غول ها اندرو توماس (پا) مشکوک به کابوی ها


همان پا ، یک مصدومیت جدید – و نگرانی اندرو توماس.

غول ها در بازی روز یکشنبه مقابل کابوی ها به توماس شک کردند که از ناحیه پای چپ آسیب دیده است و این به نیت سولدر اجازه می دهد کفش های توماس را در سمت چپ و مت پارت را در سمت راست شروع کند. گابریل پپرز و گیرنده های بزرگ استرلینگ شپرد و داریوش اسلیتون همگی از ناحیه زانو آسیب دیدند.

غول ها هفته گذشته بدون اسلایتون و شپرد به پیروزی رسیدند ، اما از دست دادن توماس – که اجازه داد مهاجم دفاعی در ضربات دفاعی ضربه بزند و مانع از ارسال 185 پاس در سال گذشته نشود – داستان متفاوتی است. پس بعد از سه روز زمین خوردن در زمین تمرین چه احساسی دارد؟

توماس گفت: “درد دارد.” اکنون تمرکز خود را بر روی کاری که مربیان از من می خواهند انجام دهم تمرکز می کنم. “

توماس پنجشنبه و جمعه شرکت کننده محدودی بود و چهارشنبه ها پیاده روی می نشست. او در برابر قدیسین دچار مصدومیت شد ، اگرچه این فصل هیچ ربطی به جراحی مچ پای چپش ندارد.

“من در چرخش بودم [both days] با نیت و مت ، توماس گفت. “یکشنبه خواهیم دید که چه حسی دارد.”

سرمربی جو جود چرخش بازی را در سه هفته گذشته به دلیل مصدومیت شین لمیو ، نیک گیتس و بن بردسون متوقف کرده است. خط حمله هفته گذشته بهترین بازی خود را در دو فصل داشت.

اگر به پارت نیاز باشد ، این اولین حرکت تهاجمی او در 19 هفته خواهد بود. Peart نقش اصلی خود را به عنوان لحیم کاری در یک جلسه تمرین از دست داد ، ماه گذشته یک نگهبان را امتحان کرد و اکنون می تواند با بزرگترین چالش های خود روبرو شود. دوران حرفه ای یکساله او در خط دفاعی ، که NFL را رهبری می کند ، باعث بدلکاری های پیچیده ای شده است.

پارت گفت: “این همیشه ذهنیت آمادگی دارد.” “شما هرگز نمی دانید چه زمانی در این بازی با شماره شما تماس گرفته می شود. برای اطمینان ، ما آن را در عمل به کار خواهیم بست.”

سولدر بهترین بازی فصل را انجام می دهد ، اما 20 سیو را در دو فصل (19-2018) انجام داده است قبل از اینکه غولها فصل گذشته را تجربه کنند. او در چهار بازی اجازه دو اخراج را داد.

غول ها
اندرو توماس
بیل کاسترون

سولدر گفت: “من همیشه تصور می کنم که این یک ورزش رقابتی و پنج بازی برتر است.” “این وظیفه من است ، این همان کاری است که من انجام می دهم. اگر یک پسر کمی بیشتر به اینجا یا آنجا نیاز داشته باشد ، ما می توانیم این کار را انجام دهیم ، اما من فقط برای حمایت از شما اینجا هستم.”


کابوی ها WR Amari Cooper (همسترینگ) و RB Ezekiel Elliott (زانو) را مشکوک می دانند ، اما انتظار می رود هر دو بازی کنند. DE Dorance Armstrong و S Donovan Wilson غایب هستند.


قاضی توضیح داد که بخشی از جمعه معمول او این است که آخر هفته آینده چشم به راه حریف خود باشد ، بنابراین او می داند در جلسه بعدی چه چیزی را شامل شود. در این حالت ، او قبل از روبرو شدن با کابوی ها به رامز نگاه می کند.

داور گفت: “مطمئنم وقتی به جلو به حریف بعدی نگاه می کنم ، آن روز به حریف خود برمی گردم ،” بنابراین شما امتیاز خود را پس می گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید