فراخوان نخستین جشنواره نقد فیلیمو منتشر شد


فراخوان نخستین جشنواره نقد فیلیمو منتشر شد

نخستین جشنواره نقد فیلیمو در حوزه‌ نقد و یادداشت‌ بر آثار تولید شده در پلتفرم فیلیمو برگزار می‌شود.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فیلیمو، نخستین جشنواره نقد فیلیمو در حوزه‌ نقد و یادداشت‌ بر آثار تولید شده در پلتفرم فیلیمو از جمله سریال‌ها و مسابقات برگزار می‌شود. این جشنواره در در دو بخش: رسانه (ویژه نقدهای منتشر شده در رسانه‌های رسمی (روزنامه، سایت، خبرگزاری، هفته‌نامه، ماه نامه و فصلنامه) و شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) توسط روزنامه‌نگاران و منتقدان و در بخش مردمی (ویژه‌ی نقدهای ارسالی توسط مخاطبان فیلیمو) برگزار خواهد شد.


هیئت داوران این جشنواره را حسین معززی نیا، شادمهر راستین و آنتونیا شرکا تشکیل می‌دهند.


شرکت کنندگان در جشنواره می‌توانند برای هر کدام از آثار تولید شده از سوی فیلیمو، یک نقد داشته باشند. این نقدها حتما باید در رسانه‌های مکتوب و یا مجازی (از جمله شبکه‌های اجتماعی) منتشر شده باشد. نقدها و یادداشت‌ها باید در مورد سریال‌ها، برنامه‌ها و مسابقات پخش شده از پلتفرم فیلیمو باشد. همچنین یادداشت‌های بخش مردمی نباید به هیچ وجه کپی یا الهام گرفته از یادداشت‌ها و نقدهای رسمی در رسانه‌ها باشد.


مهلت ارسال نقدها و یادداشت‌ها از تاریخ ۱۸ اردیبهشت تا ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ است و علاقمندان به شرکت در جشنواره باید آثار خود را به ایمیل جشنواره به آدرس [email protected]  ارسال کنند.


جوایز این جشنواره برای سه نفر برگزیده در بخش رسانه، به ترتیب ، ۱۰ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس، ۸ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس و ۶ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس و برای سه نفر منتخب در بخش مردمی نیز به ترتیب ۳ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس، ۲ میلیون تومان پول نقد + یک سال اشتراک رایگان و برای نفر سوم، ۱ میلیون تومان پول نقد + ۶ ماه اشتراک رایگان خواهد بود. 


قابل ذکر است که پس از اتمام مهلت ارسال آثار، بررسی آثار دریافتی از ۱۹ خرداد  تا ۱۹ تیر توسط هیات داوران انجام خواهد شد و نتایج مسابقه در جشن اختتامیه جشنواره فیلیمو نقد در تاریخ ۲۷ تیر ماه مصادف با عید غدیر خم اعلام خواهد شد.


انتهای پیام/