسیار دوست دارند ، چه شخصی باشد یا محل بازی. آنها با گیرنده ها مشکلات زیادی ایجاد می کنند که برای باز کردن آنها باید با آنها بجنگید و سپس هنگامی که شما برای افتتاحیه می جنگید ، عجله می کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید